Nedostatečná komunikace

• Zboží není skladem
    • Obchod nekomunikuje

Zboží mělo být skladem ale ve skutečnosti nebylo, obchod nekomunikuje , neodpovídá na dotazy, nebere telefony. Objednávku jsme stornovali. Nedoporučujeme zde něco objednávat.

• Obchod nereaguje na objednávku, ale židle mají být skladem a nic už dva týdny.

nejde sledovat zásilku, ještě dnes zásilku nemám bylo psáno do 5 dnu cekala jsem v patek a ještě nic

• Nízká cena za dopravu, dodáno v termínu, dobrá komunikace.

Naprosto nesolidní, potvrzenou objednávku dodatečně zvýšil ze 7 tisíc na 10 tisíc. Zboží měl mít při objednávce skladem.

Od poslání objednávky se nic neděje. Nevím jestli zboží je nebo není jestli vůbec dorazí.

Již 2x jste žádali hodnocení vašeho podniku. Jak ale mohu objektivně hodnotit něco, co mi nebylo doposud doručeno? Nechápu logiku. Snad nejdříve dodám objednané zboží a pak se teprve ptám na spokojenost.

• Výhoda obchodu je taková, že si v tomto státě můžete dělat co chcete a je to nepostižitelné
    • Nevýhoda obchodu je taková, že nic nedostanete

Objednáno 8.11.2021, nic nepřišlo, obchod nekomunikuje.

• Parádní zboží a komunikace na nejlepší úrovni. Zboží jsme přeposílali rovnou klientovi a bylo nám vždy oznámeno, kdy regál bude vyskladněn, kdy odejde a byla potvrzena i adresa klientovi (bylo psáno jen do poznámky). Pak už mi dal obchod vědět,že zboží je odesláno klientovi a kdy dorazí. Jsem spokojena a můžu jen doporučit.

• Vstřícné jednání, ochota... rychlé dodání firmou domů

8.11.2021 odjednáno zboží které mají skladem, 28.11.2021 žádné info o dodání, nekomunikují.
    10.12. 2021 se mi ozval prodejce s omluvou a nabýdkou kompenzace za nedodané zboží, proto částečně upravuji recenzi.

• Chce ohodnocení služby aniž by bylo zboží dodáno
  • Zboží nedorazilo !!!

Obchod jsem si vybral proto, že stůl byl skladem a potřeboval jsem včasné dodání. Po deseti dnech stůl ještě nedorazil.

• Nízká cena, rychlé dodání, dobrá komunikace, spokojenost, doporučuji.

• Rychlé a spolehlivé dodání
    • Dobrá cena

Osobně preferuji platbu kartou než převodem na účet, který jsem musel u této objednávky zvolit. Objednávka byla přijata a poslali mi č. účtu, na který jsem žádné peníze neposlal bez variabilní symbolu. Já se jen mohu domnívat, že č. objednávky je, ale také není variabilní symbol jelikož může být i 10 místní. úplně stačí to k č. účtu napsat pokud zákazník někam posílá peníze. Dnes je to 7 dní, což jim předem platba převodem nechybí, mně také, tedy nechybí produkt. Hned po dopsání recenzije si ho objednám z jiného obchodu.

• Ačkoliv bylo uvedeno, že je zboží skladem, doposud, téměř po dvou týdnech, nedorazilo. Prodejce mi sice sdělil, že bude zboží tento týden doručeno, je pátek a nikde nic.

Po přečtení recenzí lituji, že jsem si zboží v tomto obchodě objednala. Naštěstí jsem neplatila předem!

• inzerované výrobky nejsou skladem, ač je uvedeno, že jsou,
    • nějakou komunikaci nečekejte
    • absolutně arogantní přístup

Nejhorší obchod, který jsem kdy navštívil. Když jsem se slušně zeptal, proč nemám čtyři dny od objednání žádné informace přišla stručná odpověď:" Vaše objednávka byla stornována".
    Nějaké info o vrácení peněz ani náhodou. Skupina arogantních překupníků, co má internetový obchod.

Reakce obchodu Senza-nabytek.cz

Dobrý den, vaše recenze je anonymní. Nelze z naší strany ověřit její věrohodnost pokud není uvedeno číslo objednávky. V případě, že je objednávka stornována a nebylo zákazníkovi dodáno zboží, vždy je uvedeno z jakého důvodu a podotýkám pokaždé jsou zákazníkovi vráceny peníze, když platil předem.
    Kontaktujte nás prosím co nejdříve nejlépe e-mailem a v případě, že jste si jistý, že jste objednávku předem uhradil připojte potvrzení o platbě. Děkuji. S pozdravem senza-nabytek.cz