• v tomto obchodě už nikdy nic nekoupím, nebudu platit peníze předem, stále čekám na zboží, nebo peníze??? komunikace nulová, za 4 měsíce, jeden mail - zboží bude expedováno do dvou dnů, stále nic :-( už mě to sere, telefony neberou, na fax ani mail nereagují

nedoporučuji !!!!!

bohužel jsem musela dát hodnocení, jinak nemohu odeslat recenzi, ale hodnocení je 0%

• Velky vyber zbozi
    • Dlouhe dodaci doby

Az na delsi dodaci dobu v poradku....

• To, že zde mají velký výběr zboží je až k pláči, když vám ho ani nezašlou..
    • Neochota ze strany prodávajícího. Vedení není schopné odepsat na emaily, ve své PRACOVNÍ DOBĚ nezvedají telefony! Komunikace -> katastrofa! Až měsíční zpoždění doručení zásilky, k tomu ještě špatného zboží. Nereagují na emaily, kde je žádám o vrácení peněz, či původního zboží, které jsem si objednala. Stručně řečeno : Obchod je plný idiotů, kteří z vás tahají akorát peníze a pak mlčí jak hrob !!!

Jednoduše, tento obchod nedoporučuji!!!! Při zaplacení zboží nejsou schopni potvrdit přijetí peněz, nepošlou vám zboží a když už zašlou špatný a vy chcete po nich to vaše původní, zdráhají se a vymlouvají se na to, že už to zboží došlo, přičemž ho tam mají stále vystavené, a že je skladem.

• NIC
    • Vzkaz "všem".
    • V lednu 2010 jsem si u nich objednal boty, platbu jsem provedl dle jejich tehdejších obchodních podmínek - platba předem na účet. Po třech týdnech mně napsali, že objednávka byla stornována - nic víc. Tak jsem jim odepsal, ať vrátí peníze do zákonem stanovené lhůty na účet, ze kterého byla platba provedena. Obratem odpověděli, že došlo k chybě a zboží bude dodáno "v nejbližším možném termínu". Týden se nic nedělo, už mně s nimi došla trpělivost, tak jsem jim napsal, že objednávku ruším a peníze ať vrátí opět v zákonné lhůtě na účet. Od té doby se vůbec neozvali. "Malé" peníze, ale velký princip: byl jsem tak naštvaný, že jsem jim to chtěl vysvětlit "ručně a stručně". Nicméně předal jsem to naší firemní advokátce, která "tehdejší" jednatelce pí. Mlčkové zaslala dopis - žádná reakce. Tak to předala soudu. Po 3 měsících (květen 2010) došla od soudu v Uherském Hrdišti kopie s Platebním rozkazem s povinností žalovaného (Unlimited store) uhradit do 15 dnů moji pohledávku + další náklady. Opět nic, ticho po pěšině. Výsměch slušným lidem - žádná spravedlnost. Počkám si, až to bude rok (od platebního rozkazu), pak napíšu dopis jak soudu v Uherském Hradišti, tak v kopii ministru spravedlnosti a budu kontaktovat i jednu komerční televizi - už toho mám vážně po krk! Takový bordel, lajdáctví, aroganci nebudu tolerovat! Jak jinak se má člověk domoci práva, když "oficiální" postupy nefungují, jsou výsměchem poctivým lidem??!! Jak více se má poctivý člověk snažit, angažovat, starat??!!

Vzhledem k faktu, že můj případ není jediný, ale těch negativních reakcí čtu "desítky", tak se jedná jednoznačně o velmi nekorektní, neetické, neuvěřitelné a opakovaně protizákonné jednání - špatné lidi. Takže doporučuji "VŠEM", aby se vyhýbali jakémukoliv "obchodu", který je spojován s firmou Unlimited store s.r.o. a/nebo osobami Lucie Mlčková a Tomáš Mlček (tyto nekalosti se děly a dějí za působení obou jednatelů, nyní oba bydliště Bojkovice - zdroj ARES = veřejně dostupné informace). NEUVĚŘITELNÉ, NEPOCHOPITELNÉ A PŘÍSLUŠNÉ INSTITUCE, ORGÁNY zatím NIC... Na úplný závěr jedno nepsané obchodnické rčení, pravidlo: "Spokojený zákazník se svěří třem lidem, nespokojený deseti".
    Tak budou potrestáni "od lidu".

