• hezka ,odpovida barve na fotce.

Mohlo by se posilat poskladane . Koupila jsem v Jysku a tam bylo jednoduche a lip jezdi nahoru i dolu . U techto drhnou a jdou tezce , neni tim ,ze by byly spatne slozene . Je jen otazka ,kdy praskne retizek takze musi byt silak ,aby to vytahl ! Zkusim napsat o zaslani noveho dilu s retizkem .

Reakce obchodu Rolety DUO

nový řetízek Vám jistě zašleme. Ovládání rolet by mělo jít hladce, věříme, že zaslání nového dílu celou situaci vyřeší.

Děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den

Tým Duo rolety

Jsou to moje první zkušenost, prostě super

celková spokojenost,objednala jsem do jednoho okna na zkousku,po namontovani jsem objednala do vsech oken

Montáž složitější, budeme objednávat do celého bytu tak už to pak půjde lépe. Krásné, nemůžeme si vybrat barvu protože jich je opravdu hodně. Za nás super.
    Petra

• Rozměry žaluzií lze vybrat pro libovolné velikosti oken balkónových dveří
    • Ovládání lze umístit na libovolnou stranu
    • Výhodná cena

Spolehlivost a solidnost

• velký výběr barev
    • dobře zabaleno
    • komunikace obchodu

Velký výběr barev rolet, našla jsem to co jinde neměli skladem. Doporučuji!

dodání, přehlednost obchodu, ceny vše hodnotim kladně

• Kvalita

Hodnotím s odstupem času...rolety jsou pěkné a hlavně funkční, nechápu proč jsme si je nepořídili už dříve! Doporučuji

nemam vyhrady, spokojenost

• Rychlé dodání.
    • Nejsou k řetízkům spoje v případě nutnosti zkrácení!

Reakce obchodu Rolety DUO

děkujeme vám za Váši připomínku. Obratem jsme Vám poslali 10x brzdiček. Ty můžete využít pro zkrácení řetízku. Pokud by jste potřeboval i jinou délku řetízku, prosím kontaktujte nás.
    Rádi Vám pomůžeme :)

Přejeme hezký den

Tým DUO rolety

• Vynikajíví komunikace
    • rychlost odeslání
    • zboží dorazilo dobře zabalené

praktické rolety
    snadná instalace
    vše super

• Skvělá komunikace, perfektní servis,
    • NIC!!!

• hezké přehledné stránky
    • rychlá výroba a doručení
    • ochota poradit

priznam se ze jsem mela trochu strach kupovat rolety na miru pres internet. Hodne mi ale pomohlo video jak zmerit roletu takze jsem nakonec po konzultaci s manzelem rolety obednala. Dalsi den po objednavce mi z eshopu zavolali a vse si semnou jeste potvrdili! Rolety na okne krasne sedi, doporucuju.

• ochota
    • příznivé ceny

Kupovali jsme příslušenství k roletám a vše O.K.

• Velký výběr rolet jak co se týká šířky tak barvy. Po zaslání objednávky pracovnice obchodu telefonicky zkontroluje správnost volby rozměrů před zadáním do výroby.

Velký výběr rolet jak co se týká šířky tak barvy. Po zaslání objednávky pracovnice obchodu telefonicky zkontroluje správnost volby rozměrů před zadáním do výroby. vzhledem k tomu, že si kompletaci a montáž provádí zákazník sám, jsou rolety levnější. Výhodou je, že se nemusí určovat levé a pravé provedení, je možno toto upřesnit při sestavování rolety.

Velký výběr barev rolet, doručeno bylo dříve než jsem čekala. Kvalitní provedení.