• Osobní přístup, velmi milé, když se vám osobně ozvou a potvrdí objednávku, není to jen jako robot a automat. Moc se mi to líbí- že by první hvězdičky k návratu k lidství?

• Dobrá cena, bezproblémové a rychlé doručení.

Příjemné ceny a rýchlost dodání

Dobrá komunikace a rychlost dodání.

Veliký výběr, přívětivé ceny a rychlé dodání

Zboží bylo doručeno v pořádku a komunikace s obchodem perfektní.Děkuji

eshop neumoznoval vsechny varianty nakupu ale telefonicky dle domluvy se upresnilo ..

• Zboží bylo objednáno někdy asi ve středu... teď si to moc nepamatuji, protože tuto odpověď píšu později. Každopádně jsem to objednal asi ve středu, a čekal jsem, že nejdříve v pondělí zásilka dorazí. Zboží přišlo v pátek, naprosto rychlé doručení, komunikace i balení.
    Doporučuji všem alespoň vyzkoušet:)

• seriózní jednání, rychlost, zásilka bezpečně zabalena - doručena v pořádku

29.3.2021 ve 21:41 jsem objednal zboží, které mělo být skladem za druhou nejlevnější cenu mezi prověřenými obchody přes heureku. Přišlo potvrzení objednávky do e-mailu. Druhý den z obchodu volali, že poslední pračku si někdo objednal už v 17:00 hodin a že do 2-3 dnů budou opět skladem. Pračku ani po 7 dnech neměli. Zrušil jsem objednávku a pračku koupil výrazně dráž z velkého obchodu. Ti ji dodali hned druhý den, včetně montáže a odvozu staré nefunkční.

Reakce obchodu RZtechnic.cz

Zákazníkovi se samozřejmě omlouváme, ale v tomto tzv. covidovém období doporučujeme všem zákazníkům před provedením vlastní objednávky zavolat na infolinku a raději se telefonicky předem informovat o aktuální dostupnosti zboží. Zaznamenáváme enormní prodej a skladové zásoby nemusí vždy přesně korespondovat s údajem na webu. Děkujeme za pochopení.

• Dobrá komunikace
    • Rychlé dodání zboží

Rychlé jednání, doprava pro Pražáky je zvýhodněná.

• Rychlá reakce na objednávku, komunikace a do 2 dnů zboží doručeno dle dohody.

Standard

• Rychlost,vše v pořádku

• Široká nabídka zboží, rychlé dodání, možnost osobního vyzvednutí v Zásilovně.

• skvělá komunikace
    • nejlepší cena na Internetu