PS: HEUREKO, já nechci dotyčnému udělit žádné hodnocení, ale abych mohl příspěvek odeslat, tak "musím" udělit 10 %??!!

• Nic me nenapada.
    • Cely obchod vypada jako nastroj na tahani penez z lidi kteri pak nejsou dost dusledni ve vymahani.

Pripojuji se k vseobecnemu varovani pred timto eshopem. Objednal jsem si a zaplatil veci na leto v cervnu, penize zpet jsem obdrzel v listopadu. Komunikace souvisejici se zanesenim objednavky ok, po zaplaceni penez na ucet nulova, pul roku delali mrtveho brouka. Moji hlouposti byla platba dopredu, penize vratili az po dopisu od meho pravnika. Vrele nedoporucuji!

• děkuji za tyhle recenze zitra mě má po třech měsících přijít objednané zboží ,a dovolat se tam cely den nemůžu a na email taky žádná reakce

děkuju všem uživatelm a držím všem palce aby jste dostaly peníze zpět, nedávno jsem si vyšlápl na jednoho takového podvodníka osobně , byl podělaný strachy a peníze do 2 hodin byly na čtu, jedno přisloví říká na hrubý pytel hrubá záplata a ještě jedno , že na každou svini se vaří voda.

• PODVODNÍCI, NULOVÁ KOMUNIKACE

Na objednané boty jsem čekala 2 měsíce, poté mi poslali jinou velikost než jsem si objednala. Zboží jsem vrátila a nyní mi od února 2011 dluží peníze a nekomunikují. Jsou to podvodníci, celou záležitost řeším přes právního zástupce. Okresní soud v Uherském Hradišti již vydal platební rozkaz, který nabyl právní moci, přesto mi dlužnou částku doposud nevrátili.
    Jsou to podvodníci, rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

• Nereagují na emaily, telefony, zadržují peníze i po prošlé lhůtě k vrácení...Pokud Vám dluží peníze, podejte návrh na vydání platebního rozkazu k Okresnímu soudu v Uherském Hradišti. Bude to stát min. poplatek 600,-CZK, ale i ten Vám musí zpětně uhradit! Stejně tak i služby Vašeho advokáta, tak se jim alespoň celá věc pěkně prodraží. ČOI v tomto případě nic neudělá, tak neztrácejte zbytečně čas.

Simono, pokud máte platební rozkaz, který již nabyl právní moci, tak ho hned předejte prvnímu exekutorovi kterého potkáte. Exekuce jsou snad jediné co tady ještě platí.

• Velký výběr značek - zástěrka
    • VŠE !!

Souhlasím s Vámi p.Hertlová,platbu jsem provedl 10.8. do
    dnešního dne nemám peníze ani zboží,jsem pro ohlásit to na policii,protože tohle nemá obdoby !

Můj mail je : [email protected]

Ozvěte se mi a můžeme to probrat.
    Díky.

• Pěkné stránky,které lákají......návnada
    • Všechno,všechno špatně
    • NENAKUPUJTE ZDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zinkasují peníze předem a pak čekáte a čekáte, a slibují a slibují a nic nepřijde ,ani zboží,ani peníze zpět.Na diskusi vyzývám ke kontaktu a jsem pevně rozhodnuta podat hromadné trestní oznámení na Policii ČR.Přidejte se prosím a už se nenechte okrádat!!!!!!!!Kladné recenze neexistují!!!!!Vše si píší sami!!!!!!!!!Nenechte se oblbnout a objednávejte si jinde a hlavně nikdy peníze předem nezasílejte.Solidní firma pošle na dobírku i velmi drahé zboží a nemusí se platit dříve.Poprvé v životě jsem udělala tuto hloupost a jelikož jsem se ještě nikdy nesetkala s tímto přístupem(a to poslední 4 roky objednávám po netu dost často),jsem opravdu naštvaná.Pomůžeme si?

