• Dovážka až do domu
    • Nic mě nenapadá

Velmi dobrý

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Moc nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit na Váš další nákup u nás

Email: [email protected]

• Je trochu z ruky, mimo centrum. Ale dosažitelný MHD, tak to není až takový problém.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc si toho vážíme a doufáme, že budete nadále naším spokojeným zákazníkem.

Email: [email protected]

Obchod vybral syn, udělal objednávku a já jsem spokojena.Jako zákazník maximálně.
    Doporučuji z výše uvedených důvodů

Dobrý den Heleno,
    děkujeme za Vaše 100% ohodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byla s výběrem syna spokojena a doufáme, že budete nadále naší maximálně spokojenou zákaznicí.

Email: [email protected]

• Mají všechny Roomby a příslušenství.
    • Praštěné jednání: volají, že platba kartou proběhla v pořádku (ano, to je _normální_!) a že zboží je připravené (i to je normální). Kvůli prvnímu je zbytečné otravovat telefon, ke druhému stačí email.
    • Při osobním převzetí neměli objednávku připravenou, hledali zboží(!) a zdlouhavě ručně vyplňovali fakturu.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Je nám moc líto, že Vám našeho služba, při které informujeme telefonicky naše zákazníky o stavu jejich objednávek nevyhovuje a mrzí nás komplikace nastalá při vyzvednutí zboží. Opravdu se jedná o ojedinělý případ a doufáme, že budete i nadále naším zákazníkem.

Email: [email protected]

Rychlost,spolehlivost.Paní volala,že zboží zasílá a kdy dorazí.Vřele doporučuji.

Dobrý den Zuzano,
    děkujeme za nejvyšší možné ohodnocení a vřelé doporučení našeho obchodu. Moc nás těší, že jste spokojena s naší službou, při které telefonicky průběžně informujeme o stavu Vaší objednávky i s rychlostí dodání a naší spolehlivostí.

Email: [email protected]

Každou změnu objednávky volali telefonicky, take jsem přesně věděl, kdy přijali platbu, i kdy mi zboží odeslali.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Vždy max. do 10 min. od odeslání objednávky, při platbě převodem Vás informuje operátor o přijetí objednávky a ihned po připsání peněz na náš účet o tom zákazníka informujeme. Obratem expedujeme a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše 100% ohodnocení našeho obchodu. Moc si toho vážíme a doufáme, že nejenom díky rychlosti dodání zboží budete nadále naším spokojeným zákazníkem.

• - výborná komunikace
    • - dobré ceny
    • - nabidka neoriginálních baterií
    • - nevím o žádné

Dobrý a rychlý nákup za dobrou cenu!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší profesionální komunikací a cenami nabízených produktů. Těší nás, že jste si vybral i z nabídky neoriginálního příslušenství.

Email: [email protected]

Doporučuji, velký výběr zboží, rychlé vyřízení.

Dobrý den Mileno,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Díky širokému sortimentu, našim mnohaletým zkušenostem a díky tomu, že všechny roboty sami testujeme jsme schopni našim zákazníkům vybrat vhodného robotického pomocníka do jeho domácnosti. Zboží expedujeme v den objednávky (pokud je objednáno do 15:30). Těší nás, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

Email: [email protected]

• dobré ceny, dobré jednání, rychlá dodávka
    • žádné nevím

kdyby takhle jednali všichni obchodníci, bylo by fajn

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za Vaše nejvyšší možné ohodnocení a velkou pochvalu tím, že nás dáváte za vzor ostatním obchodníkům. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s našimi cenami, profesionální komunikací a rychlostí dodání. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

• - rozumné ceny
    • - maximální rychlost dodání

V úterý objednáno, do 10ti min. telef. kontakt z obchodu, že zásilka od nich ten den odchází, ve středu zboží doma = super služba!!

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení. Vždy max. do 10 min. od přijetí objednávky Vás informuje operátor o expedici zboží. Obratem expedujeme a druhý den dopravní služba doručí na Vaší adrese. Jsme rádi, že u Vás vše proběhlo k Vaší spokojenosti a standardně.

Email: [email protected]

• Velký sortiment okamžitě k dodání

Chtěla jsem obchod, který zajišťuje i celý sortiment náhradních dílů.

Dobrý den Lenko,
    děkujeme za Vaše nejvyšší možné ohodnocení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že oceňujete náš široký sortiment včetně náhradních dílů pro Vašeho robota. Snažíme se pro naše zákazníky zajistit veškeré náhradní díly, které u nás poptají. V případě, že díl který hledáte nemáme v našem eshopu, tak se na nás můžete obrátit a my se ho pro Vás pokusíme zajistit.

Email: [email protected]

• Velmi mě překvapil telefonát po objednání zboží i také druhý den po předání objednaného zboží poště. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by obchod telefonicky potvrdil objednávku a předání zboží k přepravě.
    • Žádné slabiny jsem nenašel

Tento obchod má veškeré příslušenství k robotickým vysavačům Rumba - všech typů. Příznivé jsou i ceny příslušenství a jak jsem při objednávání zjistil i dobré ceny vysavačů. Každý, kdo si chce koupit vysavač Rumba nebo potřebuje nějaké příslušenství by se měl zajímat v prvé řadě o tohoto internetového obchodníka.

Email: [email protected]

Doporučuji tento obchod pro Všechny ostatní, rychlé dodání zboží

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu Všem. Moc nás těší Vaše slova chvály na rychlost dodání nabízených produktů. Děkujeme

• Spolehlivost.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a doporučení. Těší nás Vaše pochvala za naši spolehlivost. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Doporučuji !!!

Dobrý den Jano,
    jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena a budeme se těšit na Váš další nákup. Děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

skvela komunikace,

doporučuji obchod

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a budeme se těšit na Váš další nákup. Děkujeme za Vaše 100% hodnocení.

Email: [email protected]

• Přehledné stránky, snadná orientace v nabízeném zboží, okamžitá komunikace a možnost on-line nápovědy.
    • Žádnou jsem neshledal.

Rozhodně všem doporučuji.

Reakce obchodu roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s přehledností našich stránek, s online nápovědou na našem zákaznickém chatu i s telefonickou informací o přijetí objednávky a následném expedování zboží. Vaší reakce si moc ceníme