• dovoz na místo
    • montáž zdarma
  • zakoupeno v Sedlák a Kokeš před 1 rokem

Výhodná cena, perfektná , rýchla, komunikácia s obchodom.

• rychlá komunikace
    • vstřícnost a ochota řešit problémy
    • spolehlivost

Inzerované zboží nemá skladem

Reakce obchodu Sedlák a Kokeš

Paní si objednala stůl na stolní tenis u kterého bylo v dostupnosti "Na dotaz" a toto uvádíme u věcí, které nejsou skladem a není jisté, že je mají dodavatelé. Tím pádem jsme po ověření dostupnosti paní sdělili, že stůl skutečně není možné objednat. Je nám líto, že to paní vzala takto.
    Za firmu Sedlák a Kokeš Karel Kokeš

• zakoupeno v Sedlák a Kokeš před 1 rokem

Objednávku mi v podstatě do dvou dnů přivezli domů a co jsem si objednal, to jsem taky obdržel. Tedy vše bez problémů a já jsem více než spokojený.

• Ochota

Rychlost, stručnost, přehlednost.

vše OK

ochota a profesionální přístup

• zakoupeno v Sedlák a Kokeš před 2 lety

• Zboží jsem objednal a obchod předal zakázku svému partnerovi.Partner po týdnu se ozval,že zboží doručí v pátek a tak jelikož neuvedl čas ani min tak jsem si vzal dovolenou... Zboží nedorazilo v pátek ale až v pondělí... :-( 18.11 objednáno a 2.12 doručeno :-( Ani český manuál prej po sléze v emailu a ani dod.list či faktura :-(

Reakce obchodu Sedlák a Kokeš

Toto bylo poprvé a naposledy, co jsme přistoupili k situaci, aby nás dovozce značky zastoupil v distribuci zboží. Bylo to pouze z důvodu, že místo bydliště objednavatele bylo poblíž sídla firmy dovozce značky. Ačkoli nás dovozce značky ujistil, že vše proběhne rychle a perfektně, tak to bohužel nevyšlo. Za celou záležitost se omlouváme.
    Za firmu Karel Kokeš

• Férova firma
    • Přiveze a namontuje a předvádí

Dovoz + instalace až doma. Ideální. doporučuji

• zakoupeno v Sedlák a Kokeš před 2 lety

• Skvele ve vsech ohledech - komunikace, rychlost, soucinnost.
  • zakoupeno v Sedlák a Kokeš před 3 lety

Byla jsem velmi mile překvapena příjemným přístupen, běžecký pás nám dovezli až domů, rozložili, předvedli, vše vysvětlili. Dokonce (protože jsem se nemohla rozhodnout jakou bych chtěla raději barvu a máme to do Plzně opravdu daleko) mi bylo nabídnuto, že mi dovezou dvě barvy na ukázku a pokud budu mít o pás zájem, tak si vyberu až na místě. Ráda jsem této možnosti využila, ale nakonec se rozbalil jen jeden pás, protože se mi velmi líbil, a pánové již nemuseli rozbalovat druhý :-).
    Ještě bych ráda napsala něco k samotnému běžeckému pásu, máme Běžecký pás JK Fitness SUPERCOMPACT, potřebovali jsme velmi skladný stroj, což tento doopravdy je, běžecká plocha je pro menší osoby ( 160cm) více než dostačující, manžel má 180cm, ten by potřeboval o kousek delší, ale také mu stačí. Šířka je velmi příjemná, jsem zvyklá chodit/běhat na pásu ve fit centru, takže mohu porovnat, a tento pás je úplně dostačující pro domácí použití. Syn, který je vyšší než já, ale menší než manžel, na něm bezproblémově běhá a nešetří jej. Velmi se mi líbí i možnost náklonu, což takto skladné stroje většinou nemají. S pásem jsem velmi spokojena, velmi se mi líbí i vzhledově, zdá se i dobře stabilní a je i dost těžký, tak snad nám bude dlouho sloužit. Ovládání je snadné a velmi jsem si oblíbila krokoměr. Jen má jednu nevýhodu, hned po zastavení/vypnutí se vše vynuluje, a je škoda, že nesčítá km celkem. Ale to jsou jen malinké nedostatky.
    Jinak barva růžová ( spíše starorůžová) je krásná.
    Běžecký pás mohu jen doporučit.

• Perfektná komunikácia, rýchle dorucenie

Dobrá komunikace