Po 12.ti dnech ještě objednávka nedorazila. Oochod nekomunikuje. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Rucicky.cz

Dobrý den k 1.2 jsem odkoupila e-shop od pana Stráníka.
    Objednávka byla placená a mířená na něho. Za mne e-shop není prozatím v provozu. Kontaktujte ho na mailu: [email protected] a domluvte se přímo s ním.
    Doufám však že na naše stránky nezanevřete, a bude již vše v pořádku.
    S pozdravem nového vedení rucicky.cz

• Hezké zboží
    • Dodací lhůta

Zboží jsem zaplatil na účet dopředu a po 10 dnech ještě nedorazilo. Možná v pondělí.

Reakce obchodu Rucicky.cz

Dobrý den k 1.2 jsem odkoupila e-shop od pana Stráníka.
    Objednávka byla placena mířena na něho. Za mne e-shop není v provozu. Kontaktujte ho na mailu: [email protected]
    S pozdravem nového vedení rucicky.cz
    Víchová Iveta

• Pekne drobnustky, ale nikdy je nedostanets
    • Nikdo nekomunikuje, nereaguje na emaily ani volani, zbozi se nedockate, skoda

Neztracejte cas a mrknete jinam

Od 1.2 jsem novým majitelem tak budu ráda, když na tento e-shop nezanevřete.
    Momentálně vyjednávám s dodavateli ale jakmile bude vše připraveno budu se na Vás těšit.
    Víchová Iveta

• Na objednávku při přes telefonickou a mailovou urgenci vůbec nikdo nereagoval.

Víchová Iveta

• 19. října jsem zboží objednala a do dnešního dne, to je 31.října jsem jej neobdržela

Pokud na zboží nepospícháte, můžete v této firmě objednávat. Pokud spěcháte, raději se poohlédněte jinde.

Víchová Iveta

objednány dvě kabelky, z toho přišla po týdnu jen jedna a druhá snad dorazí do konce týdne

• Krásné zboží
    • Délka dodani

Víchová Iveta

• originální zboží (nic platné když nedorazí)
    • neschopnost
    • nespolehlivost
    • neumí ani zvednout telefon nebo poslat email že se dodání zpozdí nebo tak něco

...jestli zákazníci neumřeli, čekají na zboží dodnes (i na to, které mají "skladem")

Víchová Iveta

• bez reakce na objednávku i na urgovací e-mail

Absolutně nedoporučuji. Objednávka nevyřízena, bez jakéhokoliv e-mailu či info o případném zdržení

Víchová Iveta

• dle odpovědné osoby zboží předali přepravní společnosti, ale zboží nedorazilo
    • po urgenci bylo přislíbeno, že prověří zboží u přepravní společnosti a ještě ten den zboží doručí
    • ani další den zboží nedorazilo
    • žádná odezva na další urgenci

cenově dostupné zboží odpovídající požadované funkcionalitě
    neprofesionální přístup k zákazníkovi
    nedoporučil
    důvod: 12 dní na doručení zásilky je v dnešní době nonsens

Víchová Iveta

• dle obrázků pěkné zboží
    • dodací lhůta

Minulý týden mi bylo sděleno, že chybou se zboží "tvářilo", že je na skladě, ale není a že v pondělí nebo úterý zboží vyskladní. Je úterý 17 hodin, zboží se stále "tváří" jako na skladě, ale žádnou informaci jsem dosud nedostala...

Víchová Iveta

• Velice mne mrzí přístup zástupce obchodu, který přislíbil odeslání zboží do 10 dní. Nejprve se velmi pěkně omluvil, že kus není skladem a musí být zpracován a do deseti dnů zboží odešle. Na druhý email po deseti dnech již nereagoval. Jde čistě o princip. Chtěla jsem udělat radost někomu dárkem, jehož tvorba zase pomáhá jinému. Jsem velice ráda, že jsem zvolila platbu dobírkou a že jsem neposlala peníze na účet:-(