• dobrá komunikace s obchodem
    • velmi rychlé doručení
    • kvalitní zabalení

• RYCHLE A BEZ PROBLÉMŮ

Rozumné ceny, rychlé doručení

• rychle a spolehlivě

• rychle vyresene
    • dobre zabalene

super

Celkově jsem byl s nákupem spokojen. Mojí individuální výhodou byla možnost vyzvednutí nedaleko mého bydliště a s tím spojená rychlost od objednávky po vyzvednutí - ráno jsem produkt objednal a večer téhož dne jsem si ho vyzvedl. Kvalita výdejního místa pro mě nebyla podstatná, vyzvedl jsem si objednávku v podstatě ve skladu.
    Drobným nedostatkem byla nefunkční úhrada přímým linkem z obchodu přes Českou spořitelnu, musel jsem použít úhradu samostatným přihlášením do internetového bankovnictví.

• Super rychlé odeslání objednávky. Ještě v den objednání byla odeslána.

Bohužel v tomto případě je to dost kontraproduktivní vzhledem k přepravě, kterou je společnost In Time, už jen její název je skutečným výsměchem. Na čas nedorucuji nic, vůbec nejhorsi přepravci. Jiz 2.spatna zkušenost mě s nimi potkala. Přijde avizo o doručení během dnešního dne mezi 14-17 hod, pan vám vola v 18hod bez jakéhokoli vysvětlení zpoždění, ze jako je tady a at si pro to přijdu. Doma jsem nebyla a řekla mu, ze jsem tam čekala od 14-17. A poprosila, ať přijede zítra do 15:30. Načež druhy den nic, tentokrat nikdo ani nezavolal. Třetí den jsem pánovi volala v 8:30, bylo slyšet, ze jsem ho vzbudila a tak mi tedy řekl, ze mi to dnes hodí, ze toho ma min... No tak tady to máme, pokud řidiči In Time zacinaji s rozvazkou balíku někdy po 9hod, pak se nedivím, ze nestíhají...
    Kram tedy super rychlý, přepravce to kazi.

vše ok rychlé jednání i doručení

• Majitel využil náhodné cesty do mého bydliště, aby mě helmu přivezl a ponechal mě čas na řádné odzkoušení

Za největší výhodu obchodu považuji ochotu vyjít zákazníkům vstříc

• Ochotní při telefonickém kontaktu, i když jsem měl objednanou pouze drobnost.

• Rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny, nicméně zboží zatím nedorazilo chybou dopravce.
    • Špatný výběr dopravce
    • IN TIME - nespolehlivé, neúplné služby, nezájem zboží zákazníkovi doručit

Skvělý obchod, výborné ceny. Celkový dojem však kazí špatný výběr dopravce - In Time, to je tragédie. Zboží nedoručeno a není zájem zboží doručit.... Při doručování bylo avizováno, že je možné platit kartou nebo v hotovosti. Při prvním pokusu o doručení neměl kurýr platební terminál a nepřijal ani hotovost, že nemá nazpět... Sdělil, že přijede odpoledne, což neučinil. Druhý pokus se nekonal, kurýr sdělil, že do půl hodiny přijede, opět nepřijel a po opakovaném kontaktování sdělil, že ho to nezajímá, nestíhá a nedojede....

Reakce obchodu Růžové brýle

Dobrý den, Markéto,
    děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že byly problémy s doručením a omlouváme se za ně. Přepravce nás ujistil, že to bylo selhání jednotlivce ve vašem regionu.
    Marek z Ruzovebryle.com

• úroveň komunikace

Reakce obchodu Růžové brýle

Dobrý den Oldřichu,
    moc děkujeme za recenzi. Potěšila nás.
    Marek z Ruzovebryle.com

• Operativní řešení, komunikace, cena.
    • Nepravidelná doba výdeje ve výdejním místě. Nutná domluva předem.

Seriozní eshop s nízkými cenami.

rychlost

• nízká cena

• Rychlé jednání, dobré cenydodsvab
    • Dodávání do vydejen

Stránky obchodu jsou přehledné, zboží přišlo rychle, pečlivě zabalené, žádný problém.

• rychlost dodání, komunikace, přehlednost e-shopu