• výběr po internetu, výběr obchůdku kam má zboží dorazit
    • nevím

vřele doporučuji - vybrala jsem si zboží dle mého přání, ale i obchůdek kde jsem si ho mohla vyzvednout

• Zásilkovna

Vzhovuje

Objednala jsem 2 ponožky, naspsali že mají jen jedny a když jsem je zaplatila, napsali že vlastně nemají k dispozici žádné. Zvláštní. Mohla jsem si ušetřit zbytečné posílání peněz. Ale peníze vrátili.

• Zboží je kvalitní a za přijatelné ceny.
    • Jediné,je dovolat se do obchodu-musíte opakovaně.

Zboží je kvalitní a za přijatelné ceny.

• nemusím chodit po obchodech

Když si objednám zboží s doručením do Parcelshop PPL v Olomouci na Polskou ulici, tak mi ho nejdřív doručuje PPL klasickou cestou a když se nakonec podaří a dovoláme si navzájem, tak mi oznámí, že mi do doručí do jiného shopu...... zajímalo by mne, kdo selhal.....

• kvalita
    • velký výběr
    • i větší velikosti
    • dobrá cena

Domácí kalhoty i trenýrky jsou ušity z příjemného materiálu, v potřebné velikosti a kvalitě.Cena je velmi dobrá.Rychlé doručení.Obchod doporučuji.

spolehlivý obchod se zbožím za slušnou cenu

• komunikaci se zákazníkem
    • možná trošku delší dodací lhůta (pravděpodobně nebyl skladem), to mi nevadilo, nespěchal jsem

• Velký výběr za super ceny
    • Žádné

Určíte zase nakoupíme

• Nedoporučuji, zaplatil jsem předem, doposud mi nic nepřišlo.

• kvalitní zboží, pěkné ceny
    • nevím o žádných

Skvělá komunikace, rychlé vyřízení objednávky, široká nabídka zboží. Celkově velká spokojenost.

• Dlouhá čekací doba při platbě zboží online.

• Zboží bylo na českém trhu ojedinělé(alespoň nikde jinde jsem tyto spony nenašla.Personál na prodejně úžasný- milé jednání, ochota, vstřícnost prostě obsluha jak má být hodnocená 1***** :)
    • žádné jsem nenašla, možná vyšší ceny

je bezvadný

• Zboží dodáno o týden později, obchod nereagoval na dotazy týkající se nedodržení dodací lhůty

Nedoporučuji

Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za Vaši reakci, nicméně se obáváme, že zde došlo k nedorozumění. Objednávka, na kterou, zdá se, reagujete, zní na jméno Martina XXXX, nikoli Jana, a byla vyřízena ve lhůtě, kterou uvádíme na eshopu a kterou jsme také potvrzovali v potvrzení objednávky.

Na veškeré dotazy se snažíme reagovat pokud možno obratem, bohužel k této objednávce jsme nedohledali email od Jany ani od Martiny.

S přáním krásného dne,

• Rychlost dodávek
    • Složitý postup při nákupu.

Dobré zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu Sarones

děkujeme za Vaše hodnocení a také za Vaši připomínku. Nákupní proces jsme znovu prošli a odstranili veškeré zbytečné kroky tak, aby byl pro Vás nákup co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Krásný den,

Pavlína S.

• měl by mít větší sortiment

velmi dobré

Reakce obchodu Sarones

děkujeme za Vaše hodnocení. Denně přidáváme do eshopu nové produkty, zároveň se však snažíme dodržet vysokou úroveň kvality samotného zboží, tak také fotografií, a informací o zboží. Děkujeme za Váš nákup u nás!

Krásný den,
    Sarones

• Zboží jež mi maximálně vyhovuje, slušné jednání.
    • Nemohu nic negativního říci - jsem spokojený!

Na základě mojich zkušeností - doporučuji!

Dobrý den, pane Miroslave,

mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojen jak se zbožím, tak také s nákupem u nás. Ještě jednou děkujeme za Váš nákup.

Sarones

• velmi dlouhá dodací lhůta

pokud se zkrátí dodací lhůta - dobrý

Reakce obchodu Sarones

děkujeme za Vaše hodnocení. Na dodacích lhůtách soustavně pracujeme, abychom je co nejvíce zkrátili při zachování dostatečně široké nabídky zboží.

S přáním krásného dne,

za Sarones.cz