• Nejenže zásilka nedorazila.ale obchod vůbec nereagoval na objednávku.

• Vstricne jednani

dostanete, co si objednáte

• Siroka nabidka,super cena.

• Vstřícnost, profesionalita a ochota.

Vřele doporučuji všem,poradí jak začátečníkovi tak pokročilému.

• provozní doba kamenného obchodu i v sobotu do14hod.
    • nekomunikuje. objednal jsem zboží uvedené na e-shopu jedno skladem, druhé na objednávku. doposud bez jakékoli reakce nebo informace o předpokládaném termínu dodávky

široká nabídka e-shopů, avsak bez jakékoli jistoty dodání objednávky
    kdyz si na e-shopu vyberete zboží označene jako k dispozici, není vůbec jiste, ze kdyz si pro to osobně tentyz den dojedete do kamenného obchodu, ze si to dovezete :-(
    zjistíte např. totiž, ze z 15 uvedených kusů je 10 prodaných a zbylých 5 je zamluvenych ...

• Flexibilita
    • o žádných nevím

nebojte se jich

• produkt byl skladem a za dobrou cenu

obchod proběhl v pořádku, jen se objednávka trochu zdržela při čekání na příchozí platbu aproto je asi lepší dobírka.

• Obchod posílá poštou.Drahé poštovné.Kuryr je levnější.

• Přehlednost

super

• Velký výběr živočichů, příjemná obsluha
    • spíše můj problém přízpůsobit se jejich otevírací době, mám je přes celou Prahu

I přes mínusy které jsou spíše mojím problémem než problémem obchodu hodnotím kladně a doporučuji

• Přehlednost stránek.
    • Komunikace Dodání zboží

Velký výběr zboží Objednal sem zboží a přišla jen půlka,(udajně musí doobjednat) několikrát sem se doptával telefonicky na zbytek zboží, prý to prověří a zavolají, do dnes se nikdo ne ozval a zboží nemám. Ne. Čekat na objednané(potvrzené)zboží jestli přijde nebo nepřijde? To není korektní jednání.

• profesionalita
    • ochota
    • vstřícnost

Úžasný obchod pro začínající mořské akvaristy.

Zboží nedorazilo vůbec nikdo nevolal prostě katastrofa.

• V e-shope uvedeny stav a pocet zivocichov dostupných na predajni sa v skutocnosti v predajni nenachadza. Niektore polozky vôbec na predajni nemali, napriek tomu, ze sme si ich cez e-shop vopred objednali. E-mailom ani telefonicky nas neinformovali, ze objednany tovar nie je dostupny.
    • Za malu polystyrenovu prepravku na prepravu zivocichov nam nauctovali sumu 200,-Kc hoci sa jednalo o pouzitu prepravku.

• Perfektní komunikace
    • Vstřícný přístup
    • Dobré ceny

• Všechny výhody, které si můžete pod eshopem představit.
    • Nejsem si vědom.

Vědí co dělají. Znalost, přístup, ochota a slušné ceny.

• Rozvoz zboží včetně živočichů

• Mají svuj rozvoz což je parádní přivezou až domu.A výborná komunikace.A taky parádní ceny.

Mužu jen doporučit nakupoval jsem poprvé ale né naposledy.Spokojenost maximální

• Chtěl jsem čerpadlo a od new jet ho maji za 5940,- ale v jinem kvalitnim shopu je za 5000,- Rozhodne tady nakupovat nebudu,kdyz je rozdil 1000,- Ale spameri at si kupuji,co chteji...

Jsou i levnější shopy