• Výběr, komunikace, rychlost doručení.

• Super přístup a rychle zpracování objednavky

Objednané zboží přišlo rychle a v pořádku,akorát si myslím, že při objednávce za 4500korun by mělo být poštovné a balné zdarma.

• Rychlost! Zboží skladem je pravdu skladem. Sice posílají ze Slovenska, ale objednal jsem v úterý odpoledne, ve středu odeslali a ve čtvrtek kolem 10h.to bylo u mě v Karlových Varech.

• Kvalitní zboží

• rychlé perfektní jednání

Při nákupu přes e-shop jsem měla specifické požadavky, komunikace byla rychlá a srozumitelná a vše se vyřešilo bezproblémově.

• Rychle, uzasne, perfektni komunikace

• Velmi dobré.

• Spolehlivá dodávka kvalitního zboží za slušnou cenu.
    • Ne úplně nejrychlejší dodání zboží za 160 Kč, zásilková firma se paradoxně jmenuje InTime...

Komplikací zřejmě je, že zboží jde od prodejce do Česka z Bratislavy. Prodejce písemně slíbil dodat zboží do 9.5., ale kdybych si pro zásilku nedojel 10.5. autem 40 km v páteční pražské dopravní odpolední špičce z jednoho okraje Prahy na druhý do sídla kurýrní firmy InTime do Zdib, tak by mi bylo zboží doručeno až v pondělí 13.5., protože kurýr prý zapomněl moji zásilku naložit. Dle sms doručené v pátek odpoledne 10.5. mi nebude předem ohlášená (den předem 9.5.) zásilka doručena z kapacitních důvodů. Což nepotěší, když si uděláte čas a čekáte doma.

Reakce obchodu RunningPro.cz

Dobrý deň, je nám to ľúto, ale bohužiaľ nevieme ovplyvniť kvalitu služieb poskytovateľa prepravných služieb. Výmena nepomôže, to už sme skúšali. Záleží to na ľuďoch, ako vo všetkom. S pozdravom, RunningPro

• Široký sortiment kvalitního běžeckého vybavení
    • Velmi dobrá komunikace, vstřícnost a ochota

• prezentace zboží
    • osobně by mi vyhovovala obšírnější komunikace

Všechno proběhlo bez problémů, jedinou komplikací bylo, že díky vánočním svátkům došlo k doručení zboží až v lednu.

• rychlost dodání
  • Vše perfektní!

• Posláno perfektně načasováno na objednaný den doručení. Dokonce byla možná i dohoda ohledně posunutí času doručení dle potřeby s řidičem.

Dlouhá doba od objednávky aniž bych dostal informace, co se děje. zboží bylo objednáno k narozeninám a uplynulo 10 dnu a až teď přišla info o distribuci zboží

• Dobrá zkušenost.

Spokojenost, kvalitní zboží.