• skvělá komunikace,rychlé jednání
    • dobré ceny
    • přehledná nabídka

Kvalitní e-shop se širokou nabídkou a poradenstvím
    velmi vstřícný a milý přístup personálu,
    rychlé jednání vřele doporučuji všem.

Reakce obchodu www.schranky-postovni.cz

Děkujeme Vám za vynikající reakci,které si velmi Vážíme.Věříme že náš obchod doporučíte i dalším zákazníkům.
    Za tým VAMA s.r.o.- K.Maryško

Doporučuji, byla jsem spokojena.

• tuto schránku jsme nikde jinde neviděli

Perfektní komunikace obchodu ze zákazníkem!!!

Zklamani. Pod hezky vypadajícim obrázkem nicnerikajici popis a skutecnost absolutne neodpovídající. Nepříjemná komunikace ze strany obchodu, neprofesionální a ještě drahé produkty (což by nevadilo v případe, ze zboží bude tak jak ma byt).. Nedoporučuji.

Reakce obchodu www.schranky-postovni.cz

s tímto hodnocením kategoricky nesouhlasíme. Naše výrobky jsou vždy kvalitní. Ceny se liší od velmi levných produktů až po dražší sofistikovanější.
    Paní si objednala domovní zvonek Durby -02UP -nerez a požadovala, aby byl osazen elektro zařízením, což není součástí tohoto výrobku.
    Komunikace ze strany našeho obchodu proběhla v naprostém pořádku, tzn. jak telefonicky (běžná praxe), tak i emailem. Po informování zákaznice, tato objednávku zrušila a tudíž hodnocení kvalitního nerezového zvonku od dodavatele z Neměcka považujeme za neadekvátní.
    Velmi si zakládáme na osobním kontaktu s našimi zákazníky po telefonu a vždy se jim snažíme maximálně vyjít vstříc. O tom svědčí běžný roční prodej cca. 4000ks poštovních schránek

Mendeová Pavlína
    VAMA s.r.o.

Malý problémek při platbě kartou, ale jinak všechno v richtiku :-)

• rychlost,vstřícnost,skvělá komunikace

• možnost osobního odběru
    • neznám

obchod k osobnímu odběru je v Praze dobře dostupný MHD i individuální dopravou

• - rychlost dodávky
    • - perfektní komunikace

spokojenost, perfektní spolupráce, obchod doporučuji