• Přehledné webovky, velmi vstřícná komunikace!
    • Nezaznamenána!

Zakoupila jsem pekárnu SANA. Při prvním hnětení se mi rozlomil hák(zřejmě výrobní vada).Tak rychle a bezproblémové vyřízení reklamace na 1+.

• Bleskové dodání
    • Profesionální přístup
    • Zákaznický servis

• Obchod je zaměřen na prodej kvalitního zboží.
    • Návod k obsluze je dobrý,ale byl by ještě lepší,kdyby jej nepsal konstrukter,ale uživatel,kterému je blízké systémové inženýrství.Maximální využití všech schopností produktu u uživatele má velký vliv na odbyt zboží.

V celé ČR ,bezkonkurenčně ,dává tato prodejna zákazníkovi jistotu,že koupil dobrou věc.

• Velice snadná komunikace, perfektní webové stránky a rychlé dodání

• nákup naprosto bez problémů

• dobrá komunikace, ochotní zodpovědět dotazy

Na poprvé výborná zkušenost

• Super přístup. Osobně telefonoval pan Reiss, jestli pekárna dorazila vpořádku. Nabízel pomoc a rady s použitím pekárny.

Vypadá to, že nabízí kvalitní výrobky, hodnocení zákazníků jsou vesměs pozitivní. Rozhodně je sympatické, že je to česká značka a nabízí výrobky s vysokou užitnou hodnotou.

• perfektní komunikace ze strany p. Reisse
    • Vyplnění objednávky s dodáním na jinou adresu - není adresát pro doručení, ani jeho telefon.
    • Obešel jsem to poznámkou a telefonem adresáta na místo svého.

Odstraňte podle mého jedinou slabinu, to snad nebude tak obtížné

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Nevím o žádných

Všem co chtějí zakoupit pekárnu Sana, doporučuji obrátit se na tento obchod z důvodů, že ihned další den po obdržení pekárny se spojil telef. se mnou manažer podniku pan Reiss s nabídkou uvedení pekárny do provozu a zasláním kvásku, což hodnotím velice pozitivně.Velmi kladně také hodnotím kurzy pečení, které firma provádí. U jiných dodavatelů jsem se nikdy s takovým přístupem nesetkala.

• rychlost, spolehlivost

• Hlavní výhodou je nerezová pečící nádoba.

Reakce obchodu Sana pekárna

Dobrý den, omlouváme se Vám za špatnou informovanost v období, kdy nebylo zboží skladem. Bohužel jsme neměli bližší zprávy o tom, kdy domácí pekárny Sana dorazí. Určitě není v pořádku, že jste nebyli dostatečně informováni, každopádně se budeme v budoucna snažit podobným nedostatkům vyvarovat. S pozdravem, Váš tým Sanapekarna.cz

S obchodem nemám problém, jen při ceně té domácí pekárny bych čekala, že bude vyrobená z kvalitních materiálů. Plast, který dost smrdí plastem, je velkým zklamáním.

• je přehledný

jako problém vidím v termínu dodání ale spíš závažnější je komunikace, jak je objednávka vyřizována, v jakém je stavu, aspon jednou týdně by měla přijít zpráva

Reakce obchodu Sana pekárna

opravdu povedený dárek k Vánocům. Rozbité keramické destičky, ulomený roh u sklíčka, posílal jsem na firmu foto, zatím žádná odpověď.

Reakce obchodu Sana pekárna

Dobrý den, omlouvám se za nepříjemnost spojenou s Vaší objednávkou. K poškození dílů došlo zřejmě během přepravy zásilky. V období vánočních svátků jsme měli bohužel zavřeno, tudíž jsme na Váš e-mail reagovali opožděně. Věřím, že nyní už je vše v pořádku a jste s pekárnou i naším přístupem spokojen. S pozdravem, Váš tým Sanapekarna.cz

• doporučení pana Škvařila

nenašel jsem lepší pekárnu na trhu

Nabízí pekárnu, kterou jsem si vybrala