• Přehlednost
    • Předpokládám, že popisky produktů

Super, pouze v popisku produktu bylo napsáno, že gel je v balení. Nebyl.

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Velice se omlouváme, gel skutečně nemá být v balení. Popisek byl upraven, děkujeme za upozornění.

Za sexyhrackarstvi.cz Lukáš Popelák.

• Diskrétnost
    • Kvalita
    • -

Skvělá komunikace s obchodem, přehlednost, posláno diskrétně

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byli s nákupem v našem obchodě spokojeni.

zboží jsem objednala před dvěma týdny a zatím nedorazilo, jediný mail bylo potvrzení objednávky, lituji, že jsem nedala na předchozí špatné recenze, naštěstí jsem neplatuila předem

Dobrý den, Na webu je od 1.11.2015 uveden tento text:

Upozorňujeme, že na e-shopu probíhá údržba. E-shop je nyní mimo provoz. Objednávky neexpedujeme.
    Plánované spuštění nejpozději 1.12.2015

Proto nechápu Vaši recenzi. Vy jste si zboží objednala dne 4.11.2015.

Za Sexyhrackarstvi.cz Lukáš Popelák.
    P.S - jen mě mrzí, že z vyexpedovaných 1200 objednávek píší recenze ti, kteří jsou nespokojení, ale ne ti spokojení.

• Nevrátil ihned peníze.
    • Byly nutné určené.

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Nechápeme Vaši recenzi ! Peníze zpět byly zaslány 2.11.2015. Prosím nejdříve si zkontrolovat účet a poté psát recenzi !

S pozdravem za Sexyhrackarstvi.cz Lukáš Popelák

• Cena, rychlost dodani

Doporucuji

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Děkujeme za recenzi. jsme rádi, že jste byli s nákupem v našem obchodě spokojeni.

• ochotná komunikace
    • dodací lhůta
    • nabízené zboží nemají na skladě

Objednala jsem si zboží z obchodu sexyhrackarstvi.cz a zaplatila převodem. Ani po týdnu se stav mé objednávky nezměnil. Po napsání emailu, že se tedy nic mou objednávkou neděje, mi napsali z FOTION.cz (což je firma, která (podle jejich stránek) zastřešuje několik erotických obchodů), že zboží v mnou požadované barvě nemají a jestli si počkám 10 dní nebo jestli mi nevadí jiná barva. Spokojila jsem se tedy s jinou barvou. 11 dní od prvního objednání mi tedy přišel balíček. Po otevření jsem zjistila, že obsahuje naprosto jiný výrobek. Nejen jiná značka, ale ani obal nesouhlasil s obsahem. Přesto jsem byla rozhodnuta si výrobek nechat. Funkci měl plnit stejnou, tak proč ne? Bohužel nefungoval. Po konverzaci a přesvědčení oddělení péče o zákazníky že se tedy opravdu nejedná o to co jsem si objednala a že to opravdu nefunguje mi bylo přislíbeno, že mi zašlou správný a funkční znovu. Po dalších dvou připomenutích a konečné prosbě o vrácení peněz, že už na to nemám nervy, mi po dalších 9-ti dnech přišel kýžený a funkční výrobek. Cena na sexyhrackarstvi.cz byla výrazně nižší než na jiných obchodech, jen každý za sebe musí zvážit jestli mu to za ty nervy stojí a není jednodušší si připlatit.

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Velice se Vám za toto nedopatření omlouváme. Bohužel jsme tento produkt neměli skladem, tak v rámci urychlení dodání tohoto produktu, jsme kontaktovali našeho dodavatele, ať tuto objednávku zašle přímo Vám. Bohužel došlo k jeho pochybení.

O vzniklé situaci nás náš dodavatel vůbec neinformoval a proto jsme ji nemohli dále řešit. Tato vzniklá situace je ojedinělá. Proto prosím při jakékoliv vzniklém problému nás vždy prosím kontaktujte na e-mailu - [email protected] nebo [email protected]

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za recenzi.
    Za sexyhrackarstvi.cz Lukáš Popelák.

• Rychlost a přehlednost.
    • -

Dobrá cena.
    Doporučil.
    Důvody již uvedeny v dotazníku.

• +
    • +

• diskrétní, rychlý, dobré ceny

• rychlost,diskrétnost,skvělá komunikace

líbily se mi ceny

• přehlednost
    • skvělá komunikace
    • dobrá cena

Doporučuji nákup zde.

• diskrétnost,variabilnost odběru a platby
    • aktualizace stránek -pokud zboží není -má být označeno že není na skladě. Mám zaplaceno předem,platba zatím nebyla vrácena.

nevím ,napíšu příště až se mi podaří nakoupit

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

velice se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Platba by již měla být zpět na Vašem účtě. Bohužel došlo k tomu, že majitel sexyhrackarstvi.cz byl na dovolené a brigádník neměl přístup k účtu, aby Vám platbu poslal zpět.

Za Sexy Hračkářství Lukáš Popelák

• Levné ceny
    • Menší výběr zboží

Mohu jen doporučit

ozvali se druhý den po objednávce, že nemají objednanou barevnou kombinaci...navrhli dvě řešení - objednat v jiných barvách nebo týden čekat. dnes je oslava, na které to chci předat a nebyla jistota, že se to stihne, objednal jsem jinde

• rychlost dodání

Objednal jsem zboží za skoro poloviční cenu, než u konkurence, za 2 dny jsem ho měl v pořádku doma. Co víc chtít?

• jednoduchý a diskrétní nákup
    • nemá

spolehlivý internetový obchod a velmi dobré ceny

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byly spokojeni.

• dobré ceny
    • rychlost dodání
    • doprava přes uloženku (nad 500 Kč zdarma i dobírka)

Výrobky zabaleny v originálním blistru a balení. Butterfly Kiss orignální balení z USA (ne kopie z Číny).
    Jednoznačně spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu Sexy Hračkářství

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byly spokojeni.

• Jste levnější obchod než konkurence
    • O slabinách nevím

Objednal jsem si, zboží přišlo, co víc si přát