• rychlost dodání
    • kvalita zboží
    • příjemný materiál
    • dobrá komunikace

Obchod bezva ale šaty jsou nahoře malé - velmi úzké rukávy a ve velikosti XL odpovídají spíš velikosti S.

• Možnost osobního odběru
    • Příjemná komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Krásné zboží

Zboží nebylo v takové kvalitě jak jsem si představovala. Barva nebyla shodná s barvou na obrázku.

Reakce obchodu Shim

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, že zboží nebylo podle Vašich představ. Snažíme se aby popis i fotografie odpovídali realitě, ale bohužel někdy se stane, že barva na obrázku je mírně zkreslená. O nedostatcích nám dejte určitě vědět podrobněji při vrácení a postaráme se o to, aby se stejné chyby už neopakovali.

Děkujeme.
    Shim.cz

• rychle dodanie

• skvělé ceny
    • zboží odpovídá tomu co je na fotkách

Naprostá spokojenost s tím e-shopem. Zboží, které bylo skladem bylo doručené do druhého dnes. Zboží odpovídá tomu co je skutečně na fotkách. Velikost sedí přesně.

• Kvalitní zboží
    • Skvělé ceny

VŠE DORUČENO IHNED, DOBRÁ CENA. DOPORUČUJI :)

• Dobrá komunikace
    • Rychlost nachystání objednávky
    • Nekvalitní materiál
    • Neodpovídá fotkám

Reakce obchodu Shim

mrzí nás, že Vám šaty od nás nesedli. Snažíme se, aby fotky co nejvíc odpovídali realitě, máme však široké portfolio zboží a v některých případech se to bohužel na 100 % nepovede. Za Vaši zpětnou vazbu Vás děkujeme a pokusíme se to do budoucna napravit.

Děkujeme.
    Shim.cz

• rychle vyřízení a doručení objednávky

Nepresne a neúplné informacie k tovaru, nekorektny pristup pri vrateni tovaru. Neuvadzaju spravne velkosti oblecenia, napr.oblecenie vhodne iba na zensku postavu velkost XS, uvadzaju univerzalnu velkost. Ak zakaznik vracia tovar v lehote, hladaju chyby v zakaznikovi. Tovar som hned po vyskusani doma vratila, radsej si ho vyfotte, lebo budu tvrdit, ze nejaku vadu na obleceni ste spravili vy. Tento obchod neodporucam.

Reakce obchodu Shim

omlouváme se za negativní zkušenost, myslím si že jde o nedorozumění. Pokud vada nevznikla během doby co bylo zboží u Vás, samozřejmě vám vrátíme celou částku. Je možné že vada vznikla ještě v rámci manipulace ve skladu při expedici.

Co se týče velikosti - u většiny šatů máme několik velikostí (XS až XXL), malé procento šatů má ale pouze jednu velikost, jelikož výrobce nevyrábí více velikostí, to byl asi případ vaší objednávky. Šaty skladem ale skoro vždy proměřujeme, aby mohli zákaznice vidět skutečné rozměry šatů.

Omlouváme se a věřím, že ještě u nás někdy nakoupíte.

Podpora SHIM.cz

Vše OK.

• Rychlé odeslání. Žádné ze šatů mi bohužel neseděly, tak jsem je všechny vrátila - obchod mi velice odeslal zaplacenou cenu na můj účet, vše bez problémů.

šaty jsou krásné, vše ok

Pohodlný nákup z domova, souhlasí zobrazené zboží a skutečnost, rychlé doručení

výborná komunikace
    výběr zboží
    ochota

Nákup z pohodlí domova, záruka vrácení zboží, rychlé dodání

• Vyšli vstříc ohledně času vyzvednutí
    • Nebyl problém na prodejně vyměnit za menší velikost pro převzetí
    • Milý personál, který poradí

Vřele doporučuji. Dá se s nimi na všem domluvit, dokonce se mnou zůstal pán déle po zavírací době, jelikož jsem se z práce dříve nedostala včas.