• Zásilka byla včas doručena

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Objednávky se vždy snažíme odesílat co nejrychleji, a mít spokojené zákazníky. Budeme velmi rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

vše ok

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s námi byl/a spokojen/a. Věříme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Konečně něco na trhu, co opravdu efektivně pomáhá. CBD kapsle zabírají téměř okamžitě, již po 5. dni jsem cítil znatelnou úlevu bolesti a rád bych věřil, že budou mít i regenerativní účinky. Každopádně skvělá věc a mohu jen doporučit!!!

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Jsme velmi rádi, že jste byl s našim produktem spokojen. Věříme, že tomu bude i nadále.

• 100% klíčivost

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste byl s produktem spokojen. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

OKEJ.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme velice rádi za Vaší spokojenost. Doufáme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Operátorka velice ochotná a vstřícná

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Jsme velice rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• kladné řešení obědnávek.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem a našimi službami.

• výběr / cena
    • rychlost expedice
    • vetšinou vše skladem

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Objednávky se snažíme vždy odesílat co nejrychleji. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Kvalita semen jiste bude stejna jako u konkurence ale cekani na objednavku nejspise delsi

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Dodavatel měl bohužel zrovna větší zpoždění a z toho důvodu to trvalo déle než 2 pracovní dny jako obvykle. Za komplikace se omlouváme.

Výborné.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s námi byla spokojen/a. Doufáme, že budete i nadále.

• Doručení dobré jako bonus CBD

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

obchod super, žádný problém s nákupem nebo doručením. Bohužel produkt Dutch P........ion pouze 50% vyklíčeno.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Velmi nás těší, že jste s naším e-shopem spokojen. Vaše špatná zkušenost s produktem nás velmi mrzí. Věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou. Neváhejte nás kontaktovat na email [email protected].

Jen dobré

• Super ceny

Vše jako vždy v pořádku.
    Super ceny.
    Kvalitně zabaleno.
    Maximální rychlost doručení.
    Vřele všem doporučuji.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení a krásnou recenzi. Těší nás, že jste s naším e-shopem spokojen. Velmi si vážíme Vaší pochvaly. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Rychle dorucenie, krasne.balenie

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Pozitivní recenze nás vždy motivují ke zlepšování našich služeb. Budeme se těšit na Vaši další objednávku

nevím.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Řešení mnou zaviněných problémů,perfektní a přímo bleskové.Nic není problém.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s námi spokojen. Věříme, že to tak bude i nadále.

• Sortiment, ceny, kvalita, rychlost dodání, komunikace obchodu vše OK

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Těší nás, že jste s námi spokojen/a. Vaše recenze nás velmi potěšila. Budeme rádi, když náš e-shop opět brzy navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Slečna mi pomohla dosť a bola milá a trpezlivap

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Nejlepší výběr kvalitních semínek a spousty dalšího.....

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Snažíme se mít naskladněno pouze tolik zboží, které se průběžně vyprodá, abychom Vám mohli zaručit prodej čerstvých a kvalitních semínek. Doufáme, že budete i nadále spokojený s našimi službami a e-shopem.