• nakoupil v obchodě Sapreza před 3 týdny

Order has not arrived yet!!!

Reakce obchodu Sapreza

Mrzí nás, že musíte čekat na zboží déle než je u nás obvyklé. Bohužel některé velikosti jsou krátkodobě nedostupné a budeme je naskladňovat 22. 6. Na stránkách u produktu i v objednávce je tato informace uvedena. Zároveň v okamžiku objednávky posíláme mail, kde na toto zákazníka upozorňujeme. / We are sorry you have to wait longer than usual in our eshop. Unfortunately, some sizes are unavailable for a short time and will be uploaded on 22 June. This information is provided on both product and order pages. At the same time at the moment of the order, we send a mail, where we notify this customer.

SAPREZA s.r.o

• nakoupil v obchodě Sapreza před 2 měsíci

• prehledny
    • jednoduchy
    • zadne
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 3 měsíci

Rychlá reakce, žádné automatické maily, ale osobní vysvětlení a doporučení

Příznivé ceny

• nakoupil v obchodě Sapreza před 4 měsíci

Rychlé a bezproblémové doručení :-)

• nakoupil v obchodě Sapreza před 4 měsíci

Mohu tento obchod velmi doporučit. Okamžitá komunikace, vstřícnost a rychlé dodání zboží.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 5 měsíci

• Dostupnost, široká otev.doba
    • Nevím

• nakoupil v obchodě Sapreza před 5 měsíci

Obchod proběhl v pořádku, triko skvělé. Jen dle tabulky rozměrů na stránkách firmy jsem měl na základě mých proporcí koupit XXL, koupil jsem XL a měl jsem koupit L. Tabulky nesedí.

Reakce obchodu Sapreza

Děkujeme za recenzi a připomínku k velikostem. I na základě vašeho podmětu jsme provedli úpravu velikostní tabulky dle toho jak jednotlivé velikosti sedí různým zákazníkům.

Tabulka by tak nyní již měla mnohem přesněji odpovídat.
    Obecně pak doporučujeme volit vždy takovou velikost trička, jako lidé běžně nosí.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 6 měsíci

Bezproblemova transakce. Dekuji.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 7 měsíci

Ačkoli zboží nebylo hned na skladě, jsem spokojená s komunikací obchodu, který průběžně informoval o stavu dodání.

Reakce obchodu Sapreza

Děkujeme za pozitivní ocenění.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 7 měsíci

• zboží, které jinde nenabízejí
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 7 měsíci

Stačilo zavolat a vyšli mi vstříc. Milá komunikace, rychlé doručení.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 9 měsíci

• výborný materiál
    • dobře vybraná barva, tričko je opravdu "neviditelné"
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 10 měsíci

• Velmi vstřícný přístup při reklamaci drobné vady na zboží, vše bylo vyřízeno rychle a bez komplikací bylo zboží vyměněno.
  • nakoupil v obchodě Sapreza před 10 měsíci

Chybí mi v sortimentu trička s dlouhým rukávem :-(.

Reakce obchodu Sapreza

Děkujeme za podmětný návrh. Zvážíme.

• Po stránce prodeje OK.
    • Špatný produkt

Koupil jsem si nejmenší velikost S, i tak je tričko hodně moc široké, proto pod košilí nepohodlné (dělá pod košilí boule). Jak výrobce uvádí, že tričko není vidět u krku při jednom rozepnutém knoflíčku, je to lež - okraj trička je zásadním způsobem vidět. Další zklamání i jejich údajně tělová barva nejblíže odstínu kůže Evropana - hloupost. Všechno jenom bláboly jak prodat, bohužel jsem jim na to skočil. Ve srovnání s tímto je daleko lepší neviditelné triko pod košili Covert Underwear, které skvěle sedí, má lepší barvu, bohužel u obou je viditelnost u krku při jednom rozepnutém knoflíčku stejná.

Reakce obchodu Sapreza

děkujeme za zpětnou reakci, a to i přesto, že pro nás nevyzněla příznivě.

Opravdu nás velmi mrzí Vaše negativní zkušenost s naším tričkem. Ale jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Právě takovéto reakce jsou pro nás velmi důležité a přínosné. Máme tak možnost trička na základě zpětné vazby našich zákazníků stále vylepšovat.

Pokud s tričkem nejste spokojen, stačí nám jej zaslat zpět a my Vám obratem vrátíme peníze.

