• V úterý ráno jsem zboží objednal. Ve středu bylo doručeno.
    • Krásné boty! Vše ok :)

Rychlé dodání, boty+ponožky zdarma :)

Reakce obchodu ROTMAK.cz

Děkujeme velice za Váš nákup. Hezký den.

• Zboží funguje
    • Rychlá dodávka
    • Sluchátka Urbanears byla použitá - balení otevřeno, navíc škaredě (zubatě "přestřižené" pásky na boku krabičky, sluchátka v krabičce pohozená atd.
    • Nejspíše vratka v rámci 14 dnů, které provozovatel bez studu poslal dál do oběhu
    • Prodáváno jako nové zboží, nikde nejmenší zmínka o použití
    • Když jsem to chtěl s provozovatelem řešit, nulová komunikace!!
    • Jediný mail, na který mi bylo odpovězeno, byl ten, kde byly údaje k platbě. - neodpověděl na otázku, proč to již bylo otevřeno, ani na první mail s žádostí o informace o zboží
    • Byl to dárek k vánocům. Psal jsem to i v poznámce u objednávky. Že je to dárek k vánocům, že požaduji bezvadné nové zboží (obchod jsem neznal, tak jsem se rozepsal...), přesto jsem byl takto napálen
    • Ušetřených 80 kč oproti známému eshopu mě vyšlo pěkně draho == UŽ NIKDY VÍC u ROTMAK.cz!!

Rozhodně nedoporučuji. Mě naštěstí poučení stálo jen něco přes 500. Aspoň už vím, že u neověřených eshopů neobjednávat!!

Reakce obchodu ROTMAK.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. O průběhu reklamace Vás budeme informovat na e-mail. Děkuji. Hezký den.

• módní zboží
    • nejedná se o padělky
    • komunikace
    • doprava
    • ochota
    • spolehlivost
    • zboží nebylo stejné jako na obrázku
    • možná i cena v porovnání s cenou v USA

Jeden z mála obchodů, ve kterém najdete moc pěkné boty, které nemá každý blbec ve městě, jelikož se nedají sehnat jejich padělky. Za zboží si připlatíte, ale tak to má být!

Pán prodejce mi rád zodpověděl i na takovou prkotinu, jaká je výška bot, za což mu velice děkuji. Omylem jsem také zaslal objednávku čítající několik X kusů a po rychlém telefonátu se vše vyřídilo a spravilo.

Boty mě došli do 2 pracovních dnů a ihned jsem si je zamiloval, ale zarazilo mne, že vypadají jinak, než na obrázku na stránkách. Pročesal jsem internet a nakonec zjistil, že existuje víc variací (dírkovaná špička a špička bez děr, lesklý a matný odznáček), ale i přesto se jedná o originální pár bot.

Pzn.: V USA stojí ty samé boty v přepočtu okolo 1000 Kč, zde jsem je zakoupil za více než 2 násobnou částku, ale nelituji.

Boty jsou kvalitně šité a poutají pozornost na ulici, takže jsem velice spokojen, jelikož účel byl splněn.

Dávám 80% za doručení jiného výrobku než na obrázku, ale jinak rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu ROTMAK.cz

Děkujeme velice za Váš nákup. Hezký den.

• Rychlá doprava, ochota, parádní zboží
    • trošku vyšší ceny, chybí možnost platby kartou

Doporučuji všem, kteří si potrpí na luxus a modní styl