• Neaktuální udaje u zboží

Prvni obkednavka nesla potvrdit - oznamili mi důvod ze zasílajinaz od urcite ceny, tal jsem pridala dalsi produkt a objednavmu mi stejne stornovali - duvod po expiraci. U zbozi ale zadna poznamka o kratke expiraci nebyla, byli uvedeno ze je na sklade, tak jsem po několika dnech objednala znovu v domnění že treba naskladani nove zboží se spravnym datem. Opet mi byla objednavka stornovana s poznamkou po expiraci. Napsala jsem dotaz, kdy naskladani zbozi se spravnym dat abych mohla obkednat a uz neodepsali...zbozi na shopu presto viselo dale jako skladem...

• Zbozi bylo doruceno v inkognito obalu
    • Telefonni kontakt nefunguje
    • Na emaily neodpovidaji
    • Zbozi neodpovida fotce

Dokud nechcete neco vracet zpet, tak asi v pohode. Ale ne vse, co si objednate, vypada jako na fotce a v pripade, ze chcete prodejce kontaktovat, nikdo nekomunikuje. Telefon neexistuje, na emaily neodpovidaji. Adresa pro vraceni je sporna. Nedoporucuji.

Vše bylo fajn. Doporučujeme

Neočekávejte že Vám zboží pošlou anonymně jak deklarují na svých stránkách. Zboží mi dorazilo ze Slovenska a na balíku jako odesílatel sex shop! Takže pokud jste slabší nátura zboží ani nepřebírejte!

Reakce obchodu Sextrade.cz

netušíme co jste zač ale pravdu určitě nepíšete.

s pozdravem

dobre

• Zboži jsem si objednal před třemi tydny, dodáci lhuta je 7 dni a zboži nikde

Nenakupujte!!!!

Reakce obchodu Sextrade.cz

objednávku jste sám stornoval. Informace s potvrzením storna Vám byla odeslána.

SexTrade.eu

• Zboží dosud nebylo doručeno ( objednáno před vánocemi.).

Reakce obchodu Sextrade.cz

ano, zboží bylo objednáno 19.12.2019 s dostupností do 30 dní. 1 ks je připraven k okamžítému vyzdvednutí a na druhý se čeká. Akceptace delší dodací doby byla potvrzena, divíme se proto vaši negativní reakci.

Rychlé dodání. Perfektní komunikace. Vše v naprostém pořádku. DOPORUČUJI!

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• široký výběr
    • nefunkční hotline!
    • neexistující telefon!
    • zboží, které mělo být odesláno do týdne, odesláno do měsíce!
    • zboží dorazilo bez faktury?!

Nikdy více!!!

Reakce obchodu Sextrade.cz

- Hotline funguje! Vložíte-li neexistující číslo objednávky do pole pro číslo objednávky zpráva nebude odeslána
    - telefon je dostupný v čase 10:00 - 17:00, nikoliv mimo pracovní dobu
    - objednávka obsahovala zboží, které nebylo skladem o čem zákazník věděl a doba naskladnění proběhla ve druhém cyklu takže asi do 14 dní
    - faktura měla být přibalena ke zboží, není ji ale problém odeslat emailem i dodatečně

• nízké ceny

• Po objednání zboží žádná komunikace obchodu , slibují dopravu zdarma od 1500,- a pak ji stejně naúčtují

Reakce obchodu Sextrade.cz

email s podacím číslem zásilky byl odeslán. Pro uplatnění dopravy zdarma stačilo volit alternativní možnost dopravy.

• Dobry den,
    • ja som písala dnes negatívni názor na heureka.sk. VS mal byt 1861247 nie 173511598 ako ste vy tam písali! Poslala som na vas mail aj potvrdenie o platbe. Ani cez hotmail, ani cez telefon nekomunikujete. Ked nebude moja obj. vybavená čo najskôr alebo peniaze vrátené na náš účet, potom dám sťažnosť na Slovensku obchodnú inšpekciu!
    • Dakujem!

Reakce obchodu Sextrade.cz

objednávka o které patrně píšte nebyla uhrazena pod požadovaným variabilním symbolem.

SexTrade.cz

• Dne 12.12.2017 jsem si objednal zásilku zboží. Dne 14.12.2017 jsem ji urgoval. Do současné doby mě nikdo nekontaktoval, kde se zásilka č. 173490834 nachází. Dopravce se ani nenamáhal napsat mě email nebo zavolat, kdy zásilka dorazí. Asi si jezdí jak se mu zlébí a se zákazníky vůbec nekomunikuje. Doporučuji změnit dopravce, který způsobuje, že zásilky nejsou doručovány. Dopravce PPL v den dodání oznámí emailvou zprávou kdy přijede (třeba 09 - 11.00 hod) a zároveň uvede číslo mobilního telefonu řidiče, který zásilku dopravuje, tento řidič hodinu před dodáním zásilky zavolá a lze se s ním domluvit na přesném čase dodání zásilky. Ještě by mě zajímalo co je požadavek vyplnit ID, co to je za skratku ID ? Škoda, že nemáte zastoupení v Česku. Uvádíte pouze slovenské číslo telefonu, které nefunguje. Pak se nedivte, že situace je taková jaká je!!! Ono není s kým vlastně komunikovat.

Reakce obchodu Sextrade.cz

číslo telefonu je české +420 222 366 968 a zásilka se nám dnes vrátila jako nevyzvednuta.

SexTrade.cz

Doporučuji, i když zboží nebylo odesláno v termínu který je uváděn, ale cca o dva dny později.....

• Dobré ceny

• neexistující telefonní číslo
    • na maily nikdo neodpovídá

Nedoporučuji!
    Více jak měsíc a půl čekám na objednávku, na 2 maily nikdo neopověděl, telefonní číslo neexistuje!

• Rychlost, diskrétnost, dobre ceny, velký vyber

Rychlost, diskrétnost, dobre ceny, velký vyber

• špatná komunikace zboží ani po měsíci po zaplacení nepřišlo

nedopročuji