• rychlost a ochota personálu.pohotová komunikace ohledně objednávky

Spokojenost

Výborný obchod, rychlé vyřízení a doručení objednávky.

Rychlý, spolehlivý

• Skvělá komunikace

Neměli vše z mé objednávky v top stavu, prodejce ale volal, omluvil se a o všem informoval. Domluvili jsme se na uprave objednavky. Super komunikace. Tak by to melo vypadat. Fer jednani.

• Skvělé nakupování, obchod je výborně zásobený. Večer jsem objednal a druhý den dopoledne vyzvedl. Nakupuji zde opakovaně

Rychlé dodání, absolutní spokojenosti,dokonce jsem obdržela několik vzorků krmiva zdarma

• Nákup z pohodlí domova.

• večer objednám, dopoledne hned vyzvednu,

• Velmi rychlé vyřízení

super kramek,super jednani.

Jako vzdy rychle dodani a zboží v pohodičce ,rád zde nakupuju !!!!!doporucuju vsem

• rychlost dodání

nic

Obednaval jsem poprvé tak nevím ale jako asi dobrý

Reakce obchodu Rybařův krámek

Děkujeme za Vaši recenzí, akorát škoda, že jste nás ohodnotil ''jako asi dobrý'' plus minus 50%. Objednávku jste odeslal ve 13:52, následující den byla odeslaná k Vám. Navíc v den objednávky jste nás kontaktoval ohledně špatně zvoleného zboží, Vaši chybu jsme obratem napravili. Zboží jste obdržel druhý den od odeslání a pak nás ohodnotíte tak kdyby jsme Vám to poslali za týden a absolutně nereagovali na Vaši prosbu!?
    S pozdravem, Tým Rybářův krámek

Velký výběr produktů
    Skvělé ceny
    Rychlé dodání
    Dárek k objednávce

• Rychlost dodání stojanu

Zboží za nejlepší ceny a rychlost dodání.

objednával jsem v sobotu aby stihl stolek který je skladem přijít v úterý ale bohužel V pondělí do telefonu mi pán řekl že dopolední svoz je už pryč a že to odejde odpoledne nic méně odešlo až v úterý.

Reakce obchodu Rybařův krámek

Děkujeme za Vaši recenzí, která bohužel není úplně pravdivá. Zboží jste objednal v sobotu a v pondělí jsme spolu mluvili ohledně doručení. Byl jste taky upozorněn na to, že doručení proběhne ve středu a s tím jste souhlasil. Zboží k Vám dorazilo ve středu, tak kde je podle Vás problém? S pozdravem, Tým Rybářův krámek

• super