• Profesionalita
    • Sortiment
    • Spolehlivost

vše v pořádku

vše OK

• Super stav poměr cena koloběžky dokonalá

Komunikace perfektní. Rychlost reakce obchodu perfektní. Zboží došlo v pořádku. Se zbožím jsem spokojený, resp. můj syn nadšený.

Zkušenosti s obchodem skvělé, super jednání, rychlé vyřízení a dodání.

• Dobrá komunikace a rychlost dodání objednávky
    • Dobrá komunikace s pomocí s výběrem zboží

Krásné ceny, rychlé dodání

• Vse skladem, rychlost, mozna uprava dilu hned pri koupi v prodejne, poradenstvi.

• Super výběr, skvělá komunikace obchodu i rychlost doručení :) O své zákazníky se opravdu starají.

ochota

Mega chill borci řidla jsem měl doma snad za tři dny jen mi je zkrátili o něco míň než jsem chtěl ale jen o pár mm tak to snad nepoznám

Reakce obchodu Scootering.cz

kulatá hrana řídítek může měření značně zkreslovat očemž víme a provádíme naměření ve speciální poloze s přesností na 1 mm. Stejně tak svinovací metr má rozptyl až 2 mm (nepoužíváme), něco fixa, něco pila. Tloušťka gripu přidá cca 5 mm. Děkujeme za kladnou recenzi.

okamžité odeslání, vše bez problémů

• Velký výběr
    • Kvalitní popis zboží
    • Rychlost odeslání
    • Dost možnosti dopravy

vše v nejlepším pořádku

• nízká cena

Nakupovala jsem zde poprvé, synovec si přál dárek k Vánocům. Vše naprosto v pořádku, nízké ceny, zboží skladem, rychlé doručení. Vřele doporučuji!

rychlé vyřízení objednávky

dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Scootering.cz

je nám líto, že jste nám dal negativní recenzi, kdy chyba není na naší straně, vaše hodnocení je tak neobjektivní. Zásilka byla odeslána v den objednání - pátek 10.11.2023, kdy Česká pošta zásilku dala do přepravy v pondělí 13.11.2023 a doručovala ji až do 28.11.2023. Chyba je na straně přepravce, kterého jste si zvolil v objednávce. Negativní hodnocení by mělo jít za Českou poštou. Můžete zkontrolovat dle sledovacího čísla zásilky: NB2396109745C

• Velmi ochotni prodejci - požádala jsem o radu s vyberem dle urcitych parametru a behem male chvilky prisla odpoved s nabidkou a v zapeti jeste dalsim vhodnym navrhem, pri telefonickem rozhovoru mi ochotne vysvetlili + a - jednotlivych komponentu a doporucili, dle ceho se ridit...opravdu super ochota, clovek ma pocit, ze mu venuji cas a neobtezuje laickymi otazkami
    • Extra rychle dodani - jeden den dopoledne jsem objednala, behem hodiny bylo odeslano a druhy den dopoledne kuryr privezl

• rychle doručeno