Večer objednáno a třetí den už doma.

Všechno v pohodě.

Objednal jsem 2. 1. zboží skladem, doposud nedorazilo, ani nebyly vráceny peníze.

Výborný obchod, jsem spokojená.

Neuveritelne rychle

Obchodu nemohu nic vytknout. Zboží odpovídá fotografii a přišlo v pořádku a v nejbližší možné době.

• Ok

Komunikace i vyřízení objednávky bez problémů

• Velice rychlé vyřízení objednávky.

Zboží bylo doručeno druhý den od objednání. Krabice i zboží bez známky poškození. Rozhodně doporučuji.

Rychlé doručení

• Neznám kamenný obchod, nákup po internetu za pomoci telefonního průvodce velmi ochotné vstřícné, a nákup dopadl přesně jak bylo sjednáno
    • Nevýhoda pro obchod není trefná, ale vrhá to špatný celkový pohled, protože PPL dodalo objednávku až 6. den. Abych byl korektní, byl na trase státní svátek a víkend. Přesto tento fakt nepovažuji za překážku, a výmluvy , že společnost v uvedených dnech zboží nerozváží, mne nabádá, abych příště vybral jinou společnost. Toto neni minus pro obchod, i když , kdo jiný má nejvíce mít vliv na dodání zboží ... !
    • Výměna za jinou velikost naprosto okamžitá, obratem, bez prodlev

Obchod asi super. Můj první - druhý nákup. Velký výběr modelů jedné značky.

• Súper!

Nakupoval jsem prvně. Přehledné a rychlé nakupování, taktéž dodání. Jsem spokojen. Dostal jsem co jsem žádal, nic dalšího řešit nemusím. Zde nakoupím znovu

• Vymění zboží bez průtahů, opraví fakturu

• bežecká obuv Saucony nie je k dostaniu vo väčšine shopoch, a takto z ČR je to celkom v pohode a aj cenovo sa to oplatilo
    • trocha som musel telefonovať ohľadom doby doručenia a až pri telefonáte mi bolo povedané, že sa musel model doobjednať, lebo sa z kamennej predajne predal. Nabudúce by potešilo, keby som bol informovaný aspoň emailom od predávajúceho. Ale telefonická komunikácia bola v pohode.

zatiaľ prvý nákup, som spokojný

• Bohužel zboží označené skladem ihned k odeslání, ve skutečnosti skladem nebylo.

Ve ctvrtek objednano, nasledujici stredu byly boty na prodejne. Komunikace a nakup bez problemu.