• zakoupeno v Shim před 1 měsícem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• zakoupeno v Shim před 3 měsíci

Velice příjemná spolupráce, ochota komunikovat při výměně i vrácení zboží.

• zakoupeno v Shim před 5 měsíci

• Jsme spokojeni
  • zakoupeno v Shim před 6 měsíci

Velice ochotní i při výměně zboží.

• zakoupeno v Shim před 8 měsíci

Rychlé a vynikající doporučuji velice spokojená s dodáním velikostí kvality a rychlého dodání

• zakoupeno v Shim před 8 měsíci

• Objednavka byla brzy vyřízená, kvalita zakoupených šatů výborná. V případě potřeby se opět k nákupu do vašeho obchodu vrátím.
    • Naopak výhoda velký výběr za přijatelné ceny
  • zakoupeno v Shim před 9 měsíci

Byl to velice rychlý nákup,jsem spokojená E.M.

• zakoupeno v Shim před 10 měsíci

Obchod objednávku vyexpedoval rychle. Každopádně od 30.11. stále čekám na její doručení. Třeba se do Vánoc dočkám... ;-). Není tedy možné hodnotit nic dalšího.

Reakce obchodu Shim

mrzí nás, že doručení trvalo tak dlouho. Zásilku jsme naozaj předali dopravci už 30.11. a následně to bylo jen v jeho rukách, co bohužel neumíme ovlivnit. V této době zjevně vícero dopravců bojuje s problémy a dlhými dobami doručení. Vidím však, že zásilka Vám už včera konečně přišla na výdejní místo.

Děkujeme tedy za strpení a za nákup u nás.

S pozdravem,
    Shim.cz

• zakoupeno v Shim před 10 měsíci

• seriózní obchod, rychlé vyřízení
  • zakoupeno v Shim před 1 rokem

• Dobrá a vstřícná komunikace, i když jsem bundu vracel kvůli velikosti, nebyl jediný problém. Takhle to má vypadat.

Super

• kvalita zboží
    • příjemný materiál
    • dobrá komunikace
  • zakoupeno v Shim před 1 rokem

Obchod bezva ale šaty jsou nahoře malé - velmi úzké rukávy a ve velikosti XL odpovídají spíš velikosti S.

• Možnost osobního odběru
    • Příjemná komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Krásné zboží

• zakoupeno v Shim před 1 rokem

Zboží nebylo v takové kvalitě jak jsem si představovala. Barva nebyla shodná s barvou na obrázku.

Reakce obchodu Shim

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se, že zboží nebylo podle Vašich představ. Snažíme se aby popis i fotografie odpovídali realitě, ale bohužel někdy se stane, že barva na obrázku je mírně zkreslená. O nedostatcích nám dejte určitě vědět podrobněji při vrácení a postaráme se o to, aby se stejné chyby už neopakovali.

Děkujeme.
    Shim.cz

• rychle dodanie

• skvělé ceny
    • zboží odpovídá tomu co je na fotkách

Naprostá spokojenost s tím e-shopem. Zboží, které bylo skladem bylo doručené do druhého dnes. Zboží odpovídá tomu co je skutečně na fotkách. Velikost sedí přesně.

• Kvalitní zboží
    • Skvělé ceny
  • zakoupeno v Shim před 1 rokem

VŠE DORUČENO IHNED, DOBRÁ CENA. DOPORUČUJI :)