• Široký výběr, dobré ceny

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty za dostupné ceny. Vaše spokojenost je pro nás velkým potěšením. Budeme se těšit na Váš další nákup. V případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku se na nás neváhejte obrátit.

• Široký výběr nejznámějších výrobců

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že oceňujete náš široký sortiment produktů. Naším cílem je poskytnout zákazníkům rozmanitý výběr, aby si každý mohl najít přesně to, co hledá. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Skvělý obchod, rád tam nakupuji

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Je pro nás potěšením slyšet, že jste spokojen s naším obchodem a že rád u nás nakupujete. Snažíme se vždy nabízet nejlepší možný zážitek z nakupování a Vaše slova nám potvrzují, že jdeme správným směrem. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Zbozi chodi dle zakazky a potreby.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že s objednávkou bylo vše v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás odměnou. Budeme se těšit na další objednávky. V případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku se na nás neváhejte obrátit.

Všetko OK

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že bylo s objednávkou vše v pořádku. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

objednal som a co je pre Slovensko mozne dostal som

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám objednávka dorazila v pořádku. Bohužel ne všechny produkty je možné zasílat do zahraničí. Budeme ale doufat, že se to brzy zlepší. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

• :) SUPER ako vždy
    • originalita, úprimnosť, rýchlosť doručenia a vždy maximálna spokojnosť :)

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme velmi rádi za Vaší spokojenost. Vaše slova nás velmi potěšila a jsou pro nás motivací. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Zboží,která má být skladem tak není. Nikdo to neřeší. Tak zkusíte zavolat a nikdo to nezvedne. Tak píšete. Nějakým zázrakem někdo odpoví. Odepíšete obratem o zrušení objednávky,když to tedy skladem není a bez reakce. Za další 2 dny Vám přijde,že zásilka Vám byla odeslána. Tak opět voláte. Opět nic. Tak píšete,že je s nimi na hovno komunikace a také nic. Až když jim napíšete,jestli si z Vás dělají prdel a že zboží určitě nepřevezmete,tak přijde konečně odpověď. Je hezké,že se omluvili,že si prý nevšimli. Psal jsem 3x a 2x volal. Slíbili,že zásilku hned zruší. Za další 3 dny mi byla zásilka doručena. Určitě nedoporučuji. Domluva jak ...... Radši objednám jinde.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Naše chyba spočívala v tom, že jsme neprovedli dostatečně rychlé a efektivní opatření, když se objevily problémy s dostupností zboží a komunikací.
    Bohužel email ohledně zrušení zásilky se nám ztratil ve spamu, proto jsme také odpověděli později. Každopádně Zásilkovnu jsme ihned kontaktovali, aby balíček vrátili zpět.
    Ještě jednou se velmi omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

• Vynikající služby

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaše slova nás motivují a jsou pro nás velkým oceněním. Snažíme se neustále zlepšovat a poskytovat vynikající služby našim zákazníkům.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Rychlost dodávky, dobrý popis zboží v eshopu.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, za Vaši spokojenost s naším e-shopem. Objednávky se snažíme vždy odesílat co nejrychleji a poskytovat co nejpodrobnější informace o našich produktech. Budeme rádi, když náš e-shop opět brzy navštívíte. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• Vždy dobrá a milá komunikace.

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaše slova nás velmi potěšila. Pozitivní recenze nám vždy dodávají energii. Budeme se těšit na Vaše další objednávky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

• objednávka z domova
    • velký výběr
    • podrobný popis
    • slušná cena
    • dárky k nákupu

Určitě doporučuji.

Dobrý den!

Děkujeme Vám za Vaši skvělé hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byla spokojena s našimi službami.
    Snažíme se nabízet velký výběr produktů a podrobný popis, abychom Vám usnadnili výběr toho nejlepšího. A samozřejmě se také snažíme udržovat slušné ceny, abychom byli pro Vás co nejvíce dostupní.
    Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další objednávku. Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte nás kontaktovat.

• Polovina semen nedoklicila

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí tato nepříjemná zkušenost. Vždy dbáme na kvalitu a správném skladování semen. Budeme rádi, když se nám ozvete na náš email: [email protected] a společně se domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

• anonymní nákup, platba i dodání ;-)
    • velký výběr modelů
    • velmi podrobný popis účinků jednotlivých modelů

Milý zákazníku,

děkujem Vám za milou recenzi. Jsme nadšeni, že jste spokojen/a s našimi službami. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Snažíme se nabízet široký sortiment a podrobný popis, aby pro vás rozhodnutí bylo lehčí. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme za Vaši podporu a budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Semena nevyklicila

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Dbáme na kvalitu semen. Našich zákazníků si ale velmi vážíme a věříme, že se společně domluvíme na vhodné kompenzaci v souladu s legislativou. Neváhejte nás kontaktovat na náš e-mail: [email protected].

• Vše bylo v pořádku

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme nadšeni, že jste byl s námi spokojen a Vaše zásilka v pořádku dorazila. Budeme velmi rádi, když náš e-shop brzy opět navštívíte. Pokud budete mít další nákupní plány nebo budete potřebovat naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Žaneta za tým Semena-marihuany.cz

Byl to můj první nákup a zatím perfektní

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Jsme velmi rádi za Vaší spokojenost, a že jsme vám mohli zajistit pozitivní zážitek s prvním nákupem. Budeme se těšit na Vaši další objednávku. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru.

• Výber tovaru
    • Ceny
    • Rýchle doručenie

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen se službami našeho e-shopu. Naším cílem je poskytovat široký sortiment kvalitního zboží za přijatelné ceny a zároveň zajistit rychlé doručení, abyste mohli co nejdříve využít svého objednaného zboží. Děkujeme Vám za Vaši podporu a doufáme, že náš e-shop opět brzy navštívíte.

Vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu Semena-marihuany.cz

děkujeme Vám za Vaši skvělou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl/a spokojeni s našimi službami. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velkým potěšením. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

rychlé doručení

MIlý zákazníku,

těší nás, že jste byl spokojen s rychlým doručením. Vždy se snažíme objednávky expedovat co nejdříve. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme Vám za vaši podporu a doufáme, že Vás brzy opět uvidíme jako našeho spokojeného zákazníka.