• Rychlfa dodavka kvalitniho zbozi

• Zboží není

Reakce obchodu Sanasport.cz

velice nás vzniklá situace mrzí, no jedná se o meškání s odesláním a ne o nedostupnost daného zboží. Informovali jsme Vás o tom ihned po obdržení informace od dodavatele. Stále čekáme na Vaši odpověď, jestli si přejete na objednávku počkat s kompenzací části ceny, nebo ji chcete stornovat.

• vše ok,rychle doručeno,komunikace,cena

Reakce obchodu Sanasport.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a jsme velmi rádi, že vše proběhlo v pořádku :-)

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Slevy
    • Rychle doručení

Reakce obchodu Sanasport.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a jsme velmi rádi, že vše proběhlo v pořádku :-)

Patrícia

Na zboží čekám tři týdny.Asi má zpoždění kontejner z Číny

Dobrý den, Jiří,

velice se omlouváme za delší dodací lhůtu. Vzniklou situaci již intenzivně řešíme s naším dodavatelem. Zboží Vám bude dodáno ihned po naskladnění.

Lubomír

Dle fotek jsem špatně určila barvu. Barva nebyla uvedena v popisku.

Reakce obchodu Sanasport.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, nepřesná informace nás mrzí. V případě, že Vám výrobek nevyhovuje je možné nám ho v 30-ti denní lhůtě vrátit.

Lubomír

Zboží bylo podle tabulek velké.

Hezký den,

Vaše pozitivní hodnocení nás potěšilo, díky za Váš nákup.

Lubomír

Objednala jsem dvoje boty, jedny skladem, druhe skladem u dodavatele s dodanim 5-10 dnu. Desaty den jsem kontaktovala obchod, jak to vypada a bylo mi sdeleno, ze boty skladem u dodavatele budou dostupne na konci cervna, coz je za cca mesic a pul. Takze ty skladem u dodavatele jsem zrusila a pri vraceni penez mi bylo strzeno jeste postovne.
    Boty skladem maji prijit, tak uvidime.
    Cekala bych, ze budu kontaktovana obchodem a ne ze ja se budu proaktivne zajimat, jak to vypada. Skoda. Sportovnich obchodu je hodne a priste uz nakoupim nejspis jinde.

Reakce obchodu Sanasport.cz

velice se omlouváme za vzniklé komplikace, problém vznikl při automatickém přepočtu ceny zásilky. Vzniklá situace nás velice mrzí, budeme se Vám samozřejmě snažit více náklad kompenzovat.

Hezký den,

děkujeme za hezké a příjemné hodnocení.

Lubomír

• Zásilka došla rychle a bez problémů.
    • Žádná

Hezký den,

za tohle pěkné hodnocení. Velice nás potěšilo.

• Velký výběr
    • Katastrofální komunikace
    • Dodejní doba

Věděl jsem, že budu nějakou dobu čekat (zboží bylo označené jako "dostupné u dodavatele"), ale po třech měsících jsem čekání vzdal a to hlavně proto, že ať jsem pokládal jakékoli otázky, zákaznické oddělení mi na ně zarputile odmítalo odpovědět. Když jsem se před pár dny připomněl, zjistil jsem, že v obchodě mě špatně informovali a místo do května bych měl čekat do června. Na dalších několik otázek mi znovu odmítli odpovědět, místo toho svalovali vinu na dodavatele (který ovšem nemohl za to, že mi nikdo za celé tři měsíce neřekl, že se balíček ztratil) a tak jsem objednávku zrušil.

Reakce obchodu Sanasport.cz

těší nás nalezená pozitiva. Za zpoždění se velice se omlouváme, situaci již naléhavě řešíme s naším dodavatelem. Budeme Vás o řešení co nejdříve informovat.

Lubomír

Zaplacená objednávka mi v indikovaných 3-6 pracovních dnech nepřišla, urgoval jsem proto po dalších 3 dnech na call centru a bylo mi řečeno, že po víkendu bude zboží naskladněno a následně prioritně odesláno. To se bohužel nestalo, opět jsem kontaktoval call centrum Sanasport a bylo mi řečeno, že zboží by mělo přijít až za další měsíc. Z toho důvodu jsem objednávku zrušil.

Hezký den,

velice se omlouváme za zpoždění v dodání produktu, situaci již naléhavě řešíme s naším dodavatelem. Budeme Vás o řešení co nejdříve informovat.

Lubomír

Zboží mi stále nebylo doručené, proběhla platba předem. Čekám a nevím ,co si mám myslet, když po mně chcete hodnocení produktu, kzerý jsem nedostala. Jsem velice zklamaná.

Reakce obchodu Sanasport.cz

velice se omlouváme za zpoždění v dodání produktu, situaci již naléhavě řešíme s naším dodavatelem. Budeme Vás samozřejmě s řešení co nejdříve informovat.

rychlé vyřízení objednávky

Hezký den,

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení.

moc děkujeme za recenzi!
    Jsme rádi, že zboží bylo rychle u Vás. Věříme, že Vám bude dlouhé roky dělat radost :-)

Patrícia

Zkušenost první,trochu zmatená komunikace.

Dobrý den, Evo,

Moc děkujeme i za takovouto recenzi a věříme, že příště doprava proběhne bez problémů :-)
    Bohužel neovlivníme podmínky dopravce, kde je nutno si instalovat aplikaci do telefonu. Jsme ale rádi, že dopravce byl nápomocný a přesunul Vám balík na výdejní místo, kde není aplikaci nutné instalovat do telefonu.

• Naprosto skvěle
    • Nemám

Jsem naprosto spokojen,vše skvělé

Reakce obchodu Sanasport.cz

moc děkujeme za milou recenzi :-)
    Těšíme se při dalším nákupu!

• velký výběr
    • rozumné ceny
    • velice rychlé vyřízení
    • nevím o žádné

Když chci koupit běžecké boty, tak tady. Vždycky tady najdu nějaké kvalitní boty ve výhodné ceně

Dobrý den, Jane,

Moc děkujeme za důvěru! Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen :-)

Patrícia

Objednané zboží nebylo dodáno ve slíbeném termínu a nabídka obchodu byla prodloužit termín jeho dodání o minimálně 1 měsíc. Objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu Sanasport.cz

ano, bohužel, skrz chybu na straně dodavatele jsme Vám museli oznámit meškání až jeden měsíc. Moc nás to mrzí a věříme, že daná situace se nebude opakovat.

• Online vrácení zboží
    • Boty vráceny, nezkoušeny. Levá bota poškozena v místě spoje podrážky s kůží. Možná od magnetu resp. ochraně proti odcizení (můj názor).

Reakce obchodu Sanasport.cz

moc se omlouváme. Vždy je nejlepší nás s takovým problémem ihned telefonicky nebo emailem kontaktovat a zaslat fotografie vady. Některé položky jsou doručovány od dodavatele a některé přímo z našeho skladu. Bohužel jsme jenom lidi a může se stát, že na skladě takové něco přehlédnou, což nás moc mrzí. Ve vrácení jsem Vám nastavila dopravu zdarma jako omluvu a věříme, že nám ještě dáte šanci do budoucna a že se problém už nebude opakovat.