• Dobrá komunikace, snažili se vyhovět.

Doporučuji.

• Nízké ceny, rychlost dodání.
    • Nevím.

Doporučuji.

• rychlost, perfektní komunikace

vřele doporučuji

Dobrý den, v tomto obchodě jsem nakupoval pouze jednou a to naposled. Kupoval jsem televizi za necelých 50.000 Kč. Televize přišla v pomačkané bedně a chlap z PPL mi napřed ani nechtěl pomoct s televizí do výtahu. Po rozbalení bylo vidět, že už televize má něco za sebou... Nakonec jsem našel stejnou televizi v jiném obchodě s českou podporou a dvěma 3D brýlema za nižší cenu - rozhodl jsem se tedy televizi vrátit. Přestože jsem ji odvezl hned druhý den po převzetí přímo do obchodu v Praze, peníze mi nedali hned, a přestože slíbili, že je budu mít na účtě do čtyř dnů, musel jsem je několikrát urgovat telefonicky a v posledním telefonu již zmiňovat právníky! Nakonec peníze vrátili PO MĚSÍCI!!! (přesně poslední den zákonné lhůty, přestože při převzetí řekli, že peníze vrátí do čtyř dnů). Považuji toto jednání za hrubě neseriózní a obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Zákazník k nám přivezl TV na prodejnu a důrazně vyžadoval okamžité vrácení peněz. Bohužel však to není možné, protože máme již špatné zkušenosti z minulých let kdy se zákazník dožadoval podobně důrazně okamžitého vrácení peněz. My jsme mu tehdy vyšli vstříc a nakonec jsme po důkladném testování zjistili, že mu TV musela doma spadnout, protože na první pohled nebyla žádná známka viditelná. Avšak jsme po vrácení peněz již neměli žádnou možnost kompenzace nákladů za poškození. Proto jsme i v případě tohoto zákazníka a všech dalších jsme nuceni být velmi ostražitý. Je pravda, že prodavač na prodejně slíbil, že se bude snažit vrácení peněz uspíšit před 30 dny, ale určitě jsme nic do 4 dnů neslibovali!! Dříve se nám to nepovedlo i když se o to vždy snažíme a za to se omlouváme.
    Samozřejmě vyhrožovat nám právníky nemá smysl, protože my se vždy řídíme obchodním zákoníkem.
    Bylo nám zákazníkem sděleno, že TV nevrací, protože by byl nespokojen s kvalitou nebo cenou, ale protože jeho přítelkyně by chtěla vyšší model. Není to nijak podstatné, ale důkaz o dalším rozdílném tvrzení ze strany zákazníka.
    Určitě odmítáme nést zodpovědnost za to na jakého řidiče od PPL měl zákazník štěstí nebo to, že by na TV bylo znát, že má něco za sebou!! Jsou to nesmyslné zavádějící informace plynoucí pouze z potřeby poškodit naši společnost.

• Nízká cena za perfektní produkty bez poškození a vady.
    • Poloha

• Rychlost odezvy a příznivá cena
    • Uvítal bych předběžnou informaci o tom, že v případě platby kartou se cena zvyšuje o 2,5 %.

Rychlost, dobrá cena, vezměte s sebou hotovost.

• cena,rychlost dodání.
    • nevim

rozhodně doporučuji

Obchod sváží výrobky z celé Evropy, které však nejsou určené pro český trh. Má televize byla určena pro Irsko a Spojené království. V důsledku toho byly potíže se zobrazováním txt a programového průvodce EPG. Při nastavení na Irsko se nezobrazovala správně česká diakritika, místy byl text zcela nečitelný. Při nastavení na Spojené království nšel vůbec teletext. Skutečnost, že výrobky nejsou určeny pro český trh však tento obchod na www stránkách neuvádí.

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Vážená zákaznice máte v tomto jednom případě pravdu, protože šlo o produkt z UK, ale je to spíše vzácnost než pravidlo!! Proto však máte možnost do 14 dní si tento produkt vyzkoušet a do této lhůty buď produkt vrátit nebo vyměnit za jiný kus. My bychom Vám určitě vyšli vstříc a není potřeba nás hanit před dalšími zákazníky, když se maximálně snažíme, abychom nepřišli o důvěru našich zákazníků. Dá se to řešit lépe...

• Dobrá komunikace a snaha o co největší spokojenost ze strany starny obchodu.

• nízké ceny, možnost osobního vyzvednutí
    • špatná orientace při hledání výdeje zboží, bylo by potřeba víc orientačních bodů na cestě i v objektu.

• rychlost, cena, a pro mě dostupnost
    • zatim nemůžu posuzovat, byl to první nákup

pokud budou ostatní obslouženi jako já, tak nevidim žádný problém - servis dobrý

• Nevím o žádných

Objednal jsem blu-ray přehrávač za dobrou cenu, dorazil bez problémů za rozumné poštovné a balné, zatím funguje na jedničku. Nemám výhrad, s nákupem u firmy Scorpion jsem spokojen.

• dobra cena, slusny servis

stoji za vyzkouseni

• Jinde nedostupné zboží.

Na dotaz v jiných obchodech jsem se dozvěděl, že zboží už se nevyrábí, a bude nahrazeno jiným modelem. Ale obchod scorpion ho prostě asi vyrobil sám. Proto veliká spokojenost. Příště se obrátím opět

• rychlost,možný osobní odběr,vstřícnost
    • nezjistil jsem

velmi dobrý

• Výdejní sklad při osobním odběru zboží na mě nepůsobil dobrým dojmem.

Obchod má férové jednání. Po zakoupení a vrácení produktu, který nesplnil mé požadavky, mi obchod vrátil peníze zpět.

• velmi spokojen
    • 5
    • chybí český manual

celkově velmi spokojen

Reakce obchodu Scorpion-elektro.com

Děkujeme za kladné hodnocení. České manuály k výrobkům jsou zákazníkům k dispozici ke stažení na našich stránkách.

• výhoda je především v ceně výrobku,která je nižší a přesto je nový a je na něho 24 měsíců záruka
    • zatím nevím

mohu jenom doporučit

• Rychlost dodání, skvělá cena výrobku

Tento obchod doporučuji, vše proběhlo jak má, zboží kvalitní, rychlé jednání Jsem velice spokojen.