• spolehlivost

• Obchod doporucuji, vyborna komunikace a snaha prodejce o co nejrychlejsi dodani a mou spokojenost.

Jsem spokojena jednak s nabídkou produktů pro domácnost, ale také s přístupem k zákazníkovi. Za chybějící položku v nákupním seznamu mi byla tetlefonicky nabídnuta jiná alternativa za stejnou cenu.

• flexibilní a milé jednání

• dostala jsem to co jsem jinde nenašla a přitom jsem mohla nakupovat v pohodlí domova

• rychlost dodání, vše super

• rychlé vyřízení objednávky

• jediná výhoda, která mě napadá, je snad jen to, že měli zboží, které moc e-shopů nenabízí a levnější dopravu
    • část zboží, které jsem si objednal, mělo rok a půl prošlou spotřebu a teprve nyní se tato informace objevila i v jejich e-shopu
    • přestože bylo veškeré zboží uváděno skladem, na zásilku jsem čekal neuvěřitelných 10 dní ... po urgenci bylo odesláno ... a to ještě zdaleka nejsou vánoce
    • nabízí pouze Geis, což je zřejmě nejhorší dopravce v ČR, který lže a nedoručuje tak jak má

Reakce obchodu Rotto.cz

- na webu jsme měli již v textu uvedeno, že zboží je po expirační době.
    - na webu jsou dvě skladovosti, jedna skladem na eshopu a druhá skladem u dodavatele, k těmto skladovostem jsou i vysvětlivky o délce dodacích lhůt.
    - ano nabízíme pouze jednoho dopravce, myslíme si, že takto jsme schopni lépe reagovat na případné poškození zásilek.

Budeme se ovšem snažit zlepšit, aby k takovým nedorozuměním do budoucna již nedocházelo.

Team ROTTO.CZ SHOP

• U zboží které jsem sháněl měli nejlepší cenu a levnou dopravu

První nákup a byl jsem spokojen.

• víc možností platby,zboží přišlo v naprostém pořádku,stránky přehledné
    • delší dodací lhuta

Reakce obchodu Rotto.cz

omlouváme se, eshop prochází momentálně technickými změnami. Budeme se snažit, aby k delším lhůtám docházelo co nejméně.

Team ROTTO.CZ SHOP

• strašně dlouhá dodací doba!!!

Děkujeme za pochopení.

přehlednost a super ceny

Spolehlivý obchod, velmi dobrá komunikace se zákazníkem. Určitě doporučuji.

Velký výběr zboží, skvělé ceny, rychlé dodání

Odmaštovač za studena vytekl,vše bylo mokré

• ..rychlost

• super ceny
    • menší výběr sortimentu

Výhoda je nakupování z pohodlí domova.

Reakce obchodu Rotto.cz

omlouváme se, ale nemůžeme mít všechno. Cca 15 000 produktů nám přijde dostačující. Pokud Vám něco chybí, zkuste nás poptat přes mail.

pohodlí domova,cena

bohužel výrobek je větší a nevejde se do držáku

• Zboží skladem na web.strankach a když vám ho nedodaji v lhůtě,tak vám řeknou,ze nebylo na skladu nebo mají problemi s dorucovaci spolecnosti přitom ho stále nabízejí skladem .

Žádná zodpovědnost k zákazníkovi,zákazník sám musí kontaktovat společnost při sebemenším problému s dodáním zboží.Dodaci doba téměř 14dni na místo 4dnu.

Reakce obchodu Rotto.cz

na webu uvádíme dvojí skladovost, jedná je u nás přímo na eshopu a druhá u dodavatele. Snažíme se zákazníka vždy informovat o aktuálním stavu.

Omlouváme se za vzniklé potíže. budeme se snažit dělat všechno proto, aby k těmto situacím nedocházelo.