• komunikácia

INY ZNAMY OBCHOD BEZ UDANIA DOVODU MOJU OBJEDNAVKU ZRUSIL, TENTO OBCHOD TO BEZ PROBLEMU VYBAVIL A DODAL NA SLOVENSKO PO DOHODE.

• rychlost a spolehlivost
    • na žádné jsem nepřišla.

příjemné jednání,rychlost doručení,dobrá cen,zboží bylo v pořádku.Vřele doporučuji.

• výhodou je komunikace,ochota poradit a pomoct,jsou vstřícní.

rozhodně doporučuji i ostatním,jsem spokojená.

• Výběr kotoučů i s úchyty
    • Domluva
    • Vyřešení problému s dopravcem
    • Dopravní společnost

S obchodem jako takovým nemám žádný problém. Sice neměli vše co jsem objednal, ale telefonicky mi to s omluvou oznámili a bez problému jsme se domluvili. Zboží mi pak po problémech s dopravní společností sami doručili, což beru jako vstřícný krok a zcela jistě plus. Snížené hodnocení tedy musím udělit jen za dopravu. Určitě uvažuji, že zde znovu nakoupím, ale jen pokud bude možné vyhnout se dopravci GEIS.

Problém byl tedy pouze s dopravní společností GEIS, kterou tímto důrazně nedoporučuji. Domluva s nimi byla velmi komplikovaná. Ačkoliv jsem si vzal den dovolené kvůli zásilce, nikdo nepřijel, neozval se. A to ani další pracovní den. Dopravní společnost doručuje podle jejich slov jen do 15ti hodin. Nakonec ani tento termín nedodrželi s tím, že v mé lokalitě (Praha 4 - Háje) je možné doručení dokonce jen ráno (proto jsem si bral dovolenou, nakonec zbytečně).

Reakce obchodu Sedlák a Kokeš

Tuto situaci jsme ihned řešili s vedením přepravní společnosti GEIS a situaci se zákazníkem jsme vyřešili vlastní dopravou. Skutečností však zůstává, že vše ovlivňuje lidský faktor jednotlivých řidičů. Potvrzuji, že společnost Geis funguje v ostatních případech bez připomínek zákazníků. Děkuji. Za firmu Sedlák a Kokeš napsal Karel Kokeš

• montáž v ceně zboží

Skvělá komunikace a přístup. Kvalitní poradenství.

• - dohoda na otevreni a vyzkouseni o vikendu mimo pracovni dobu
    • - nabizi BH produkty, co nik jiny nema
    • - musel jsem si zaject do Plzne

Prijemna komunikace, prijemny pad prodavajici, vyzkouseni mimo pracovni doby o vikendu, doporucuji...

• Rychlost a ochota
    • O žádných nevím

DODORUČUJI

• servis montaz

• Využili jsme možnost dodávky smontovaného rotopedu.

• našel jsem zboží, které jinde nenabídli
    • přijatelné ceny

Jsem velmi spokojen

• Výhradní dodavatel BH fitness
    • Výhradní dodavatel BH fitness

Korektní přístup, co slíbili to dodrželi. Doporučuji.

• Pro mě jelikož sem kupoval běžecký pás od firmy BH Fitness tak jasná volba na tento obchod jelikož je výhrad.dovozcem.Pak dobrava,montáž a po záruční servis.
    • Jelikož zboží není skladem tak super komunikace mezi kupujicím a prodejcem o dodání zboží.

Zatím jsem sice zboží nedostal nevím jak bude prof.tým až zboží přijde,smontuje atd.ale zatím dobrá komunikace až zboží přijde pak napíši další recenzi na tento obchod

• Super komunikace, domluvili jsem se na termínu montáže, vše bylo dodrženo. Za nás spokojenost.. nakupíme určitě znovu

• doprava a montaz az do domu zdarma
  • Perfektní spolupráce.

• - nejlepší cenová nabídka
    • - montáž u zákazníka zdarma

Profesionální jednání především. Dokonce se daly po telefonu dohodnout podrobnosti jako umístění stroje a přesný čas. Jsem spokojený a doporučuji
    F.B.

V den objednávky se mi z obchodu ozvali a zboží bylo ihned připraveno k vyzvednutí. V obchodě velmi příjemní seriozní pánové. Doporučuji.

• nic mě nenapadá

• kvalitní zboží
    • asi žádné

Nnakupoval jsem zde již dříve a byl jsem se vším velice spokojen.
    Kdykoliv jsem se domlouval na nějakém seřízení stroje, který jsem zde koupil, vždy majitele obchodu nalezli nějaké řešení k mé spokojenosti. DĚKUJI. Jen více takových.

• Komunikace se zákazníkem.