Objednávka na tomto webu byl takový malý horor. Nejprve se mi nedařilo objednávku odeslat, protože stránka se zaškrtávacími souhlasy je špatně vytvořená. Jakmile jsem chtěl zaškrtávací políčko se souhlasem obchodních podmínek zaškrtnout, aktivoval se odkaz na obchodní podmínky a ty se mi místo toho zobrazily. Odkaz totiž začíná před zaškrtávacím políčkem. Musel jsem ručně editovat HTML stránku obchodu, abych vůbec mohl objednávku podat. Následně mě kontaktovala Zásilkovna, protože se do systému špatně přenesla má dodací adresa. Vyplněna na webu byla správně, v potvrzovacím e-mailu také správně, ale Zásilkovna měla adresu úplně špatnou. A také z příjmení zůstala jen polovina. Také nechápu, že web nabízí pouze Zásilkovnu na adresu a ne na podací místo. Takovou ani nelze přesměrovat. Zásilkovna avizovala doručovací okno na 12:30 až 14:00 hodin, řidič přijel v 11 hodin. Tomu se dalo vyhnout doručením na výdejní místo. Nicméně obchod zásilku odeslal rychle a v pořádku.

• Objednal jsem si monitor, který byl za velmi výhodnou cenu. Z obchodu se mi obratem ozvali, jestli jsem si všiml, že se jedná o použité zboží, v poškozeném obalu. Že to tam ale mají uvedeno. Tak to jsem přehlídl, asi to tam nebylo uvedeno dost důrazně, takže jsem objednávku zrušil.

Velmi oceňuji, že mě hned obratem pro jistotu upozornili na použité zboží a po zrušení objednávky, velmi rychle i vrátili peníze.

• super rychlé dodání

• Telefonní kontakt neexistuje
    • Na emaily nereaguji
    • Po platbě kartou nedošel daňový doklad

• Nutí k platbě předem, jinak vyskakují nesmyslné částky za dopravu

• objednavka byla vyrizena rychle
    • balicek byl dobre zabalen

• Spolehliví
    • Rychlí

• super cena
    • zboží skutečně skladem

• ok

dodání z Polska, ale v pořádku

• Nejnižší cena vybraného zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace se zákazníkem
    • Vcelku rychlé doručení přes DPD nato, že zboží putovalo z Polska
    • Zboží putovalo z Polského skladu
    • Mezinárodní firma, možné problémy při řešení případné reklamace

všechno v pořádku

• V případě problému dává obchod od řešení ruce pryč. Přijdete o peníze.

10. 2. 2021 jsem objednal síťovou kartu AP9630 pro záložní zdroj APC. Zboží jsem zaplatil předem (proforma faktura). Síťová karta dorazila v nepoškozené krabičce, ale měla odpadlý kondenzátor (byl také v krabičce). Informoval jsem o tom firmu Senetic. Ta požádala o nafocení. Po doložení fotografií jsem dnes obdržel vyjádření, že reklamaci neakceptují z důvodu mechanického poškození zboží. Zboží však bylo již poškozené při obdržení. Tato zkušenost mne připravila o 7150,- Kč. Obchod vzhledem ke špatné zkušenosti nedoporučuji. V případě problému nezmůžete nic a můžete si jen nadávat, že jste zboží nezakoupili v jiném obchodě, byť o něco dražším. Za zkušenosti se prostě platí.

• perfektní záruční servis a komunikace se zákazníkem
    • nevím...

• velký výběr
    • výhoda

Vše ok!!

• kvalita komunikace

Tento obchod má celkem obsáhlou nabýdku zboží,slušné ceny a především velmi krátkou dodací lhůtu.
    Za mě maximální spokojenost!

• kvalita komunikace

Objednávka rychle vyřízena. Profesionální přístup. Velký a přehledný výběr zboží.

• Přehlednost

Naprostá spokojenost, ochota, perfektní poradenský servis.

• kvalita komunikace

Vse v poradku, cenove nejvyhodnejsi obchod, co jsem nalezl.