Ohledně velikosti. Jednalo se o starší model, který byl o něco volnější. Nynější model má upravený střih a tričko je navíc anatomický tvarovaná (mírně vypasovaný střih), tak aby přesně kopírovalo lidské tělo. To je třeba věc, které kunkurenční triko, které zmiňujete, nenabízí.

Výstřih byl také lehce upravený a při rozepnutí jednoho knoflíku vidět tričko opravdu není. Při rozepnutí dvou knoflíku je třeba volit model Deep.

Co se týče barvy. Každý člověk má lehce jiný odstín kůže. Někdo má světlejší pokožku, někdo jiný tmavší a navíc zde hraje roli opálení. Ukázalo se, že právě o něco tmavší odstín je mnohem vhodnější.

Zmiňujte konkurenční tričko. My jsem šli jinou cestou a jako materiál zvolil MicroModal, protože ten na rozdíl od bavlny je antibakteriální a navíc zachytí o 50% více potu než bavlna. Tričko tak není ani po celodenním nošení cítít potem a košile zůstane suchá

Sapreza
    jednatel

• nakoupil v obchodě Sapreza před 10 měsíci

Sortiment kvalitní a unikátní, o tom žádná. V době objednávky však nebyl na skladě. OK, to je možné když poptávka u nového a kvalitního zboží převyšuje nabídku. Nicméně termín dodání zásilky se zbožím na dobírku (cca 8 dní od objednávky) mi byl utajen až cca do hodiny před půlnocí, když přišel e-mail v době kdy už nemalé procento lidí (včetně mě) e-maily nevybírá, a druhý den dopoledne provedla doručovací společnost čistokrevnou přepadovku kanceláře, kde jsem z důvodu služební cesty nebyl a neměl jsem tak ani realistickou možnost předem někomu nechat peníze na dobírku, nebo alespoň kolegy na dobírku upozornit. Tj. slabou stránkou je komunikace směrem k zákazníkovi, respektive její včasnost a průběžnost - za 8 dní čekání jsem o dodavateli nevěděl, a pak před půlnocí přešel mail že do dvou dnů mi zásilka přijde, přičemž reálně přišla za řádově hodiny přes noc a další komunikace byl až telefon od kurýra že tam za chvíli je.
    Co se týče velikostí, tak pokud někdo normálně nosí L-ko, tak tady doporučuji objednat S-ko, pokud nosíte S-ko, tak tričko pod košili holt nebude na tělo. Pokud by výrobce přidal i XS a XXS, byl by to rozhodně uvítáníhodný počin.

Reakce obchodu Sapreza

Děkujeme za zpětnou reakci. Omlouvám se za komplikace způsobené včasným neinformováním o zásilce. Byla to naše chyba, kdy jsme ještě dolaďovali celý proces expedice. Vezmeme si z toho poučení a pro příště budeme rozhodně informovat dříve a lépe.

Co se týče velikost, také Vám děkujeme za zpětnou vazbu.
    Otázka velikosti je hodně individuální záležitost. Trička jsou velikostně laděná tak, aby dobře obepínala tělo, ale zároveň nebyl příliš upnutá a nikde nesvírala.

Pokud máte raději upnuté tričko a pocit, že tričko „máte na sobě“, tak doporučujeme pořídit tričko jo jedno číslo menší, než je vaše obvyklá velikost. Pokud máte ale raději pocit volnosti, je vhodné vybírat takovou velikost, jakou obvykle nosíte.

Do nabídky jsme již přidali i velikost XS.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 1 rokem

Dobré by bylo ptát se také na spokojenost s výrobkem, to je klíčové téma...

Reakce obchodu Sapreza

děkujeme za hodnocení. Chybička u nás ve feedu. Již napraveno.

• nakoupil v obchodě Sapreza před 1 rokem

Triko je jednoduše super. Lehoučké, prodyšně, jemné a fakt neviditelné.

Jen bacha na ty velikosti, jsem celkem řízek, běžně nosím spíše Lko, tak jsem koupil M, jak mi bylo obchodem doporučeno. Žádný velký problém, nicméně myslím, že příště půjdu do Ska.

Reakce obchodu Sapreza

Děkujeme, za pozitivní recenzi. Již jsme velikostně trička zůžili o 3cm.

Sapreza.cz

• nakoupil v obchodě Sapreza před 1 rokem

Už Ladislav Špaček se vyjádřil, že u krku vykukující bílé tričko pod košilí je společenské faux pas. Má pravdu, hodně mužů , co vidím v televizi , se takhle obléká. Hrůza! Konečně pořádné tričko, které splní svůj účel a hlavně není vidět. Díky, super, super, super!!!