• nakoupil v obchodě Robzone před 2 týdny

Bylo by dobré, abychom mohli v zásilkovně platit platební kartou.

• ok
  • nakoupil v obchodě Robzone před 2 týdny

• Blízko bydliště a bez problémů.
  • nakoupil v obchodě Robzone před 2 týdny

• Chovali se normálně,tak jak se prodavač má chovat, Jsem spokojen
    • Výhoda žádná není,došlo zboží,já jsem je řádně zaplatil a tím to skončilo.
  • nakoupil v obchodě Robzone před 2 týdny

Velmi dobrá komunikace, rychlé dodání, po zakoupení velmi rychlá konzultace na chatu.

• nakoupil v obchodě Robzone před 1 měsícem

Výhoda byla ta, že po naskladnění zboží, byla moje objednávka neprodleně vyřízena.
    Velkou nevýhodou byla délka naskladnění zboží, na akumulátor jsem čekal tři měsíce.
    Další nevýhodou při objednávce byl neúplný sortiment náhradních dílů, chtěl jsem si současně ještě objednat nádobu na mopování, bohužel nebyla v nabídce.
    Příště budu pečlivěji vybírat výrobce a prodejce spotřebiče.

Reakce obchodu Robzone

Dobry den,
    dodani akumulatoru bylo bohuzel skutecne zacatkem roku ve zpozdeni, za coz se velice omlouvame. Tato vyjimecna situace nastala komplikacemi s dopravou baterii, ktera je aktualne celosvetovym problem. (v navaznosti napr. na problemy s mobilnimi telefony Samsung) Udelali jsme znacna opatreni, aby se takova situace jiz neopakovala a nasi zakaznici meli potrebne prislusenstvi vzdy plne k dispozici. Dekujeme za pochopeni a vasi projevenou trpelivost. S pratelskym pozdravem, team Robzone

• nakoupil v obchodě Robzone před 3 týdny

Kvalitní a rychlá komunikace s obchodem, zboží dorazilo obratem na zásilkovnu. Všechno v pořádku, nebyl nejmenší problém.

• Super komunikace
  • nakoupil v obchodě Robzone před 3 týdny

• vše proběhlo bez problému

• rychlé spolehlivé
    • nevidím

• žádný problém
  • nakoupil v obchodě Robzone před 1 měsícem

• Rozhodla jsem se podle recenzí a diskusí lidiček

Přehledné stránky. Rychlé dodání zboží

• nakoupil v obchodě Robzone před 3 týdny

• Nevidím žádnou extra výhodu, standartní obchod

• rychlá odezva

• Bez prodlení vyexpedováno , perfektně zabaleno

Rychle a spokojena

přehledné a rychlé

• nakoupil v obchodě Robzone před 1 měsícem

• dobrá komunikace, rychlá reakce
    • výběr pouze jednoho dopravce a to PPL
    • doprava PPL zcela selhala, kurýr ohlásil příjezd mezi 11:00 a 13:00, když mu manželka ve 12:45 volala, křičel na ni do telefonu, že mu schválně nebrala telefon a že tedy nechá zásilku v Parcelshopu, ale až se bude vracet z městečka asi 10 km vzdáleného, na dotaz , zda by tedy zásilku nemohl doručit opakovaně sdělil, že ne (parcel shop je vzdálený od našeho bydliště 300 m), takže jsem tam musel dojít, je to však dál než na poštu.Vzhledem k tomu, že jsme měli obdobnou zkušenost i o vánocích, kdy jsme to tolerovali, budeme vybírat jiného dopravce, případně e-shopy, které nabízejí jinou variantu než dopravu PPL .
  • nakoupil v obchodě Robzone před 1 měsícem

• zjednodušení denního úklidu, dva v jednom, suché i mokré vysávání

praktický pomocník každé domácnosti. Je chytrý:)) sám si jezdí kam potřebuje, zmapuje terén a pracuje.

doporučuji všem, perfektně vysaje i koberce, podlahy vysaje i naleští na sucho. Pokud máte koberce pouze pod stolem, vysaje, pak koberec srolujte a nechte pracovat na mokro. Celou plochu perfektně vytře.