• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 1 měsícem

• Slušné zacházení, solidní ceny.

• Velkoobchodní ceny
    • Zvláštní sortiment
  • nakoupil v obchodě Rotto.cz před 1 měsícem

rychlé jednání, zboží dorazilo v pořádku

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 1 měsícem

16.5. byla přijata objednávka a dodnes žádné zboží, už mám hodnotit spokojenost - nákup - ten ale bohužel neproběhl a ani jakákoliv zpráva.

• Neskutečná rychlost - jeden jsem objednala a druhý den jsem zboží obdržela. Zboží bylo přesně dle objednávky.

+Rychlé doručení.
    -Faktura přišla až několik dnů po obdržení

• Ceny nakoupeného sortimentu
    • Cena dopravy
    • Delší termín dodání

Doporučuji vzhledem k tomu že zboží které jsem nakoupila mnoho prodejců nemá,výhody a nevýhody viz výše.Jelikož jsem na zboží nespěchala a nakupovala do zásoby tak mne délka dodání ,,netrápila" jinak za mne ale dlouhé dodání.

Reakce obchodu Rotto.cz

v takovém množství zboží není v naších silách mít zcela vše skladem, spolupracujeme s mnoha dodavateli na kterých jsme závislí, ne všichni mají požadované množství nebo jsou schopni zaslat zboží v co nejkratší době.

Mrzí nás tato situace a budeme se snažit do budoucna, aby se naše služby pořád zrychlovaly.

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

i přes dotaz ,a platbě předem kdy mi bude zboží doručeno-nikdo nekomunikuje a zboží stále nemám

• doprava zdarma

• dlouhá dodací lhůta

Po 10ti dnech od objednání a zaplacení jsem zatím ještě neobdržela zásilku. Minulý týden mi volala paní z obchodu, že jim dodavatel ještě nedodal zboží, mělo být tento týden. Další týden se chýlí ke konci a nic se neděje.

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

Měl jsem prostý dotaz ke své objednávce, nicméně ani po týdnu se mi nikdo z eshopu neozval s odpovědí. Potvrzení o přečtení ovšem odeslali, což mě s##e možná ještě víc. Tohle byl můj první a pravděpodobně i poslední nákup.

Dobré ceny

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

• obchod nemá zcela evidentně plnohodnotný eshop, s čímž se dá žít kdyby :
    • 1) obchod komunikoval
    • 2) měl obchodník zájem dodat zboží

Objednali jsme zboží, u něhož bylo uvedeno dodání 2-3 dny. Je to 10 dní. Nejen že nemáme zboží, ale ani jakoukoli reakci obchodu.

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

• Četli i poznámku k nákupu a vyhověli (poslali tu barevnou variaci, kterou jsem chtela)
  • nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

• Slibují expedicei do 24 hodin a čekatli jsme týden...

Reakce obchodu Rotto.cz

u Vámi objednaného zboží je uvedeno, že je skladem na Eshopu a expedujeme do 24 hodin.
    Bohužel jsme zboží neměli skladem ve Vámi objednaném počtu. Zde bohužel vznikl problém že jsme Vám nedali včas vědět o dalším naskladnění.
    Za nedorozumění se omlouváme.

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

• fy Geis neoznamuje doručení ani mailem, ani telefonem
  • nakoupil v obchodě Rotto.cz před 2 měsíci

Objednávala jsem zboží u vás poprvé a jsem velice spokojená.

• nakoupil v obchodě Rotto.cz před 3 měsíci

Chválím široký výběr zboží a rozumné ceny. Rozbalit zboží ale zabralo spoustu času, a úplně jsem slyšela přírodu plakat. Například dvě roličky igelitových pytlů byly nesmyslně každá zvlášť obalena mnoha vrstvami silné fólie, a takto pečlivě byl zabalen každý kousek zboží. Tento přepečlivý přístup k balení ale mohl být ojedinělý, a s obchodem a zbožím jsem velice spokojena.

Reakce obchodu Rotto.cz

skladníci jsou po nepříjemných zkušenostech s dopravcem naučení, že mají vše důkladně zabalit. Bohužel někdy zapomenou že některé produkty se tak lehce nerozbijí. Ale raději vše mít důkladně zabalené než nějaký produkt rozbitý.

• Rychle a bez problémů.
    • Žádnou nevidím.

Po jedné zkušenosti není co dodat.

• Nízké ceny
    • Velký výběr
    • Doprava zdarma nad 1000Kč
    • Špatná komunikace

Zboží dorazilo kvalitně zabalené během 24h po předání přepravci, bohužel samotné předání proběhlo až po mém dotazu na stav objednávky, který jsem vznesl, neboť se 2 týdny nic nedělo. Pokud spěcháte, raději volte jiný obchod.