• Nakupuji zde poprvé

• Rychle vyřízení, poradili mi vhodné varianty

• Kvalita

Máme již durhu židličku Jitro Plus, vždy vše bez problému

Zboží dorazilo v pořádku & rychle. Byla to naše druhá objednávka. První objednávka byly dřevěné židličky k jídelnímu stolu před několika lety pro jednoleťáka :-) Mmch, židličky Alpha + používáme dodnes (nejen pro děti).

• Mají artikl, který jsme potřebovali (rostoucí židlička pro ergonomický posed dítěte). Vše od výběru po objednávku a doručení v pořádku, dobrá komunikace.

• Vynikající komunikace, vysoká odbornost, široká nabídka velice kvalitních produktů

Maximální spokojenost. Majitel e-shopu mi pomohl najít ten nejlepší produkt pro mého syna

Nakoupeno zde podruhé,vše v pořádku

• Rychlé doručení
    • Komunikace s obchodem rychlá a příjemná
    • Kvalita výrobku
    • Balení
    • Návod na montáž by mohl obsahovat upozornění "Pokud jste zakoupili také pultík řiďte se nyní návodem k němu přiloženým" Samozřejmě se dá také říci zákazník si měl nejprve nastudovat oba přiložené dokumenty :D

Rychlá komunikace, bleskové odeslání a kvalitní zboží. Jejich židli máme již mnoho let a koupit náhradní potah nebyl žádný problém. Doporučuji

Židle je moc fajn, ještě tedy brzo na hodnocení, ale myslím, že bude sloužit skvěle

• zboží skladem
    • rychlé doručení
    • doprava zdarma

sortiment, rychlost a kvalita produktu

• Rychlá komunikace a dobrá nabídka.

Zboží dorazilo v pořádku. Byla jen malá vada z výroby, která byla obratem vyřešena.

• Velmi rychle dodani, jsem spokojena.

Super jednání a rychlost dodání.

• Velice rychlé jednání a okamžité doručení objednaného zboží.

• Rychlost vyřízení objednávky

• Profesionalita
    • Ochota
    • Odbornost
    • Vubec zadna :)

Skvely, profesionalni pristup! S panem majitelem jsme se domluvili mimo pracovni cas na navsteve showroomu, dokazal poradit a fundovane odpovidat na vsechny nase dotazy. Zbozi nam dorazilo castecne poskozene prepravcem, pan majitel vyresil reklamaci obratem doslova do nekolika hodin, nove zbozi privezl az k nam domu a okamzite jej vymenil. Skvele jednani, velmi doporucujeme!

• Prodejce, přesně tak si představuji absolventa Baťovy školy. Slušný, upravený, ochotný a hlavně vám doporučí to, co vy potřebujete a to i přes to že jste měli úplně jinou představu a hodlali jste utratit víc peněz. V obchodě jsem byl nakupovat opakovaně a vždy spokojen.
    • Původně jsem měl trochu obavy z toho jak vypadá vzorkovna, přeci jen jsem zvyklý na jiný standard... Naštěstí jsem dorazil a stal se opakovaně zákazníkem.

Specializovaný obchod kde mají výrobky, které mají smysl koupit.