• přijatelné ceny

Rád nakupuji v Ellano, často mají lepší ceny, než konkurence, dodání je rychlé a je znát, že svému oboru rozumí

• Vyborna komunikace, ochota, rychlost odeslani

• Dodání zboží vždy v pořádku
    • SW podpora na jedničku

• rychlost dodání

Mají zboží v dobré ceně navíc modely, které nejsou v ČR k sehnání

Překvapivě rychlé dodání.

• Rychla a precizni dodavka

• Popis zboží na netu odpovídá skutečnosti

Zboží odesláno první pracovní den po objednání a další den bylo k vyzvednutí na výdejním místě. +++

U satelitu byl vložen lístek, aby nebyla odstraňována ochranná folie, ale satelit přišel již bez ochranných folií.
    Také ovladač byl rozbalený (obal rozervaný uprostřed) a v produktu nebyl nahrán originální Firmware.
    Myslím, že nám poslali již použitý přístroj. Nebyl to první Dreambox 920 který jsme objednali, proto vím, jak vypadali předchozí balení.
    Balík byl neporušen, (to bylo první, co nás napadlo, když byl tak dlouho na cestě), ale krabice už přelepena nebyla. Takže to takto šlo od dodavatele. Po dotazu mi přišla jen tato odpověď: .Dobrý deň,
    ten lístok dávame ku každému prijímaču, aby sme sa vyhli nepríjemnému vysvetľovaniu pri vrátení tovaru, že ho musíme predať ďalej so zľavou.
    Takže každý vrátený produkt bez fólií a s jasnými známkami používania máme na webe označený a je vždy so zľavou:
    Vy ste si objednali nový produkt a aj sme Vám nový dodali. Myslím, že DM920 má ochrannú fóliu iba na displeji. Každý nový prijímač pred odoslaním u nás rozbaľujeme, ale len kvôli tomu, aby sme do neho nahrali softvér, kedže na stránkach uvádzame: Konfigurace a podpora přijímače od Ellano.sk v ceně! Přijímač samozřejmě jako je u nás zvykem dodáme kompletně nakonfigurován, čili nejnovější image, spojazdnené čtečky pro karty Skylink (kromě karet Skylink Standard HD M7), UPC freeSAT, Orange TV, Plustelka, AntikSAT a naladěné stanice pro všechny a také dalších operátorů, přehledně seřazeny ve favoritních skupinách. Nechybí Archívy CZ / SK, Youtube a jiné populární pluginy, Adony a další softcamy a mnoho užitečných nastavení systému jako např. automatická aktualizace EPG, HDMI-CEC a další. Všechno toto zdarma, v ceně.
    V ceně přijímače je i každá další konfigurace, kterou pro tento model vydáme! Takže nejaké známky používania každý prijímač javí, ktorý je kúpený u nás, aj ked je úplne nový. Musíme ho rozbaliť, vybrať ovládač, dať do neho baterky a box nasoftovať a aj odskúšať (min. tunery vždy otestujeme). Určite však máte úplne nový box.
    Ďakujeme za porozumenie a v prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
    O tom si myslím, že prostě mlží. Standardně je fólie na rámečku kolem displeje a na displeji. Nebyla tam žádná. Ovladač mohli použít svůj a nebo webový, při zkoušce tunerů rozhodně nepotřebují použít právě ovládač z krabice.
    A při pokusu vytisknout fakturu: "Nie je vybratá žiadná faktúra alebo faktúra pod týmto číslom sa v systéme nenachádza."
    Takže ze mně nedoporučuji, ikdyž nelze upřít, že před dodáním byla komunikace s obchodem velmi dobrá, paní byla velmi ochotná. a Satelit zatím funguje dobře. Jenže to byl dárek a dávat takhle dárek s rozervaným obalem ovladače...

Reakce obchodu Sat. technika Ellano

Velmi nás mrzí, že jsme zkazili radost z rozbalování z nikdy neotevíraného zboží. U nás takové potěšení zákazníkům umíme poskytnout pouze po předchozí dohodě, protože každý přijímač před odesláním zdarma konfigurujeme. Fakturu jsme Vám poslali emailem. Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti.

• super ceny + rychlost dodání

• spolehlivě a velmi rychle dodáno

• Nejlepší obchod se satelitní technikou co znám

• rychlost dodání
    • technická podpora

• rychlost vyřízení objednávky

• je to TV box s obyčejným androidem, ktorý sa nehodí pre aplikácie, ktoré sú navržené pre android TV.

Pokiaľ máte napr. aplikácie pre sledovanie TV, HBO Max a ďalšie, tak jednoznačne odporúčam TV box s androidem TV.

Reakce obchodu Sat. technika Ellano

"Děkujeme" za recenzi, ale asi jste si spletli recenzi produktu s recenzí obchodu :(

Rychlost doručení

Satelitnú techniku kupujem výhradne u tohto predajcu. Dobrá podpora

Profesionální prodejna

Specialisté se zbožím na skladě...