• výběr zboží (4)
  • nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 2 týdny

Zboží bylo dle obchodu skladem, potvrdili odeslání v úterý a v úterý přišla zpráva, že zboží se již neprodává.

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 2 týdny

Zboží za výbornou cenu, rychlé doručení, bezchybná komunikace.

Děkujeme. :-)

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• měli to co jsem hledala
    • ceny
    • delší doba dodání u zboží skladem

první nákup, vše ok

Reakce obchodu Rychlá dodávka

Bohužel delší doba dodání byla způsobena tím, že jsme v tom termínu dokončovali inventuru a zboží se začalo chystat na odeslání až opravdu od 7.1., jak bylo uvedeno na stránkách e-shopu.

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• Dobré jednaní , rychlá dodávka.

To nás těší!

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• Rychlé dodání velmi přijatelné ceny zboží....

S obchodem jsem velmi spokojen , mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• rychlé jednání, rychlá dodávka
    • nezjištěny

Děkujeme.:-)

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• Dodávka zboží v pořádku.
    • Škoda že chybí jakákoliv komunikace ze strany prodejce a informace o přijaté platbě předem a o odeslání zboží.

Reakce obchodu Rychlá dodávka

Dobrý den, maily o odeslání zboží se odesílají automaticky. Plus informaci posílá i dopravce. Pokud informace nedošla, je možné, že nebyl zadán správně mail, případně se může stát, že se mail objeví v hromadných zprávách či ve spamech.
    Pěkný den. :-)

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

• Dobrá komunikace a rychlé dodání.

Nevím

• Rychlost a komunikace

Velice vstřícné jednání

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

Zboží dorazilo poškozené, takže jsme ho hned vrátili dopravci. Od té doby mi dvakrát přišla zpráva od dopravce, že nové zboží doručí, ale nikdo se neozval. Až když jsem se ozvala já, tak tvrdil, že to je stále ta poškozená zásilka. Takže pořád nic nemáme a objednávka je zaplacená předem. :-(

Reakce obchodu Rychlá dodávka

Dobrý den, zboží vám bylo zasláno nové, bohužel od dopravce máme zprávu, že příjemce nebyl zastižen na adrese.

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 3 týdny

bezproblémová komunikace s obchodem, zboží dorazilo v pořádku

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 1 měsícem

Vše proběhlo v naprostém pořádku.doporučuji

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 1 měsícem

Špatná zkušenost: Jeden den nezvedají telefon, na e-maily prakticky neodpovídají. Žádný info e-mail ohledně stavu objednávky. Ale dobře, byly Vánoce, mohli být zahlceni. Ale když mi měli zboží přivézt (TopTrans), ihned jsem zavolal řidiči, že budu doma po 13:00, řekl, že je to moc pozdě. Navrhl pondělí opět v pracovní hodiny. Řekl jsem, že si tedy dovolenou na převzetí brát nebudu. Mlčení, bez známek situaci vyřešit. Objednávku jsem zrušil, koupím si to jinde.

Reakce obchodu Rychlá dodávka

Vzniklá situace nás mrzí, ale bohužel to není naše chyba. Na internetových stránkách, i na sociálních sitích bylo uvedeno, že je firma přes svátky zavřená. A začíná se fungovat od 7.1. Upozorňovali jsme zákazníky na to, aby zvážili objednání, jelikož budeme odesílat opravdu až po Novém roce a po inventuře. Proto jsme logicky nemohli zvedat telefony a reagovat na maily. Nicméně váš balík jsme i přesto odeslali v týdnu, kdy jsme prováděli inventuru zboží.
    Co se týče předání zboží, je už věc druhá. To vyřizuje Toptrans a je to v jejich kompetenci.

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 1 měsícem

• Dobrá a rychlá reakce na objednávku.

• Poslaly co jsem obednal
  • nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 2 měsíci

• Velmi rychlé dodání, vše bez problémů.

vynikající vřele všem doporučuji

za mě OK

• nakoupil v obchodě Rychlá dodávka před 2 měsíci

• Uvádějí zboží skladem, ale nemají ho
    • Když jsem se podivil, že si nemůžu druhý den zboží vyzvednout, dostal jsem pouze arogantní odpověď
    • Nikdo to dodnes neopravil a stále mají skladem a to celý sortiment tohoto zboží

Jsem už vyloženě vysazený na eshopy, které se snaží podvádět zákazníka tím, že hlásají SKLADEM! Na tomto eshopu se vás ani nikdo nesnaží upozornit, že SKLADEM znamená skladem u dodavatele. A pak se vás snaží ještě uplácet nějakou slevou za recenzi. Už dlouho jsem se nesetkal s takovým jednáním. Recenze níže neodpovídají chování eshopu. Za mě odpad a už nikdy více. Amatéři a podvodníci!

Reakce obchodu Rychlá dodávka

Mrzí nás váš názor! Jsme e-shop, který funguje na českém i slovenském trhu pěknou řádku let, dokonce jsme každoročně zařazeni do soutěže E-shop roku. Proto nás mrzí vaše nařčení o amatérech a podvodnících.
    Většinu zboží skladem máme, jak uvádíme. Můžete se dojet osobně přesvědčit do našeho velkoskladu. :-) Může se však stát, že se zboží vyprodá, případně má dodavatel výpadek. To se ale stává běžně ve všech firmách.
    Naše firma žádné slevy za recenze nenabízí, už tak máme velmi nízké ceny.