• Zboží v tomto e-shopu se skutečně zobrazuje online dle stavu zásob jednotlivých druhů zboží. To je veliká výhoda. Ve většině ostatních e-shopů navábí na produkty a pak se omlouvají, že zboží není k dispozici. To je moje osobní zkušenost...

Vše ohledně nákupu, i včetně pomoci na infolince tohoto e-shopu proběhlo bez sebemenších problémů. Tento obchod doporučuji.

Diskretnost a rychlé dodání. Děkuji a doporučuji.

• dobrá cena

• výběr
    • nevím

super

• nejlepší výhoda je že po objednání zboží konkrétně posledního kusu ihned v tomto obchodě zmizí z nabídky tudíž vše co má obchod v nabídce je opravdu skladem což se u jiných obchodů říct nedá

vřele doporučuji, balení diskrétní,rychlá dodací doba

• Cena, zboží zasláno obratem, dobře a decentně zabaleno, dorazilo nepoškozené.
    • Všechny maily od obchodu (dostal jsem jich celkem pět) mají "[Sexshop Kate]" v předmětu a velký růžový nápis SEXSHOP KATE v těle aby nikdo ani přes celou místnost náhodou nepřehlédl že jsou ze sexshopu.

Ocenil bych kdyby maily od obchodu byly, podobně jako jejich zásilky, v decentnějším balení. Jinak naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Sexshop Kate

děkujeme za vaši recenzi. Grafickou podobu mailů, tedy logo našeho shopu jsme upravili a výrazně zmenšili. Děkujeme za upozornění, přejeme krásný den

• dobrý výběr zboží
    • diskrétnost

solidní obchod, rychlé dodání zboží.

• Vše v pořádku.
    • Cena,rychlost,komunikace - obchod doporučuji.

Obchod doporučuji,byla jsem překvapena milým a vstřícným přístupem.

• naprostou diskretnost

velmi dobry

Spokojenost

• Žádné!
    • Nulová komunikace, špatně vystavená faktura, nereagují na email s reklamací. Zboží absolutně neodpovídá obrázkům na webových stránkách a je neskutečně špatně zhotoveno. Nic takhle špatného jsem zatím nezažila...

Nenakupujte zde. Fotky zboží na stránkách neodpovídají realitě. Obchod nekomunikuje a když se podíváte na stránky, zjistíte, že ani není řádně označen. Podle mé zkušenosti jsou to zloději.

Reakce obchodu Sexshop Kate

je těžké reagovat na reklamaci, když se o ní dozvíme, až z této recenze. Až po přečtení této recenze jsme si sami začali zjišťovat informace, protože po objednání jste náš internetový obchod www.sexshop-kate.cz již nekontaktoval. Zjistili jsme, že jste se obrátil mailem na našeho dodavatele, s tím, že nejste spokojen se zbožím. Toto jste ale měl řešit výhradně s námi, s e-shopem, ve kterém jste zboží nakoupil, tedy Sexshop Kate.
    Dodavatel s vámi nemůže řešit vaše připomínky, od toho jsme tady my.
    Pokud máte problém s vystavenou fakturou, můžeme vám vystavit novou, pokud chcete zboží reklamovat, není to problém, stačí nám napsat mail na [email protected] a my vám podáme informace jak dále postupovat při reklamaci. Vše záleží na domluvě, ale jak píši, musíte komunikovat s obchodem, kde jste nakoupil.

Nejsme zloději a rozhodně se snažíme svým zákazníkům vyjít vstříc. Na maily reagujeme v co možná nejkratší době, proto nás mrzí vaše reakce na heurece a následné nedoporučení našeho e-shopu, na druhou stranu jsme se alespoň dozvěděli, že máte nějaký problém a mohli jsme vás kontaktovat s dalšími informacemi ohledně reklamace.

Pěkný den
    team Sexshop Kate

• rychlé,spolehlivé a diskrétní
    • zatím jsem žádné nenašla

tento e-shop mohu doporučit,jsem velice spokojená

Super,rychlost a perfektni komunikace

Slušný výběr, dobré ceny.
    Vybral jsem co jsem potřeboval.

• Spolehlivost
    • Dodací lhůta
    • Neznám slabiny

Obchod vřele doporučuji.
    Ještě jsem neměl žádný problém.

• Celkové příjemný e-shop
    • Kvalitní zboží
    • velká nabídka
    • přehlednost
    • cenová dostupnost
    • diskrétnost

Jednoznačně pozitivní dojmy. V oblasti erotiky a sexu vřele doporučuji.

• zatím nevím

• ceny, velký výběr..

super

• ceny, rychlost, diskrétnost
    • horší popis a znečení (velikosti) zboží

• rychlost,diskrétnost