Bylo dodání je část zboží, po reklamaci bylo uznáno.
    No bohužel již 14 dní čekám na dodání znovu. Nyní už bez reakce zstrany obchodu.

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

ano, došlo omylem k uzavření několika prázdných sáčků. Jeden z těchto sáčků jste obdržel. Dnes byla odeslána náhrada.

Jiří Kosina

Objednal jsem celkem za cca 2000,-Kč a chyběla čokoláda za 129,-.
    Může se stát, tak jsem napsal dotaz a bohužel bez odezvy. Nejde mi až tak o 129,- ale že žádná odpovědˇ? Jinak produkty jsou chutné

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Predražene zbitočne.

Dobrý den, pane Jaroslave Germánusi,

objednal jste si balení semen odrůd Habanero a jednu pastu z odrůdy Trinidad Scorpion Moruga. Na základě své svobodné vůle. Vaše objednávka není nijak zvláštní, bez poštovného za 28 €.

Co bych doporučil je, neobjednávat z e-shopů v pátek v deset hodin večer, kdy už můžete být společensky unavený.

Vše dobré přeje
    Jiří Kosina

Predaj semínek měl všechny znaky podvodu,neochoty pracovníka ,odmítaní výdeje semínek při domluvenem osobním odběru.Nesprávné obvinění z neschopnosti nakúpovat přes eshop bez omluvy!

Dobrý den, pane Pavle Brtáni (Paule Karpaty) z Vojtíškova 206, Lázně Bělohrad,

objednal jste si 4 odrůdy v hodnotě 336 Kč s úhradou předem a osobním odběrem v Nové Pace.

Váš e-mail den po objednání: Peníze zaplatím při doručení-dobírka!Zatím jsem nedostal oznámení , že dobírka je v balíkovni. Pokud se nejedná o podvod na vaši straně, tak očekávam doručení!!! Brtáň

Váš druhý e-mail: Dobrý den p.Kosino! Ptám se kde si mám vyzvednout vaše semínka? Byly už vůbec odeslané,nebo si ze mne děláte posměc

Váš třetí e-mail: Pane Kosino! Vaše nečinnost pro mne z neznámých důvodů není důvod ,aby jsem vám toleroval vaše pokusy o podvod! v objednavce byly dohodnuté podmínky, které ,Vy ste chtěl změnit.

Váš čtvrtý e-mail: český vyčúranec!

Objednávku jste si nebyl schopen vyzvednout a to ani po upozornění, že objednávka je připravena, přitom jste z Lázní Bělohrad, což je několik minut autem. Proto byla objednávka stornována.

Buď jste blázen nebo je to jen z důvodu možnosti napsat si recenzi.

Jiří Kosina

Jednání bylo nejhorší ze všech internetových obchodů od kterých jsem si něco koupil nikdy mě nikdo nenapsal takovou odpověď na dotaz ohledně doručení rostlinek máte chování IQ tykve. ️️️️️️️

Dobrý večer, pane Pernico,

na automatický e-mail, který uvádí, že dodání sazenic může trvat až týden, jste reagoval takto:

Dobrý den jsem v šoku že moji objednavka bude vyřízena v řádu týdnu pokud nedostanu objednané zboží v příštím týdnu tak odstupuji od objednávky a žádám o vrácení peněz na můj účet s pozdravem Milan Pernica [email protected] tel. 736686599.

A já jsem Vám pouze odpověděl: Dobrý večer,

trochu by to chtělo zklidnit. Je to pouze obecný text proboha.

Hezký zbytek dne
    Jiří Kosina

• Objednané obaly jsem vrátila ovšem peníze zpět mi nevrátili :-(

- Dodáno smetí
    - nulová komunikace

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Semínka neklicej

Dobrý den, pane Kárníku,

máte pravdu a s tím s Vámi naprosto souhlasím, semínka paprik po 4 dnech opravdu neklíčí.

