- nedodržení termínu dodání
    - nulová komunikace se zákazníkem

Dobrý den pane Jirásek.
    objednávku jste udělal 18.10. ve 20.31 h. večer a 19.10. vám přišel mail, že se objednávka vyřizuje (možná ho máte ve spamu). 25.10. byla odeslána.
    V popisu u výrobku je napsáno - doručíme za 2- 5 dní (pracovních). Vše jsem tedy dodrželi a v tomto případě je vaše negativní recenze neoprávněná.
    s pozdravem team RVC

• tovar mi nebol zatiaľ doručený, tak nemôžem hodnotiť

Dobrý den pane Dubnický.
    Vaši objednávku jsme přijali 29.6. Nevěděl jste si rady s platební bránou a tak jste chtěl změnit platbu na "Převodem". To jsme hned udělali, ale peníze od vás přišly AŽ 4.7. , pak nasledují dva svátky 5.7. a 6.7.
    pak naše expediční odd. má 2 dny dovolenou, pak je víkend. V pondělí 11.7. bude vaše objednávka expedována. Tak jak jsme vám psali už do mailu.

• špatná komunikace
    • po týdnu zboží ještě neodesláno

Zatím velké zklamání. Než mi obchod potvrdil registraci trvalo to týden (2 x urgováno), pak jsem objednal, zaplatil, utekl další týden a zboží ještě nebylo obchodem ani odesláno ...
    Komunikace nulová. Nemůžu doporučit.

• 18.10.jsem objednala dvoje kalhoty u obou bylo, že jsou skladem, dnes je 26.10. a zatím mi nic nepřišlo

Reakce obchodu RVC.cz

balíček máte na balíkovně. Stačí si ho tam vyzvednout. Mrzí nás tato negativní recenze, která není oprávněná. S pozdravem RVC.

• Zruseno obchodem - nejsou skutecne zásoby. Boty jsem nevidel. Ale prodavaji se po tydnu dál za vyssi cenu.

Nejaou skutečne zasoby. Ani po tydnu eshop neprestane zobrazovat boty ktere jsem si objednal s moji velikosti. Jen je zdrazili.

Dobrý den pane Pustina.
    Vaši objednávku jsme přijali 28.12.20 a ještě ten den jsem vám psal mail, že boty se právě prodaly. Vy jste odpověděl - proč se dál nabízí. Já jsem vám vysvětlil, že po stornu vaši objednávky se pár obuvi automaticky znovu připíše na sklad a musí se pak ručně odstranit. Zaměstnanec který to má na starosti byl nemocný, tak pár obuvi Salomon ve vaší velikosti byl odstraněn později, po jeho návratu do práce. Vaše hodnocení se nám zdá v tomto případě přísné a neadekvátní. Navíc jste ho dal 2x.

žádný z udaných rozměrů zboží neodpovídá rozměru uvedenému v tabulce velikostí eshopu. O 9cm kratší nebo delší kalhoty je opravdu rozdíl.

• Poznámka k nákupu je k ničemu, prodejce ji absolutně nerespektuje

Bohužel jsem dostala pouze jeden objednaný výrobek. Vůbec jsem nedostala informaci o tom, že druhé objednané zboží nemají a platila jsem poštovné 150kč!

Reakce obchodu RVC.cz

Děkujeme Vám za reakci, Vaši objednávku jsme přijali 16.2. a hned jsme vam volali, že druhý kus zboží (plavky) již nemáme. 2 x jsme se nedovolali a tak jsme Vám balík ( s termoprádlem) poslali... tak aby jste měla část zboží včas.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Obchod funguje jak má po vrácení zboží jsem rychle obdržel peníze zpět.

Od této firmy mám z kamenných obchodů už 3 bundy a jednu z nich už mnoho let a pořád je perfektně funkční. O to větší bylo moje zklamání, když mi z eshopu výrobce poslali bundu s absolutně nefunkčním zipem.