oznámení o dodaní tovaru mi prišlo skoro po mesiaci. ešte sa rozhodnem, či ho vôbec vyzdvihnem. váš prístup voči zákazníkom nie je seriózny. nieto ešte profesionálny.

Reakce obchodu Satanshop.cz

Objednávka byla zadána v období inventury obchodu 22.12.2020 - 5.1.2021, kdy neprobíhala expedice objednávek. Na našem webu, titulní straně e-shopu, jsme měli viditelné oznámení, že v tomto období jsou nové objednávky pouze přijímány, ale budou všechny odeslány až 6.1.2021 a termín dodání zboží se tímto opatřením prodlouží. Upozornění na tuto skutečnost se objevilo následně i v procesu objednávky a košíku. Objednávku jsme proto odeslali, jak bylo deklarováno a to ihned v první expedici, tedy nikoliv po měsíci, ale po opětovném spuštění provozu obchodu a to cca po 14 dnech.

Velice nás samozřejmě mrzí, že došlo k této nemilé události a vy jste přehlédl toto velmi důležité oznámení o inventuře a expedici objednávek na konci roku 2020, ale i přesto se vám omlouváme za způsobené problémy i když z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

Možná stačilo, jen nás kontaktovat s dotazem na nevyřízenou objednávku třeba na email, a vše, by se se v následné komunikaci ihned vysvětlilo.

S přátelským pozdravem, pevné zdraví, team Satanshop.cz.

• nejsem vůbec spokojená

Reakce obchodu Satanshop.cz

Tato zákaznice si opakovaně nevyzvedává objednávky z našeho obchodu a proto jsme odmítli další objednávku odeslat. Tímto nezodpovědným jednáním, nám několikrát vznikla škoda (úhrada dopravy, administrativy, balného), kterou nám nikdo neuhradil.

Mrzí nás, že nás někdo opakovaně poškodí a ještě napíše neobjektivní a lživou recenzi. Tohle pomstychtivé hodnocení, nás opět veřejně poškozuje... :-( Ale můžeme se bránit pouze těmito řádky.

A to je vše přátelé... stejně jsme rádi, že ostatní naší zákazníci jsou spokojeni a děkujeme jim za dlouholetou přízeň. ;-)

A ať se paní V.P. alespoň chytne za nos... :-D

NEDOPORUČUJI!

Trika v hrozné kvalitě.

První a poslední nákup.

Reakce obchodu Satanshop.cz

Je nám to velmi nepříjemné, ale musíme reagovat na tuto recenzi a trochu se bránit. Jelikož opravdu nevíme, co myslíte hroznou kvalitou. Trika jsou vždy 100% bavlna značkové Fruit of The Loom a Adler (žádná Čína). Gramáže jsou uvedeny vždy u produktu a jsou vždy vyšší a to 160 - 205 g/m² (žádných 100-130). Profesionální potisk sítotiskem, žádná fólie ani jiné technologie, kdy vám po pár vypráních potisk zmizí. Toliko na vysvětlenou, že nejde o žádné nekvalitní zboží, což z vaší recenze jednoznačně vyplývá. Pokud možno specifikujte produkt, který zde hodnotíte a my provedeme kontrolu zboží. Stačí nám napsat na email. Vždy se snažíme problém řešit. Děkujeme.

• Neobvyklé zboží, jinde v Česku jsem podobné nenašla. Přijatelné ceny oproti pražským obchodům.
    • Nepřesné popisky zboží, zavádějící fotky, zboží odesílají pouze ve středu.

Obchod mě zaujal rozmanitostí a zbožím, které jsem jinde neviděla, taktéž ceny byly zajímavé.
    Zboží jsem objednávala na pobočku Zásilkovny, protože jiné poštovné bylo na můj vkus dost drahé.
    Pokud bych si mohla zboží před nákupem prohlédnout, pak bych pravděpodobně měla zájem o další nákup.

Reakce obchodu Satanshop.cz

V tomto případě musíme reagovat.

Jen pro upřesnění recenze:

- Pokud najdete nepřesnosti v popisu produktu, stačí napsat a my vše opravíme, chyby se stávají.

- Nevíme co myslíte pojmem zavádějící fotky apod., my většinu fotíme sami, nebo je přebíráme přímo od výrobce.

- Poštovné je standardní oproti jiným obchodům DPD 140,- Kč s dobírkou je normální cena, ne li nižší než jinde. A bez dobírky dokonce 100,- Kč pokud zaplatíte online.

- Jsme internetový obchod a zboží si proto prohlédnout dopředu nemůžete, ale zase ho můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodů.

- Nejsme si vědomi, že bychom udělali něco natolik špatně, že jsme dostali hodnocení, že nás nedoporučujete, na častější expedici zboží pracujeme pokud to byl tento důvod.

- Zase máme zboží, které jinde nekoupíte, proto si myslíme, že si spousta zákazníků rádi počkají a budou spokojeni s našim zbožím i za cenu našich dodacích podmínek. ;-)

Snažíme se být výborní, ale nikdy nebudeme bezchybní... každopádně díky za Vaše názory, pomůže nám to zlepšit obchod. Je to vždy o komunikaci mezi námi.