Zásilku jste obdržel 10.03.2023 09:19:26 91 - Doručena 51801 - Dobruška
    Hodnocení jste napsal 14. 3. 2023 12:09

Jiří Kosina

Předražené, v kamených obchodech semínka stejné kvality o polovinu levnější

Dobrý den, pane Václave Janeši z Postřekova,

cena našeho osiva, které jste si objednal stojí několik let stále stejné částky, které nejsou problém. Tím je naopak vypěstování kvalitního osiva, které je klíčivé a vyroste z něho deklarovaná odrůda. To je velmi náročné.

Objednávku ze Štědrého dne jste dosud neuhradil, takže nebyla vyřízena.

• Zasláno vše dle faktury
    • Domluva na změně dodání
    • Zboží přišlo po více než 14 dnech
    • Zboží mělo přijít do WE|DO boxu a přesto kurýr volal že je na adrese
    • Komunikace skrze email katastrofa

Zboží jsem objednal na špatnou adresu. Skrze email jsem se domluvil na změně adresy do WE|DO boxu a platbu přes QR kód, za což děkuji bylo vyřízeno téměř ihned. Dále následuje špatná zkušenost. Po 10 dnech co se stále s objednávkou nic nedělo jsem kontaktoval emailem, co se děje s objednávkou. Dle infa prý nebyla zaplacena. Výpisem z účtu jsem doložil, že zaplacena byla. Druhý den bez jakékoliv OMLUVY ! přišel email od WE|DO že prebrali zásilku. Mělo být umístěno do WE|DO boxu a volal kurýr, že je na adrese boxu a že si to mám přijít vyzvednout. Nakonec tedy vše dobře dopadlo a zboží bylo umístěno do boxu ...nicméně doba čekání a vyřizování, kde očividně někde vznikla chyba s "nezaplacenou objednávkou" si alespoň omluvu zaslouží. Hezký den

Dobrý den, pane Musile,

za opoždění zpracování se Vám omlouvám, ale zároveň popíšu proč se tak stalo a to pomocí komunikace z Fio bankou, protože platby se párují automatiky, účet nelze kontrolovat ručně.

###

předávám poměrně naléhavý dotaz od mého dodavatele IT služeb. Řešíme určitou nefunkčnost v párování plateb. Určité procento jich API nekomunikuje nebo nekomunikuje správně.

Děkuji
    Jiří Kosina

přeposílám dotaz na FIO banku od programátora:

pro našeho klienta máme implementované párování plateb objednávek za využití stahování plateb z účtu přes Vaše API. Co se nám stalo je, že 2022-11-10 v 07:10:01 jsme zažádali o transakce od zarážky 24064820496, API vrátilo dvě platby 24064838504 a 24064838734. Když ovšem se na transakce dotážeme nyní od stejné zarážky, tak dostaneme platby 24064833007, 24064833403 před těmi dvěmi. Je nějak možné, že ty dvě platby co přišli nyní byli přidány do systému až po našem prvním volání toho 10.3. v 7:10 i když mají nižší ID?

Pavel Pel
    projektový manager

Tereza Holubová (Uzavřel)18.11.2022 16:25:55
    Vážený pane Kosino,

děkujeme, že pro komunikaci s bankou využíváte službu Fio servis. Ve výjimečných případech evidujeme podobné potíže s API bankovnictvím dle Vašeho popisu. Obvykle se jedná pouze o výjimečnou záležitost, kdy přijaté platby z ČNB jsou zúčtovány dle určité priority.

Tereza Holubová

Ing. Tereza Holubová, klientská pracovnice
    e-mail: [email protected]
    Fio banka, a.s., Masarykovo náměstí 511, Hradec Králové, 500 02

V současné chvíli se pracuje na softwarové úpravě, která problém vyřeší.

Co se týče popisu problému s přepravcem, to musíte komunikovat na něho. Mrzí mne každá negativní zkušenost, ale tohle opravdu nejde za námi. My jsme provozovatelé e-shopu a na přepravce a jejich služby nemáme žádný vliv.

Děkujeme za objednávku.

Jiří Kosina

Prosím Vás čo chcete hodnotiť? Však ste mi doručili tovar, ktorý som ešte nezasadil. Vaše hodnotenie by bolo aktuálne za pol roka. Teraz je to pre mňa trápne hodnotiť čo som nemal šancu použiť. Vám sa to nezdá neodborné?

