Byli jsme naprosto spokojeni jak s komunikací tak dodávkou zboží.
    Příště zde opět budeme rádi nakupovat.
    Petra

• Zboží mi bylo doručeno a můžu naprosto doporučit. Zboží je ve skvělé kvalitě a jsem z baterií nadšená. Obchod určitě doporučuji i přes delší dodací lhůtu (což je logické, když je z jiné země - i přesto dva týdny není dlouhá doba).
    • Žádné

• Kominukace, snaha, dají se u nich sehnat výrobky z jiných států, které jsou u nás bu
    • ď velmi drahé, nebo u nás vůbec nejdou sehnat
    • nic, možná trochu delší dodací lhůta, ale pokud je zboží z jiné země, je jasné, že nepřijde hned

Super obchod, super komunikace, velmi se snaží

• Velmi dobré ceny, příjemná komunikace,
    • Máme jen dobré zkušenosti.

Určitě doporučuji i všem svým známým

• Rychlé dodání, velmi příjemná komunikace.

Zboží, které v ČR není v prodeji, sehnáno zde a za výrazně nižší cenu.

Bezproblémová komunikace, rychlé doručení a dobře zabalené zboží.

• skvělá komunikace
    • nechal jsem si doporučit výrobky a byl jsem s nimi spokojený
    • nížší ceny než v ČR a větší výběr značkového zboží

Jednoznačně doporučuji. Jsem architekt a spoluprácuji s obchodem už po delší dobu.

• Především nižší cena než ČR.Velmi dobrá komunikace.Doprava zboží z Italie byla vyřízená cestou dopravce jiného materiálu do Polska se slevou.Zbytek zboží jsem si přivezl sám se spojením výletu do nádherného Krakowa.Chci jen podotknout,že jsem objednal kompletní zařízení pro celou koupelnu včetně obkladů.

Vyzkoušejte.Já jsem spokojený.

• - rychlost a bezproblémová domluva na podrobnostech
    • - skvělé jednání
    • - výhodné ceny
    • Zatím o žádných nevím.

Se služby v tomto obchodě jsem velmi spokojená, během objednávky a doručení zboží nevznikly žádné komplikace (i když jsme v podstatě zařizovali celou koupelnu). Мůžu doporučit.

• napadne nizke ceny
    • komunikace s polskymi pracovniky, i kdyz mluvi obstojne cesky, je mizerna. mou objednavku zaplacenou dopredu slibovali dorucit do 14 dni, ovsem zbozi nedodali ani za 7 tydnu po mnohych urgencich. spolu s vysokou cenou za dopravne z polska tento obchod rozumnym lidem nedoporucuji, protoze v pripade reklamace velice pravdepodobne nastane dalsi problem

vyhodne nizsi cena nez u obdobnych ceskych prodejcu je vykoupena vysokym dopravnym a dale nekonecnymi sliby a nedodanim predem zaplaceneho zbozi. usetrime par stovek, ovsem pri jednani s timto polskym eshopem jsme malem prisli o rozum

Reakce obchodu Sanitbuy.cz

Zaprvé se ještě jednou omlouváme za takovou situaci, moc nás to mrzí. Objednávka zahrnovala šest položek koupelnové armatury značky Grohe a je to pravda, že prodlení s dodaním jednoho kusu činilo na konci 7 týdnů. Produkty jsou objednávány v českém velkoobchodě a jsou odesílány našim zákazníkům v rámci České republiky pravě proto, abychom se vyhnuli vysokým nákladům na dopravu, zkrátili dodací lhůtu a v případě potřeby vyřešení reklamace - vyřídili ji kladně a bez odkladu. Bohužel problémy s prodleným dodáním vznikají občas všude, ne jenom v Polsku. V rámci kompenzace jsme nabídli dodatečnou slevu 10 % na výrobek, který nebyl dodán v termínu a vracení nákladů na dopravu. Stres a nervozita zákazníků v podobných situacích je pro nás srozumitelná, protože včasné dodání zboží je velmi důležité, zvlášť v případě stavebních prací.

• Nejlepší cenová nabídka, vstřícnost vůči specifickým požadavkům.

Naprosto skvělá komunikace i spolupráce.

• skvělá komunikace, ochota
    • bezkonkurenční cena
    • dodržení termínu doručení
    • -

Jednoznačně doporučuji!!!

• Výborná spolupráce, ochota dohledat i věci , které na stránkach nemají.
    • Zboží doručeno bez problému a průtahů.
    • Výborná komunikace, určitě doporučuji .
    • Iva

Výborné !

• zboží levnější než v Česku
    • velmi vstřícná komunikace (i v češtině)
    • veškeré objednávky vyřízeny bez potíží

V každém případě mohu tento obchod doporučit, objednávala jsem několikrát a vždy jsem zboží dostala. Ceny jsou nižší než na českých internetových obchodech. Komunikace v češtině se slečnou Kateřinou příjemná a vstřícná.Budu zde objednávat i další zboží

• výhodná cena

Obchod doporučuji, fuguje solidně.
    Trochu neobvyklé je zaplacení zálohy, potom obchod objedná zboží k sobě na sklad a před dodáním zaplatíte doplatek včetně dopravy. Zboží opravdu přijde a za cenu o cca 30% levnější než ze zavedených českých obchodů. Konkrétní zkušenost s dřezovou baterií.

• dobrá komunikace
    • zboží došlo v termínu jak bylo dohodnuto
    • zálohové platby před odběrem zboží

obchod doporučuji
    komunikace bez zbytečného prodlení

Vše proběhlo uplně v pohodě.

• Ochota

Skvělá komunikace a ochota ze strany e-shopu, navíc smysluplná cena ve srovnání s jinými obchody. Navzdory tomu, že se jednalo o umývadla, byla jsem velmi potěšena tím, že obě umyvadla byla velmi pečlivě zabalena a byla po rozbalení nepoškozena. Po obdržení platby bylo zboží obratem vyexpedováno.
    Tento e-shop velmi doporučuji,naprostá spokojenost.

• Široká nabídka zboží, dobré ceny, ochota
    • Cena dopravy, pokud nemáte možnost osobního odběru

V nabídce je i zboží, které v ČR není dostupné. Výborná komunikace a ochota ze strany e-shopu. Vzhledem k velikosti zboží (závěsné a kombi WC) jsem zvolil osobní odběr. Bylo mi navrženo odběrné místo v blízkosti bydliště nedaleko hranice. Zboží jsem odebral druhý den po odeslání platby.
    Obchod doporučuji a budu v něm objednávat další zboží.

• dostupne ceny
    • komunikacia