• Stručně kvalita zboží.Lepší jak konkurence.......5Semen

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi Vaší spokojenosti. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Obchod jako takový ok. Krásná provozovna a výborná káva. Jenže ty semínka jsou asi staré... Už minule byl problém s klíčením a teď je to ještě horší. Zatím 4/10 semínek tak uvidíme.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušnost. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen, dle doporučení výrobce, aby byla zachována čerstvost. Z důvodu legislativy ovšem nemůžeme přijmout reklamaci objednaných semen. Semena prodáváme pouze jako sběratelské předměty.

Věříme ale, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected].

• Ochota
    • Vstřícnost
    • Kvalita
    • Doporučuji

)))

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Rychlé vyřízení objednávky, výběr ze širokého sortimentu.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Rýchlosť, kvalita, 10 z 10 bodov.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Velmi si Vážíme Vaší pochvaly. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Velmi špatné zpracování objednávky. Nejde objednat. Ani po telefonu mi nepomohli, prý neví proč. Musel jsem vše objednat telefonicky přes operátora. Je to týden a zboží ještě nedorazilo. A to bylo údajně skladem.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Bohužel e-shop mohl mít výpadek. Rádi vždy pomůžeme objednávku vytvořit. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Semena, která nejsou skladem by měla mít na e-shopu poznámku "na objednávku". Pokud tomu tak nebylo, přijměte prosím naší omluvu. Budeme velmi rádi, když našemu e-shopu dáte šanci na opravu.

Díky Vaší zpětné vazbě se můžeme dále zlepšovat.

Všechno v pořádku
    Velká spokojenost

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Těší nás, že jste byl s naším e-shopem spokojen. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Rychlost,komunikace

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Snažíme se vždy objednávky odesílat co nejrychleji.

• Trvalo to strašně dlouho

Hrozná doba doručení a spracovani objednávky. Jsem zvědavý jestli ty semena budou vůbec to co mají být a vyklíčí mi...

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Velmi nás mrzí dlouhé čekání na objednávku. Ve Vaší objednávce byla semena, která bylo potřeba doobjednat. Doba doručení doobjednaného zboží jsou většinou 2 pracovní dny. Jakmile jsme zboží naskladnili, Vaši objednávku jsme ihned expedovali.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Všechno v pohodě , mohli by dávat víc darecku jako nejmenovaný jiný obchod

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Těšíme se na váš další nákup u nás a pevně věříme, že budete opět spokojený s našimi službami.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Supr ochod se supr výběrem semínek

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl s naším e-shopem spokojen. Věříme, že tomi bude i nadále. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• Nulová komunikace
    • Vadné produkty

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za recenzi. Vaše špatná zkušenost nás velmi mrzí. Neregistrujeme od Vás žádný dotaz.
    Při jakýchkoliv potížích s objednávkou se na nás neváhejte obrátit na tel. 727 890 090, nebo na emailu [email protected].

Perfektní přístup a vyřízení

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaší recenze si velmi vážíme. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Profesionální přístup a rychlé vyřízení objednávky, příkladná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Jsme rádi za Vaší spokojenost. Vaše slova nás velmi potěšila. Pozitivní recenze nás vždy motivují ke zlepšování našich služeb. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Rýchla doprava

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s námi byla spokojena. Věříme, že budete i nadále.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Dost popisek o semenem o druhu

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a 100% hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naším e-shopem. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Bonus 2 semínka navic

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Objednávky se vždy snažíme expedovat co nejrychleji. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• Seriózní
    • Ochotní
    • Velmi vyhovující
    • Bez problematiky
    • Přibalí samolepky, doporučuji

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za Krásnou recenzi. Vaší recenze si velmi vážíme. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Budeme rádi, když náš e-shop opět navštívíte.

• rychlé doručení

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Objednávky se snažíme expedovat vždy co nejrychleji. Těší nás, že jste s námi byl/a spokojen/a. Věříme, že budete i nadále. Budeme se těšit na Vaši další objednávku.