Dobrá komunikace. Umí poradit laikovi jako jsem já. Byl to už můj druhý nákup a plánuji další. Čekám na naskladnění zboží. Mají moji plnou důvěru.

• Výborná komunikace eshopu

• super cena
    • dobré dodání

• Nabízí velmi kvalitní zboží za super ceny,hifistův ráj

• Kvalita

Nemohu hodnotit zboží, když mi po 6 dnech nebylo ještě ani odesláno.‍♂️

Reakce obchodu Salony Denon

děkujeme za zpětnou vazbu. U Vaší objednávky je uvedeno "Odeslání do 2-5 pracovních dní". Vzhledem k tomu, že objednávka obsahovala více produktů, museli jsme ji nejprve zkompletovat (bylo potřeba přeskladnění) a byla odeslána 5. pracovní den po objednání (tedy shodně s tím, co je v objednávce uvedeno). Pokud na objednávku spěcháte, vždy máte možnost se s námi spojit a mohli bychom najít řešení - např. objednávku rozdělit na více částí. Každopádně kompletní objednávka je již na cestě k Vám a věřím, že budete již pouze spokojen. Přeji hezký den.

B. Sýkora, Denon Store

Fajn sortiment. Tváří se jako prémiový obchod, ale v okamžiku reklamace je přístup k zákazníkovi a vyřízení reklamace možná horší, než když kupujete a reklamujete nějakou masovku za pár šupů, jako vysavač nebo něco podobného. V tu chvíli nic speciálního nečekejte. Žádný adekvátní způsob vyřízení reklamace. Hezky čekejte zákonnou lhůtu. Tady už nakupovat velmi pravděpodobně nebudu.

Dobrý den, pane Elznici,

děkujeme za zpětnou vazbu. Přístup personálu prodejny bych naopak hodnotil jako nadstandardní, před přijetím zboží k reklamaci se Vám kolegové snažili pomoci, aby byl problém se zbožím vyřešen a nemuselo tak putovat do servisu. Vzhledem k prokázané závadě je ale potřeba odborný zásah. Mrzí nás, že nejste s postupem reklamace spokojen, ale personál prodejny se musí v těchto situacích řídit danými pravidly. Věřím, že nebudete muset čekat celou zákonnou lhůtu a že zboží budete mít k dispozici co nejdříve. A že i pro příští nákup si nakonec vyberete naši prodejnu. :) Přeji hezký den.

Vše OK

• Rychlost vyřízení objednávky

• Profesionalni jednani
    • Prikladna odbornost

• produkt nebyl s žádnou slevou, přestože se jednalo o vystavovaný kus (bylo avizováno) přitom doručen ušpinění a s povrchovými oděrkami
    • dodán pomuchlaný a ušpiněný návod k použití

Nakupuji v e-shopech již mnoho let, ale aby někdy někdo řešil moji objednávku 2 minuty po odkliknutí “odeslat”, to se mi stalo poprvé…
    vážně - perfektní komunikace, superrychlé dodání velmi kvalitního CD přehrávače. Jinde už audio kupovat nebudu

zbožím je sice bylo doručeno, ale původně jsem si ho měl vyzvednout V Westfieldu Chodov. Tam jsem přišel po práci , kolem 18 a přestože otvírací doba je do 21:00 nikdo v obchodě nebyl cca 3 čtvrtě hodiny jsem postával kolem obchodu a nic. Napsal jsem vám email kde jsem vyjádřil že se mi to to nelíbí. Za cca 0,5 hod. co mi ozval pracovník, který byl na jídle. Ceduli s upozorněním, že se vrátí hned jsem neviděl i přesto že mi následně v telefonátu řekl, že tam byla. pán se nabídl, že mi objednané zboží zašle, což udělal, a ocenil jsem to, ale k mému údivu bylo zboží o něco dražší, cirka 300 Kč možná více, což myslím, že bylo dopravné. Přijde mi to absurdní, Když zákazníka necháte čekat a pak mu na účtujete dopravné… Není to OK. A proto váš obchod nikomu nedoporučím.

Dobrý den, pane Hodane,

ještě jednou se omlouváme, že jste musel čekat před zavřenou prodejnou. Ceduli s upozorněním dáváme do výlohy a snažíme se, aby byla co nejlépe vidět. Ale jak jste sám napsal, situace byla poté vysvětlena a nalezeno pro Vás uspokojivé řešení - zboží jsme druhý den odeslali na Vámi uvedenou adresu.

Jsme rádi za každou konstruktivní kritiku od našich zákazníků. Nemůžeme však akceptovat nepravdivé informace, které nás poškozují. Objednávka byla na zboží v hodnotě 4438 Kč a dobírka byla vystavena na stejnou částku. K tomu samozřejmě máme k dispozici úplnou dokumentaci (potvrzení objednávky, fakturu, objednávku svozu v systému PPL, povrzení o doručení zboží). Vzhledem k výše zmíněnému se poprvé obrátíme na Heureku v souladu se čl. 3.2. Pravidel odpovědnosti za obsah recenzí a příspěvků vložených uživateli nákupní galerie Heureka.cz. Děkujeme za pochopení.

• - Hodně rychlé vyřízení objednávky
    • - Doručené veškeré příslušné dokumentace
    • - Výrobek byl doručen v pořádku bez poškození
    • - Byl o dost levnější než u konkurence
    • - Jedná se o velice kvalitní výrobek
    • Nevím o žádné

Kdyby byl tak kvalitní přístup a rychlé vyřízení objednávky jako tady, byl by život o něco radostnější. :)

Balík dobře zabalený.
    Rychlé jednání, dobrá komunikace s obchodem.

• Jo, bylo to fajn.
    • Zatím nic.

Cena, rychlost doručení .

• Ľahko dostupná kamenná predajňa

• Slíbili dodání za 4 dni, zboží přišlo za 2 dni. Prostě se s tím nepárali. velký palec nahoru.