• Podle e-shopu má zboží na skladě, po 6 dnech od objednávky napíší, že zboží není a nebude.

Absolutně amatérské jednání této firmy, nemají přehled ve svých objednávkách. Rozhodně doporučuji si knihy zakoupit kdekoliv jinde.

• Slevy pro studenty na ISIC.
    • Levné poštovné.

Nákup přes e-shop byl rychlý a bezproblémový. Toto knihkupectví můžu jedině doporučit.

útulné kamenné knihkupectví s profesionálním přístupem
    mají přehled a dokážou poradit s každým dárkem
    co nemají, objednají
    mám ráda i pravidelné besedy a autogramiády
    za mě verdikt: spokojenost :-)

• příjemné knihkupectví, kde kvalitně pomohou a poradí. navštívil jsem na radu kamarádů, kterým se tam líbilo a mohu dál doporučit

velká spokojenost
    ke knížce si můžete přát i čaj nebo kafe

• příjemná a kvalifikovaná obsluha
    • příjemné listování knížkami ve čtecích koutcích
    • rozsáhlá nabídka (beletrie, odborné knihy i antikvariát)
    • besedy se spisovateli a osobnostmi - vstup zdarma
    • slevy pro stálé zákazníky
    • speciální akce, kdy se knihy dají sehnat docela výhodně

Obchod vřele doporučuji.
    Útulné místo v centru Jablonce, kde se dá příjemně posedět s čajem nebo kávou a kupou knížek, ze kterých jsem vždy něco vybrala. Personál sečtělý, vstřícně vypomůže radou. Co zrovna není, dá se objednat. K většímu nákupu mi vždy přibalí nějakou pozornost zdarma (poukázku na kafe, kalendář kulturních akcí, dětské básničky nebo záložku).
    Je to místo, které mám v Jb velmi ráda. Navíc se tu dá v teple počkat na autobus, který má zastávku o kousek dál.
    Doporučuji.

• Přehledný e-shop
    • Velký výběr titulů
    • Možnost zakoupit i kousky z antikvariátu
    • Při platbě předem převodem na účet rozumné poštovné
    • Poměrně zdlouhavá komunikace (potvrzení objednávky mi přišlo za 5 dní a odpověď na dotaz ohledně platby dokonce za 2 týdny)

Knihy dorazily v pořádku a prodlevy v komunikaci vem čert, protože se mi tu podařilo sehnat oba tituly, které v jiných e-shopech byly vyprodané (minimálně jeden z nich). V mém případě jsem ušetřila za poštovné a ještě jsem si udělala radost kouskem z antikvariátu.
    Obchod doporučuji