• nakoupil v obchodě Sapreza před 3 týdny

• krátká dodací lhůta
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 1 měsícem

• Doručené zboží zabalené v obyčejných igelitových obalech a obyčejné bílé obálce bez jakéhokoliv dalšího zabezpečení zboží proti jeho případnému poškození neodpovídá ceně víc než 500,- Kč za ks. Obal také prodává včetně zabezpečení doručení nepoškozeného zboží. Sapreza upřednostňuje svůj zisk před kvalitou dodání odpovídající ceně prodávaného zboží. Dobrovolně tím dává šanci konkurenci...

Dobrý den, Eriko,

mrzí mne, že jste nebyla spokojena s přepravním balením zboží. Expedici zboží nám zajišťuje externí fulfillmentová firma. Trička jsou zasílané v případě menšího počtu kusů v igelitové fólii nebo bublinkové obálce. Je tomu tak i proto, abychom udrželi cenu poštovného pro naše zákazníky na co nejnižší úrovni (U Zásilkovny je to 68 Kč) a zboží mohli posílat, v případě České pošty, jako doporučený dopis. Podobně zasílá trička 90 procent všech eshopů. V obyčejné papírové obálce by ale zboží rozhodně zasíláno být nemělo a toto prověřím, a pokud se tak děje, sjednám nápravu. Děkuji tak za upozornění. Pokud se při přepravě tričko jakkoliv poškodilo, tak nás prosím kontaktujte a zajistíme výměnu.

Samotné tričko jsou myslím baleno adekvátně - v sáčku s kartonovou proložkou a děkovnou kartičkou a štítkem MicroModal. Nemyslím si, že je vhodné přidávat další přebaly, které v konečném důsledku zbytečně zatěžují naši planetu.

S přátelským pozdravem

Výborná komunikace
    Rychlost

• Vše OK

• nakoupil v obchodě Sapreza před 2 měsíci

• trička jsou opravdu skvělá

• Ryhle dodani
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 2 měsíci

• skvělá komunikace, vstřícnost k přáni zákazníka mimo standardní nabídku
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 2 měsíci

• tričko je z výborného materiálu, veľkostná tabuľka na stránke je presná
    • rýchle doručenie cca 40 hodín na zásielkovňu
    • notifikácie pohybu zásielky a stavu objednávky
    • uvítal by som nižšie poštovné hlavne pri zaslaní do zásielkovne, kupoval by som častejšie

Tričko je funkčné prádlo, slúži na to na čo má. Dobrý materiál, jemný nie je ho cítiť na tele. Ak by bolo poštovné nižšie, resp. pri občasných akciách úplne zdarma, kupoval by som častejšie, pretože jedno takéto tričko v šatníku samozrejme nestačí.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 2 měsíci

Objednával jsem v neděli, odesláno bylo v úterý a přes DPD dorazilo ve čtvrtek. Vychází to podle popisu na eshopu v limitu. Počítal jsem s odesláním v pondělí (potřeboval jsem balík ve středu). Zboží je jinak kvalitní. Podle popisu.

Reakce obchodu Sapreza

děkuji za recenzi. Mrzí mne, že doručení zásilky trvalo dle než je u nás obvyklé. V 90 procentech případu přepravní služba doručuje do druhého dne. Tady bohužel došlo i z naší straně, z důvodu vyššího počtu objednávek přes víkend, k posunutí expedice o jeden den. Přijali jsme opatření, aby byly všechny objednávky přijaté do 13:30, expedovány již v den objednání.

Váš internetový obchod SAPREZA

• nakoupil v obchodě Sapreza před 3 měsíci

Obchod ok, rychlé doručení do zásilkovny.
    Dámské neviditelné tričko je na délku kratší, na šířku dle velikosti ok.

Reakce obchodu Sapreza

děkujeme za hodnocení. S tou délkou máte pravdu. Byla to první série dámských trik. Ta je již vyprodaná. Už se šije série nová, kde tričko bude delší o 5 cm.
    Petr Rulíšek, neviditelná trička SAPREZA

• nakoupil v obchodě Sapreza před 4 měsíci

• Rychle vyřízení objednávky
    • Objednane zboží sedí a funkcne splňuje ocekavane

Reakce obchodu Sapreza

děkujeme za pozitivní recenzi.

Ať Vám trička dobře slouží

Neviditelná trička SAPREZA

• nakoupil v obchodě Sapreza před 5 měsíci

• Rychle a vstřícné jednání.
    • Odesláno okamžitě

Reakce obchodu Sapreza

děkujeme za pozitivní recenzi.

Ať Vám trička dobře slouží
    Neviditelná trička SAPREZA

• nakoupil v obchodě Sapreza před 5 měsíci

Vše v pořádku

• nakoupil v obchodě Sapreza před 6 měsíci

• RYchlost, Dostupnost výdejního místa
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 7 měsíci

rychlé dodání, bezva komunikace a přehlednost

• nakoupil v obchodě Sapreza před 7 měsíci

• Komunikace s obchodem

S nákupem v obchodě jsem byla velmi spokojena. Tričko pod košili jsem sháněla na poslední chvíli a bylo mi dodáno po telefonické domluvě do druhého dne. Pokud budu potřebovat ještě nějaké určitě zde nakoupím zase.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 8 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.