Zboží naprosto v pořádku. Rychlá expedice zboží. Doporučuji.

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme Vám za vaše kladně hodnocení a recenzi. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

• Prvni nakup a spokojenost

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete :-)

Hezký jarní den přeji,

www.runfit.cz

• dlouhá dodací doba,zboží doposud nemám !!!

Absolutně nedoporučuji, na zboží čekám již 3 týdny !

Reakce obchodu runfit.cz

velmi nás mrzí, že Vám objednané zboží ještě nedorazilo. Ale pokud zboží nemáme na skladě, při objednávce jste vždy upozorněn, jak dlouho nám toto zboží bude trvat objednat a doručit k Vám. U některých kousků oblečení i bot je delší objednací lhůta (až 14 dní), jelikož zboží je dodáváno z centrálního skladu. Samozřejmě se o stavu Vaši objednávky můžete informovat na naši infolince nebo e-mailem. Mrzí nás způsobené komplikace.

Hezký den,

www.runfit.cz

Velice seriozní e-shop , zboží bylo dodáno ve velmi krátké době , vzorně zabaleno a v naprostém pořádku.Můžu jen doporučit!

Dobrý den Dano,

jsme velice potěšeni, že jste se službami našeho e-shopu spokojená. Děkujeme Vám za výbornou recenzi. Těšíme se na vaši příští návštěvu :-)

Krásný den přeji,

www.runfit.cz

jsou ochotní , férový a flexibilní..! za přijatelné ceny, mají i to, co jinde není..!

Dobrý den Dalibore,

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete :-)

Pěkný den přeji,

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Ve slevě i položky na objednávku
    • Levná doprava na zásilkovnu
    • Možnost vrácení dárků za více než 14 dní
    • Možnost oddálit odeslání v případě, že jste například v zahraničí

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete!

Pěkný den přeji,

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení a recenzi. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete!

www.runfit.cz

Jsem velice spokojená, vždy mi bylo zboží doručeno v pořádku

Dobrý den Jano,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete.

www.runfit.cz

• Můžete si vybrat kdy chcete aby zboží došlo super

• Rychle, bez problémů.

Dobrý den Tino,

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Vždy se snažíme pro zákazníka udělat maximum. Věříme, že si u nás opět brzy něco hezkého vyberete!

Hezký podzimní den přeji,

www.runfit.cz

• nejlepší cena za kvalitní zboží

Obchůdek OK, hodně zboží za příjemné ceny, ale sportovní prádlo mi bohužel bylo malé, takže zboží bylo vráceno a vzápětí bez problémů vrácena i platba.

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme Vám za vaši kladnou recenzi a hodnocení. Jsme rádi, když je náš zákazník spokojený. Věříme, že si u nás brzy opět něco hezkého vyberete!

www.runfit.cz

• Můžeš napsat kdy chceš zboží obdržet

Dobrý den Paajo,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami, vždy se pro zákazníky snažíme dělat maximum. Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

www.runfit.cz

Zboží dorazilo v pořádku,pečlivě zabalené.Odpovídá obrázku a popisu.Dodání proběhlo ve velmi rychle.

Dobrý den Marcelo,

jsme velice rádi za Vaši kladnou recenzi a hodnocení. Těší nás, že ste s dodaným zbožím spokojena. Doufáme, že nás opět brzy navštívíte a něco hezkého si vyberete!

www.runfit.cz

• Můžete napsat kdy chcete zboží poslat

Reakce obchodu runfit.cz

velice nás těší, že jste spokojen s našimi službami. Vždy se snažíme pro zákazníka dělat maximum. Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu a za Vaši skvělou recenzi.

• Doručení přes poštomat

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme za hodnocení a doporučení našeho obchodu. Doufáme, že k nám opět brzy zavítáte.

www.runfit.cz

Velmi dobrá komunikace a vstřícnost! Vybral jsem boty, které sedí (což není vždy samozřejmé).

Dobrý den Radku,

děkujeme za kladné hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás byl spokojený a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• přehledné stránky dobrá cena

slušný obchod, přehledné stránky, dobrá cena

Reakce obchodu runfit.cz

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl u nás s nákupem spokojeny. Doufáme, že k nám opět brzy zavítáte.