• dobrá cena, slušný výběr
    • cena za dopravu

• Špatně zabalene.

• rychlost, ceny, prehlednost

velice dobry IO

• Výběr ze zboží, které potřebuji.Rychlé dodání a skvělé ceny.

Doporučuji. Nakupuji v něm pravidelně.

• Zboží mají většinou skladem, takže hned je odesílají.

Velmi přehledné webové stránky, kde najdete i doplňující informace a návody ke zboží. Obchod doporučuji.

• nevím
    • komunikace nula. Nedzvíte se ani, že na vaši objednávku kašlou.

Když už si tam něco objednáte a zboží skutečně chcete, musíte vynaložit vlastní iniciativu aby jste zjistil zda-li zboží někdy dostanete či nikoli.

Možná je lepší se tímto nezdržovat a rovnou nakoupit jinde.

Reakce obchodu Satelitní komplety česky

Dobrý den,omlouváme se za způsobené starosti.V období před vánoci došlo k selhání systému.Děkujeme za pochopení.

• špatna komunikace mezi dodavateli

• Nevím.
    • Zboží bylo velice špatně zabaleno,na to že jsem platil balík proti poškození-180kč.
    • K telefonu nebyla dodána faktura+příslušenství.V inzerci bylo publikováno prodej vystaveného telefonu.telefon vykazoval vyditelné známky dlohodobého používání.Pod pojmem vystavený telefon jsem si představoval zánovní telefon s veškerým příslušentvím,jako je datový kabel,sluchátka a paměťová karta.Cena neodpovídá dodanámu zboží.Faktura po urgenci byla poslána,ale k příslušentví se firma už nevyjádřila.tu si budu muset opatřit asi sám!!!!!!!

viz nahoře....

Reakce obchodu Satelitní komplety česky

Dobrý den, v případě , že balení nebylo kompletní máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů. Telefon byl prodáván se 60% slevou.Děkujeme za pochopení

• Dostupné ceny
    • poškozené zboží

• nemá

• žádné výhody
    • špatná komunikace
    • telefonicky nelze dovolat - neberou
    • poslány emaily a odpověď přišla až po týdnu
    • potvrzenou objednávku zrušily až po týdnu

Po těchto zkušenostech tento obchod nedoporučuji.
    Pokud potvrdí objednávku a pak ji zruší
    těsně před vánoci, to člověka mrzí.

Reakce obchodu Satelitní komplety česky

Dobrý den,omlouváme se za způsobené starosti.V období před vánoci došlo k selhání systému.Zboží nebylo dostupné.Děkujeme za pochopení.

• Mobil jsem si objednal před 11 dny a zatím ještě nepřišel, je to dárek pro sestru a vypadá to, že do vánoc nepřijde...

Reakce obchodu Satelitní komplety česky

• Zboží jsem si objednala 9.12.2012 a dnes tj. 21.12.2012 mi sdělili, že na to zapoměli a že zboží je ještě někde u nich na skladě. Fakt milé zjištění.

Už nikdy!!!!!!!

Jedním slovem Katastrofa.

• žádné výhody nenabízí
    • lžou zákazníkům
    • velmi ale velmi špatná komunikace mezi prodávajícím a kupujícím ., strašné 2 dny nezavolají , tragédie

nikdo nic nekupujte budete litovat . zapomente ne tuto adresu!!!!!

• pomalost, nekomunikace, neprofesionalita

tento obchod nepoužívat

• zbozi melo prijit do 7 dnu, ale dodnes (10 dnu)
    • jeste neprislo

• Přehledný nákup
    • Dostatečně detailní informace o produktech
    • Cenově velice výhodné
    • V případě nejasností jsem byl osobně kontaktován telefonicky, což považuji za veliké pozitivum.
    • Nenalézám.

Vřele doporučuji.
    Dostupné ceny.
    Rychlá expedice.
    Perfektní komunikace se zákazníkem.

• spolehlivost
    • přehlednost