• Dobrá komunikace ze strany Samsungu
    • Rychlé vyřízení mé objednávky

Doporučuji!

Zboží mi nebylo dodáno a to z toho důvodu, že se objednávka někde ztratila a nebyla nalezena v systému.
    Nakoupil jsem v jiném obchodě.

• Byl jsem rád, že jsme produkt mohli koupit přímo od výrobce, i když to nyní byl dost komplikovaný proces. Nefungovaly dobře internetové stránky, a proto nešlo objednávku dokončit. Nakonec se ale vše podařilo.
    • Nedostatečně funkční internetové stránky, prvních 14 dní měsíce dubna 2024. Když už zboží bylo skladem, nešlo dokončit objednávku, pořád to po mě chtělo opravit telefonní číslo. To ale úspěšně opravit nešlo. Po této době, tedy v druhé polovině dubna, pak vše začalo fungovat, proto jsem mohl objednávku dokončit.

• Velký výběr

Objednával jsem Samsung S23 ve slevové akci. E-shop mi potvrdil vytvoření objednávky, ale platba přes banku neprošla. Druhý den ráno jsem psal na helpdesk, protože email s informacemi o objednávce nedorazily. Tam mi bylo řečeno, že objednávka byla zrušena, není možné ji obnovit a zboží musím objednat znovu (bez slevy). Nyní mi přišel email, že objednávka byla po týdnu zrušena, protoze nebyla zaplacena. :(

• Vše OK dobrá komunikace a cena!
    • Příjemné zde nakupovat!
    • Nic jsem nenašel!

Vše OK dobrá komunikace a supr obchod!

Dobrý den, Bogo,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení a vyřízením Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás.

Samsung péče o zákazníky

Jak již jsem psal v předchozím dotazníku : 1/ telefon jsem potřeboval rychle ve čtvrtek 11.4.2024 a celý den nešel eshop 2/ později odpoledne eshop naběhl, zboží jsem objednal 3/ netušil jsem, že v dnešní době budu na dodání dle prvotních informací čekat několik dní 4/ kdybych si vše objednal dne poté někde jinde, tak mám zboží o několik tisíc levnější a ještě dostal sluchátka jako dárek a zboží měl ihned

Reakce obchodu Samsung.cz

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vaše další nákupy. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás.

• Všechno v pořádku
    • Spokojenost
    • Rychle dodání

Jsem spokojená, všechno perfektní

Dobrý den, Terko,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojená s rychlostí doručení své objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme zde, abychom Vám vždy poskytli nejlepší možný servis.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo byste chtěla další informace o našich novinkách či speciálních akcích, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Můžeme Vám nějak jinak ještě dnes pomoci?

• Velice rychlá komunuikace
    • Přehledný eshop

Dobrý den, Davide,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme nadšeni, že jste spokojen s přehledností naší stránky i komunikací obchodu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom Vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

Rádi bychom Vás upozornili na možnost registrace do věrnostního programu Samsung Rewards, který umožňuje získávání a uplatňování bodů za nákupy produktů Samsung v eshopu samsung.cz (https://www.samsung.com/cz/rewards/). Věříme, že naleznete další produkty, které Vám přinesou radost a uspokojení.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás. Děkujeme za Vaši důvěru v Samsung a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Samsung péče o zákazníky

• Jsem spokojená, zboží bylo skladem, doručeno mi bylo hned v den objednání. Dorazilo v pořádku. Je to dárek, takže ještě čeká ne svůj čas.

Dobrý den, paní Baro,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority.

Věříme, že dárek udělá radost bude pro obdarovaného spolehlivým pomocníkem i dobrým společníkem. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo budete potřebovat pomoc s nastavením Vašeho výrobku, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Samsung péče o zákazníky

Objednané zboží bylo zdarma,rychle a v pořádku doručeno na mou adresu

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení i bezplatnou dopravou Vaší objednávky.

Spokojenost zákazníka je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Samsung.cz

Borisi, děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání našich produktů. V Samsungu si velmi ceníme Vaší důvěry a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat naše služby, abychom Vám i nadále poskytovali nejlepší možný zážitek.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

Výběr zboží, rychlost dodání, bezproblémová komunikace, výhodné slevy + program rewards bodů.

Dobrý den, Lenko,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojená s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil maximálně těžit z Vašich nákupů, kde za každý nákup získáváte body, jež můžete využít pro získání slev a exkluzivních nabídek. Pro další informace o tom, jak můžete využívat body a jaké konkrétní výhody můžete získat, prosím, navštivte náš odkaz na https://www.samsung.com/cz/rewards/. Zde najdete podrobného průvodce, jak si můžete body vyžádat a uplatnit.

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc s využíváním vašich bodů, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom se ujistili, že Vaše zkušenosti s našimi produkty a službami budou nadále bezchybné.

Děkujeme Vám za důvěru v Samsung a těšíme se na Vaše další nákupy.

• Porušování Obchodních podmínek
    • Neprofesionální komunikace
    • Neschopnost řešit, natož vyřešit Samsungem způsobenou komplikaci
    • Arogance

Po zakoupení a úhradě ceny TV v eshopu (podle Obchodních podmínek Samsungu, bod 6.4, títmo přešla do mého vlastnictví), mi po třech dnech Samsung oznámil smskou, že pro mě TV nemá a mou televizi mi (zatím?) nedodá.
    Komunikace Zákaznickéh centra je neprofesionální a nekompetentní. Dodnes mi nevysvětlili jak je možné, že mi prodali neexistující TV, a nenabídli mi řešení. V tuto chvíli nemám ani TV ani peníze.

Dobrá cen (Akce) , komunikace

Dobrý den Pavle,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenou našich produktů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme zde, abychom Vám vždy poskytli nejlepší možný servis.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo byste chtěl další informace o našich novinkách či speciálních akcích, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Můžeme Vám nějak jinak ještě dnes pomoci?

• Slevy body

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil maximálně těžit z Vašich nákupů, kde za každý nákup získáváte body, jež můžete využít pro získání slev a exkluzivních nabídek.

Děkujeme Vám za důvěru v Samsung a těšíme se na Vaše další nákupy.

Samsung péče o zákazníky

Super výrobky a popis či srovnání, doporučuji si počkat na nějakou akci pro nákup, dávají dost často a vyplatí se.

Dobrý den Vojtěchu,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a kvalitou našich produktů.

Počkat si na vhodnou akci pro nákup se určitě vyplatí. Do budoucna doporučujeme sledovat naše webové stránky https://www.samsung.com/cz/, kde pravidelně informujeme o nových akcích a speciálních nabídkách.

Můžeme Vám s něčím ještě dále pomoci nebo Vám poskytnout více informací o našich produktech?

Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• lziva cena na Heureka

i presto, ze byla cena propagovana na Heureka 1992, bylo mozno koupit pouze za 2490.

Reakce obchodu Samsung.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že došlo k nedorozumění ohledně ceny našeho produktu. Vaše spokojenost je pro nás skutečnou prioritou a jsme připraveni se věnovat vyřešení této situace co nejdříve. Rádi bychom se dozvěděli více detailů o Vaší situaci. Můžete nám, prosím, zaslat konkrétnější informace na [email protected] o tom, kdy a kde k nákupu došlo? Je tu ještě něco, s čím bychom Vám mohli pomoci?

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši odpověď, abychom mohli společně najít nejlepší řešení.

Vše OK

Dobrý den Milane,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami. Rádi bychom se zeptali, zda byste potřeboval další informace k některým z našich produktů nebo služeb. Jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoli další pomoc.

Děkujeme Vám,