• Rychlost a komunikativnost

• Mají i velmi neobvyklý sortiment, když neseženete jinde, tady ano.
    • A ještě mají rozumné ceny... :)
    • A ještě mají Asbach Uralt :) :) :)
    • A ten jinde nemají :) :) :)
    • A jsou z Brna (skoro) :) :) :)

Objednal jsem si zboží, které prezentovali, uvedl jsem do poznámek, že požaduji pouze toto zboží a stejně mi poslali něco, co jsem si neobjednal. Nebyli ani schopni mi zavolat a upozornit, že požadované zboží nemají!!!!

• Super ceny
    • Perfektní komunikace
    • Skvělý výběr

Objednávka dorazila od objednání do 3 dnů v pořádku. Jsem spokojená. Je to dárek, takže v pohodě.

Cca 4 pracovní dny po objednání stále nebylo zboží naskladněno (v době objednání měli položky stav skladem), objednávku jsem zrušil a zboží jsem objednal v jiném eShopu.

Rychlé dodání. Velmi dobře zabaleno.

Přehledné stránky, intuitivní objednávkový systém, rychlost dodávky.

I ordered long ago and still have not gotten it or any updates if it's on the way.

• I přes poslání emailu s dotazem na doručení do pátku, nebylo od pondelí možné vyřídit a nebyla poskytnuta ani informace, že není realné tuto objednávku stihnout.

Eshop pomalejší, než ten nejpomalejší. Přeposlání lahve na expediční centrálu 5-x dní, tudíž nepočítejte s objednávkou a dodáním v daném týdnu.
    Na websitech ještě po půlce Února upozornění na dlouhé doručení během vánoc.
    Očividně se tu nikdo nehoní, organizace logistiky z dob krále Klodska,

Rýchlý a dobrou kommunikaci.Doporučuju.

• Rychlost.

Objednávka odeslána dne 13. 1. 2024.
    Oznámení, že zboží je možné vyzvednout došlo dne 23. 1. 2024 (i když dle obchodu bylo skladem), a že toto bude k vyzvednutí 10 pracovních dnů.
    30. 1. 2024 bez jakéhokoliv upozornění při dojezdu na výdejní místo arogantně pracovnicí oznámeno, že již jej prodali někomu jinému a že se jednalo o poslední kus.
    Bez omluvy, bez jakékoliv kompenzace, bez jakékoliv sebereflexe.
    Naštěstí jsem neplatil dopředu.
    Silně nedoporučuji tento obchod.

spokojenost

Zboží přišlo úplně jiné, když jsem se po třech dnech dovolal, tak to zvedla paní a ta měla spousty výmluv a navíc arogantní chování. Vůbec se nedivím, že ze 410 recenzí mají 102 negativních, prostě ostuda !!!
    Tato první a poslední zkušenost mě stála 110,-kč za vrácení zboží.
    Prostě firma z BRNA, je to k blití. !!!

Po dohode cez e-mail, že mi pošlú objednávku aj na Slovensko pri platbe vopred aj s vyšším poštovným, ma ani týždeň po odoslaní objednávky nikto nekontaktoval ani neposlal faktúru na úhradu.

• Komunikace ok.

Vyřízení objednávky zdlouhavé, poněkud komplikované, z nabídky nemusí mít vše, co nabízí. Objednávala jsem poprvé, dost mě to zklamalo. Snad se polepší.

Nebyli schopni dodat objednanou láhev, zrušili objednávku, objednal jsem jinde a druhý den jsem ji měl

S obchodem Rum House mám dlouhodobé dobré zkušenosti . Prakticky nakupuji jen zde a stále je z čeho vybírat. A velké plus je také to že Rum House má velice příznivé ceny pro nakupující.

• zboží nedoručeno