• Zboží s dodací lhůtou do 10-ti dnů jsem nedostal ani po měsíci,
    • objednávku jsem zrušil.

Divím se, že s takovým přístupem ještě existují.

• rozhodně nic
    • rozhodně vše

Rozhodně nic nekupovat, a už vůbec neplatit předem jako já. Skoro dva měsíce jsem čekala na vrácení peněz. Neustále jsem se dotazovala na nedodané zboží, někdy "vážený" odepsal, někdy vůbec. Telefony nezvedá. Nakonec jsem pohrozila ČOI a Policií ČR a ještě ten mi zaslal peníze. Zkušenost veliká, už nikdy platba předem.

Bohužel jsem si recenze na tento obchod přečetla až po odeslání objednávky. Dva měsíce marně čekám, neustále slibují, že zboží bude v nejbližších dnech vyexpedováno. Vzhledem k tomu, že to byla objednávka za 3000 kč začínám být silně nervozní a napsala jsem, že pokud mi zboží do týdne nedodají podávám trestní oznámení. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!

• NEKUPOVAT OD NICH! jsou to podvodníci, vyinkasují peníze a neodešlou zboží. platbu zpět se mi podařilo od nich získat až po pohrození ČOI a trestním oznámením

nic zde nenakupovat

• Já s nima už přes rok řeším svojí objednávku. Jejich přístup je neskutečnej,už mi ani nezvedají telefon a stále mi přitom dluží peníze.Zboží jsem z nich víceméně dostala, ale jak říkám, trvalo to rok a stále nejsme vyrovnaní.

OD NICH NIC NEKUPOVAT!

• Nedodání zboží!
    • Špatná komunikace.
    • Rozhodně nedoporučuji.

Zboží jsem si objednala a zaplatila 15.1.2011, stále mi nic nedorazilo a na moje e-maily nikdo neodpovídá, telefon nezvedají. Obracím se na ČOI.

• nič
    • zaváňa to podvodom

Už 5.2.2011 som si objednala a zaplatila tovar v hodnote 98 EUR a doteraz nemám nič. Raz mi odpovedali mailom, aj to len výhovorky, ktoré som čítala pri iných podvedených. Tam pomôže fakt asi len polícia a ČOI.

• zatím nic
    • mám objednané zboží, které zatím nedorazilo. o objednávce absolutně neinformujou, na maily neodpovídaji a tel. nikdo nezvedá. zažádala jsem o vrácení peněz a nebo o přesný termín zaslání zboží. pokud se nic z toho nestane, jsem rozhodlá zajít na policii. podle recenzí to vypadá, že se už hodně lidí nachytalo jako já.

nedoporučuji

• tak jsem asi taky nalítla, objednala jsem, zaplatila jsem a 3 týdny už čekám a telefony nikdo nebere, na e-maily neodpovídá. Dám tomu týden na vrácení peněz a jdu na POLICII.

takže rozhodně NEDOPORUČUJI

• nulová komunikace
    • nedodržování čekacích dob
    • zřejmě zloději

Dne 9.1. 2011 jsem si objednal zboží za 2500 Kč a zaplatil předem. Na zboží doteď čekám (již 2 měsíce). Na e-maili a telefonáty již neodpovídají. Předtím komunikovali jen po předchozím napsání a to asi tak v 50%. Odpověd pokaždé výmluvy s tím, že se mě budou kompenzovat.Nezbívá mi nic jiného než navštívit POLICII. Podle ostatních komentářů to opravdu hraničí se zlodějinou. Rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji!!!!!!!