• Rychlé doručení
    • Šaty jsou moc hezké, ale opadávaji flitry.

Šaty mají výraznou vadu, vypadavají na různých místech flitry, byla mi přislíbeno vyřešení a nic se neděje a nikdo se neozval, tedy nejprve velmi příjemné jednání, že to vyřeší, pak že to musí dohledat a teď už se nikdo neozyva. Zechnerova

Reakce obchodu Šaty na jedničku

Tento případ byl vyřešen omluvou a vrácením peněz. Paní Zechnerová nebyla v danou chvíli kontaktována jak by si představovala, ale vše jsme dořešily spolu domluvou. Vše jsem se snažila vyřešit v rámci reakcí našich i klientky.
    Iva Vláčilová, Šatynajedničku.cz

• Rychlost jednání. Majitelka obchodu s vámi osobně projde vaše míry a vybere vhodnou velikost.

Jsem konzervativní typ v nákupech oblečení. Kamenný obchod je prostě kamenný obchod. I když nákupy nejsou mým koníčkem, měla jsem velké obavy z nákupu online. Budou mi šaty sedět? Bude ve skutečnosti stejná barva jako na netu? S komunikací obchodu jsem naprosto spokojená. Byla rychlá, proaktivní a velmi příjemná. Jsem ráda, že mi šaty na jedničku ukázali tenhle rozměr nakupování. Šaty na jedničku hodnotím jako obchod s jedničkou a hvězdičkou k tomu.

Reakce obchodu Šaty na jedničku

Děkujeme moc za příjemnou spolupráci.
    Iva Vláčilová, Šatynajedničku.cz

• velmi dobrá a rychlá komunikace
    • ochotná paní majitelka, lze se bez potíží domluvit

určitě doporučuji

kvalita a rychlost

• skvělá domluva
    • moc hezké šaty
    • naprostá spokojenost

• rychlé jednání

• Paní majitelka je neuvěřitelně trpělivá, i na dálku poradila s výběrem šatů a když jsem neodhadla správně velikost, šaty mi bezplatně vyměnila. Vřele doporučuji! Už dlouho jsem nebyla při nákupu oblečení tak spokojená! Nejen “šaty na jedničku”, ale i domluva na jedničku :)

• rychlé, slušné jednání

OK

• Slušné rychlé jednání
    • Co se telefonicky dohodlo, to platí

Skvělé a slušné jednání. Co se dohodne, to platí. Dodání zboží do týdne, jak uvádějí.

• rychlost vyřízení objednávky
    • vstřícný přístup
    • pomoc s výběrem

Objednala jsem si šedé krajkové šaty s tříčtvrtečním rukávem. Sedí moc hezky, dělají pěknou postavu.
    Po telefonické konzultaci jsem vybrala správnou velikost :-)

• Vstřícné jednání
    • Ochota
    • Kvalitní šaty

Velice rychlé reakce a příjemné jednání. Pomoc s výběrem velikosti a dokonce i lehkými úpravami šatů! Skutečně krásné zboží. Nelze než doporučit :)

Objednala jsem si tyto šaty: Bílé šaty inspirované antikou ze šifonu. Šaty dorazily v pořádku a rychle. Jsou moc pěkné, kvalitně ušité a dobře sedí. Ještě před objednáním jsem konzultovala s obchodem výběr velikosti, reakce byla velmi rychlá a vstřícná. I veškerá následná komunikace s obchodem byla velmi dobrá. Na začátku jsem měla obavy objednávat takové šaty po internetu (jsou pro speciální událost), ale můžu vřele doporučit.

• - kvalitní šaty za příznivou cenu
    • - velikost sedí
    • - komunikace s obchodem bezproblémová

• Šaty jsem dodavateli vracela z důvodu špatné velikosti a nekvalitního materiálu. Firma mě nařkla z toho, že jsme je poničily a pošpinily...pořídili si "důkazní fotografie". Takže místo ceny vč. 2 168,-Kč jsou nám ochotni vrátit 106,20 Kč:-))))

Absolutně NEDOPORUČUJI!!!!

• Příznivé ceny
    • Odpovídající kvalita
    • Přesná tabulka velikostí

• rychlost dodání
    • ohromné problémy s vrácením zboží, i když zboží zašlete zpět, zásilku si úmyslně nevyzvednou a pak Vám ji pošlou zpět s tím, že jste prošvihli lhůtu.
    • Telefonní linky neberou, na e-maily reagují sporadicky.
    • Když chcete informaci, zda vrácený balík obdrželi, pošlou vás do háje s tím, že tyto infomace neposkytují, ať se obrátím na poštu.
    • NEDOPORUČUJI!

Jestli byste rádi v budoucnu zboží reklamovali nebo je chtěli vrátit, či vyměnit, tak rozhodně tento obchod NEDOPORUČUJI!

• - ochota
    • - 100% spolehlivost
    • - vstřícnost
    • - velký výběr šatů
    • - profesionální přístup

"Šaty na jedničku" mohu jen doporučit a určitě jsem si neobjednala šaty naposled. Chci jen moc poděkovat za takové služby.

• Velmi rychlá a příjemná komunikace a vyřízení dodávky šatů. Navíc i maximální spokojenost s tím, jak šaty vypadají :-)

Eshop doporučuji, šaty jsou neobvyklé a hodí se na dost příležitostí a navíc dodávka šatů proběhla opravdu obratem.

• velký výběr modelů
    • maximální spokojenost se zbožím
    • kvalitní materiál
    • dodání zboží rychlé a bez problémů

Tento obchod vřele doporučuji a určitě si opět koupím nějaké krásné šaty.