• přehlednost
    • ceny
    • rychlost odeslání

Napoprvé spokojenost

• bez problému

doprava zdarma, rychlé dodání za super cenu.

• Rychlost dodani

Rychle doručení přehledné informace

• Levné zboží.

Komunikace v pohodě

• Špatná kominkace a informovanost obchodnoka se zakaznikem

Objednane zbozi bylo v internetovem obchode na sklade, proto jsem si jej objednala. Vzhledem k tomu, že byla doba doručeni na určitý den a v podstatě se nic nedělo, tím myslim, že ze strany obchodnika nebyli poskytnuty informace k prodlouzeni doby dodáni, do obchodu jsem zavolala. Byla jsem mile prekvapena. Zbozi na sklade nebylo a ani by nebylo v dohledne dobe cca 10 dnu. Byla jsem rada, ze jsem zbozi neplatila kartou, pac nevim jak by vse dopadlo. Objednavku jsem zrusila a objednala jinde, kde mi bylo zbozi doruceno hned nasledujici den. Za mne obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu SharpStore.cz

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším eshopem Sharpstore.cz. Bohužel z důvodu technické chyby jsme Vám nedali včas vědět o nedostupnosti objednané pračky. Naše pochybení jsme se Vám snažili vykompenzovat nabídkou vyššího modelu pračky s vylepšenými funkcemi za stejnou cenu, jako Vámi objednaný model. Respektujeme Vaše rozhodnutí na nabídku nepřistoupit. V dané situaci jsme usilovali o to, vyjít Vám co nejvíce vstříc. Se všemi našimi zákazníky se snažíme jednat na rovinu a viny se nezříkáme. Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace. Doufáme, že budete se zakoupenou pračkou Sharp v jiném obchodě plně spokojena.
    S pozdravem,
    Váš Sharpstore

• Nebyl přiložen návod v češtině. Požadoval jsem tištěný ale nebyl doposud zaslán. Neustále nahlížet do návodu v počítači je zcela zatěžující.

Rychle , solidně a plně v souladu s popisem - díky.

• bez problemu doporucují

• Rychlé jednání po telefonu i sms.

• Dobré ceny , vstřícné jednání , profesionální přístup

Přehledné stránky , bezproblémová komunikace , dodání všech dokumentů , smluvená doprava zboží bez vady

• Super komunikace a pomoc při řešení problémů