• Dobře specifikované zboží

Velmi dobré - bez připomínek, dobrá komunikace s obchodníkem

Výborná a komunikace a velmi ochotný personál.
    Zboží v supr stavu.
    Vřele rád doporučuji.

• -kvalita
    • -rychlost dodání
    • -komunikace

Krásně zabalené v krabicích obchodu, kola zabalená kvalitně proti poškození. Komunikace výborná. Byl jsem maximálně spokojený. Určitě doporučuji.

• Rychlá reakce prodávajícího, po vytvoření objednávky mě kontaktoval a doporučil odpovídající šrouby ke kolům.
    • Nevím

Doporučil bych

• - Úžasná komunikace a rady ze strany prodávajícího
    • - rychlé dodání a bez problému
    • - našel jsem zde nejlevnější cenu

Jsem naprosto spokojený, málo kdy člověk narazí na tak perfektní jednání

• Cena,rychlost dodání.
    • o žádném nevím

Super obchod.

• Dobre mi poradi a super rychle dodani!!!

111111111!!!!!!!!

Kvalitní, zajímavé zboží za slušné ceny. Byla jsem naprosto spokojená s nákupem, dodávkou i komunikací s prodávajícím spokojena.

• Po telefonu mi ochotně prodejce poradil i s výběrem pneumatik a kola mi odeslali ještě ten den.

Doporučil bych.

• bleskové vyřízení objednávky a odeslání k zákazníkovi.
    • malá zásoba jednotlivého zboží

škoda, že obchod právě vyprodal zboží, které jsem původně chtěl, ale provozovatel mě okamžitě informoval a nabídnul náhradní řešení. Skvěle mi poradil a obědnávku ještě v ten den předal k expedici.
    Určitě doporučuji..

• Hlavní výhodou pro mě je, že si zboží o které mám zájem,vyberu podle svých představ a nemusím nikam jet.

Vše O,K,

• rychlost, cena