Dobrý den, pane Poláku,

Ověřeno zákazníky slouží ke zhodnocení služeb e-shopu, tak jako to vidíte u všech ostatních recenzí.

Produkty máte možnost hodnotit jinde.

Jiří Kosina

Komunikáciu, dodanie aj balenie hodnotím pozitívne- ale špekačky mi nechutia. Sú pikantné- ako mám rada, ale tvrdé a cibuľa nechutne mastná.

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

děkujeme za Váš čas. Toto hodnocení se týká našich služeb, nikoliv hodnocení produktů.

Jiří Kosina

Obchod neupozornil že neobdržel platbu a já to zjistila až po měsíci kdy mi bylo divné že nic pořád nepřišlo. Snažila jsem se obchod několikrát telefonicky kontaktovat, ale bez úspěšně...

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

na neuhrazenou objednávku jste byla upozorněna z naší strany. I přesto jste objednávku nikdy neuhradila. Proto nemohla být odeslána.

Jiří Kosina

• Sazenice papričky přišla evidentně napadena savým škůdcem.

Za cenu kterou si za sazenice účtují očekávám, že rostlinka přijde v bezvadném stavu(NE napadena s povadlými listy). Reklamace neuznána a ještě jsem byl nazván lhářem, což je fakt vrchol! Obchod nemohu v žádném případě doporučit.

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

poslal jste e-mail s tvrzením, že námi zaslaná rostlina je napadena mšicemi a vajíčky mšic a dále, že jste navštívil jakési místní zahradnictví, abyste svá tvrzení měl o co opřít. Po dotazu na zaslání kontaktních údajů na ono zahradnictví jste se začal vymlouvat, vyhrožovat kontrolou z finančního úřadu?! a takové ty klasické ubohosti.

Vymyslel jste si nějaký příběh a napadenou rostlinu v domnění, že obdržíte zdarma novou, což se nestalo, protože uvedená rostlina napadená škůdci nebyla. Jednalo o se intumescence, zduření buňek na spodní straně listů. Toto vysvětlení jste obdržel spolu s odkazem na odborný text.

Takže pane Ambroži, takovéto chování, kdy se na základě lží domáháte dalšího produktu zdarma, je rozhodně neakceptovatelné!

Seminka-chilli.cz

no super web, spousta lidi mi váš obchod doporučilo, ale pak to celý zhodí doprava přes českou poštu, už týden jim to leží na depu a balík nikdě! SUPER, jinak za mě máte furt palec nahorou, jen doplntě možnost jiného dopravce, já si klidně připlatím :-)

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

dopravu přes Českou poštu jste si zvolil Vy sám. My můžeme ovlivnit pouze kvalitu toho co děláme osobně.

Českou poštu je třeba hodnotit na jejich stránkách a nebo lépe - zvolit si její konkurenci :-)

My nabízíme WEDO Boxy, WEDO doručení na adresu a WEDO Uloženku.

Více možností přepravy nabízíme již od roku 2012.

Z 10 ks semiačok vyklíčili len 2 ks

Reakce obchodu Semínka-Chilli.cz

ověřená klíčivost našeho osiva je nad úrovní 80%. U některých odrůd dokonce 90%.

Nedokážete-li v bytě zajistit výsevní podmínky, což je dle úspěšnosti Váš případ, tak doporučuji objednat novinku v naší nabídce - Vyhřívaný výsevní inkubátor CHILLI PLEXI 30

Seminka-chilli.cz

• Dobrá reklama za malú pridanú hodnotu, reálne takmer nulovú.
    • Klíčivosť semien pod 50%. Chilli slabé. Z iných zdrojov chilli pri rovnakých podmienkach vo výbornej kondícii.
    • Žiadn

Obchod bol omyl.

Dobrý den, pane Rajčane,

klíčivost našeho osiva je testována a dosahuje úrovně přes 90% A této hodnoty nedosahujeme pouze my, ale také většina našich zákazníků. I proto patříme mezi nejpreferovanější dodavatele osiva chilli v Česku. Zákazník se vrací tam, kde má dobrou zkušenost.

Doporučuji objednat novinku v naší nabídce - Vyhřívaný výsevní inkubátor CHILLI PLEXI 30

Ať se Vám daří!