• Pomala komunikace po nekolika dnech se zakaznikem

Zboźí ještě teď svíti ze je 30 ks skladem a jak objednam po nekolika dnech napisi ze neni a rusi objednavku. Neomluvi se ne nenabidnou jine.

Reakce obchodu sexshoptop.cz

Dobrý den, tyto problém mohly nastat z důvodu převodu na nového majitele za což se omlouváme, nikoliv nás to jako eshop neomlouvá. Prosím pokud máte zájem kontaktujte nás pomocí emailu a mužeme vše dodatečně vyřešit.

I přesto Vám děkujeme za vaší i když negativní recenzi, alespoň teď víme že se špatná komunikace se zákazníky nesmí opakovat. Budeme rádi když budete nadále naším zakazníkem i přes toto nedorozumění a jsem přesvědčen o tom že tento problém už nenastane.

Přeji hezký den.
    sexshoptop.cz

• rychlost dodání
    • diskrétní značení balíčku

rychlost dodání

Cena,kvalita ,rychlost dodání- vše super.
    Trochu mínus absence oznámení o odeslání.....

Zboží neodpovídalo přesné specifikaci (velikost). Ale co už nadělám. Nakupovat budu jednoduše jinde.

• - zboží uvedené jako "skladem" není skutečně skladem
    • - vrácení peněz až po vyzvání po cca dvou týdnech od objednávky

E-shop mylně udává zboží jako "skladem" i přestože skladem vůbec není.

Po objednání tohoto zboží, které mělo být skladem pouze odepíše, že výrobce již nemá a nebude mít toto zboží na skladě a už ho ani nebude dále prodávat (což je nesmysl, protože se jedná o novinku, která se velmi dobře prodává), proto je objednávka ve stavu - storno a tím veškerá komunikace od eshopu končí.

Cca týden po přijetí tohoto emailu aniž by byly peníze vráceny na můj účet jsem e-shop kontaktoval s žádostí o vrácení peněz. Cca o další týden později mi peníze skutečně přišly na účet.

E-shop určitě nedoporučuji.

• Spokojenost